>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja gram
Getafe
Over 2.5 barcy
Atletico
Lisy
Over 1.5 lisy
Świeci bts
Newcastle Everton under 2.5
Over 2.5 w Bayern
Over 2.5 w Lipsku
Bts w mainz
Bts w freiburgu
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Chemik police 3:0 @2.15
Budowlane w 1 secie 17:10 , jeszcze gdzies po drodze setowa mialy. Jak sie runy po 9 pkt traco to z czym do ludzi.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Milan to dzisiaj będzie mina kolejki, bo całe forum na nich gra, tak jakby grali u siebie i byli Juventusem lub Napoli :dntlck:
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Over 3.5 w meczu barcy
Over 4.5
Over 2.5 barcy
Over 3.5 barcy
Messi 2 lub wiecej
Przypomniały mi się ostatnie lata jak miałem po 15 ✅ na meczach barcy z rayo. Aż zajrzałem do archiwum ;) próbuje i tym razem
 
P 184

proosty

Użytkownik
wiecie czy w efortunie jak dałem na win Polski lub drugie i był a tylko jedna seria to i tak przegrywam nie? raczej logiczne ale mam jeszcze nadzieje, ze moze rozliczą kurs jako 1 ???? ????
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Over 3.5 w meczu barcy
Over 4.5
Over 2.5 barcy
Over 3.5 barcy
Messi 2 lub wiecej
Przypomniały mi się ostatnie lata jak miałem po 15 ✅ na meczach barcy z rayo. Aż zajrzałem do archiwum ;) próbuje i tym razem
Pamiętaj, że oni w środe grają w LM :p
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
wiecie czy w efortunie jak dałem na win Polski lub drugie i był a tylko jedna seria to i tak przegrywam nie? raczej logiczne ale mam jeszcze nadzieje, ze moze rozliczą kurs jako 1 ???? ????
Powinno być po kursie 1, bo nie dość, że skoki to loteria, to jeszcze jedna seria, więc... ale oczywiście będzie przegrana, dlatego odradzam granie skoków ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom