>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Panowie dostał ktoś w ostatnim czasie listy z wezwaniem dotyczącym złożenia wyjaśnień w sprawie gry u zagranicznych bukmacherów?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Za drobne, bo mimo że oddali swoją mapę troche na własne życzenie, to ten kurs zachęca. Na pierwszej mapie zabrakło szpera po T, który nie wiem czy zrobil jakikolwiek dmg. Valiance na Inferno potrafiło tu już przegrać na całkowicie anonimowe NASR więc niby na AGO też mogą, decider d2 którego w tym składzie Serbowie nie grali. Może trochę zyczeniowo ale
AGO - Valiance @5.8
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Za drobne, bo mimo że oddali swoją mapę troche na własne życzenie, to ten kurs zachęca. Na pierwszej mapie zabrakło szpera po T, który nie wiem czy zrobil jakikolwiek dmg. Valiance na Inferno potrafiło tu już przegrać na całkowicie anonimowe NASR więc niby na AGO też mogą, decider d2 którego w tym składzie Serbowie nie grali. Może trochę zyczeniowo ale
AGO - Valiance @5.8
Zgarneli inferno w czterech. Szpera jak nie było na pierwszej mapie tak i poziom podtrzymał na drugiej. Bez snajpera na Dust2 nie wróżę im przyszłości.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Zgarneli inferno w czterech. Szpera jak nie było na pierwszej mapie tak i poziom podtrzymał na drugiej. Bez snajpera na Dust2 nie wróżę im przyszłości.
Trzeba liczyć, że zagra na tym d2 jak wczoraj z Ukrainą, bo na razie to wybitnie nie jego mecz. ADR 37 na obu mapach mówi samo za siebie, słabizna.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
AGO - Valiance @5.8
Za drobne, bo mimo że oddali swoją mapę troche na własne życzenie, to ten kurs zachęca. Na pierwszej mapie zabrakło szpera po T, który nie wiem czy zrobil jakikolwiek dmg. Valiance na Inferno potrafiło tu już przegrać na całkowicie anonimowe NASR więc niby na AGO też mogą, decider d2 którego w tym składzie Serbowie nie grali. Może trochę zyczeniowo ale
✅✅ Piękny początek dnia ;)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs
Windigo (+4,5) - MiBR (2 mapa) @2,11 1xbet
genialnie wyglądali aimowo na pierwszej mapie Na trainie już tak łatwo pewnie nie będzie ale 12 rund do ugrania
⛔⛔ Przegrali pistolki 5vs2, w drugiej połowie przegrali force. To powinno być w drugą stronę ????
Decydujący overpass, chyba ich najlepsza mapa więc próbujemy
Windigo (+4,5) @1,9
Windigo wygrana @2,86
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Z naszych to Totolotek. W końcu to Totolotek PP. Są dość niskie linie...
Masz rację, chociaż wczoraj patrzyłem w kontekście meczu Rakowa i Legii i oferta była bardzo viedna. Aż mnie to zdziwiło, że skoro sa sponsorem tytularnym to powinni zaskoczyć ofertą.
Chyba spróbuję ten powyżej 4.5 kartonika @ 2,8. Tam odstawiania nogi nie będzie mimo że sędziuje Dobrynin.
Szukam czegoś do dubla z LE, bo na rogi Arsenalu linie jakieś z kosmosu (8.5 xD)
Może kartki w Lizbonie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom