>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Widze , ze pewniak Shapovalow narazie chyba zawodzi . Mial bodajze bp i pilke mega prosta do skonczenia gema przy siatce to nie zrobil tego i wlasnie poplynal w pierwszym secie w tb . Ogolnie Hubert , ktory mial byc zmeczony po tych 3-setowkach gra super madrze ,a Shpaovalow jak jezdziec bez glowy wali ile wlezie i nie koniecznie z dobrym skutkiem .
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Faze pyk dogryweczka na trainie, nie przypominam sobie zeby wygrali jakąkolwiek na tej mapie gdy na nich grałem...
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
o co chodzi w całorocznym z zakładem za darmo, postawiłem przedmeczowo na bayern i cały czas mi pisze że zakład za darmo kwalfikuje sie
 
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Człowiek się naczyta jaka z tego Bayernu maszynka do robienia różnych to Ci po połowie mają okrągłe 0, eh ????
To prawda, słabo z tymi rożnymi, ale to konsekwencja tego, że to jest naprawdę słaby mecz Bayernu póki co. Ale jeszcze druga połowa, może coś wpaść ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
20:30 Siatkówka
IMOCO VOLLEY CONEGLIANO W - ECZACIBASI ISTANBUL W 1 2.40
Miłego weekendu wszystkim i wieczorku ,może jutro mnie wypuszczą do domu zobaczymy ,teraz idę odpoczywać po ciężkim dniu jaki mnie był przez ostatnie dni
Miłego wieczorku i wygranych sporo
3-0 ⛔
Nie zrobili niespodzianki choć prowadzili w każdym secie 4 pk i przegrywali ,trudno taka jest siatka
Miłego wieczoru
Zato Hokej wszedł w masło play offy chociaż to
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Ktoś jest w stanie wytłumaczyć co odwaliła Muguruza? ???? ???? ???? ????
Oglądałem i mogę powiedzieć, że Andreescu(pierwszy raz ją widziałem) wyrasta nam na czołową rakietę świata. Ma wszystko co trzeba na nr 1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom