>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
nie tylko Tobie. Już mnie to irytuje
To hrajta dalej w stsach nie bedzie was to irytowac ze oddajecie podwojnie swoj bankroll? I placz. Mi jak totalnie zabiora mozliwosc grania bez podatku wymysle cos innego
Juroszki trzepia chajec na rzadnych wrazen i malolatach
Jeszcze te reklamy u nas zagrasz bez dowodu no k.. prosze. Juz eiadomo do kogoo oferta jest skierowana. Bez obrazy.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dzis
Chaumont- Perugia o3,5 seta@2,17
O26,5 fauli w meczu Arsenalu @1,85
O27 fauli w Villareal@1,9
O29 fauli w Lizbonie @1,8
O28,5 fauli w Krasnodarze @1,85
Powinno byc tam ostro
I o1,5 spalonego Napoli @2
 
P 254

pablo95

Użytkownik
To hrajta dalej w stsach nie bedzie was to irytowac ze oddajecie podwojnie swoj bankroll? I placz. Mi jak totalnie zabiora mozliwosc grania bez podatku wymysle cos innego
Juroszki trzepia chajec na rzadnych wrazen i malolatach
Jeszcze te reklamy u nas zagrasz bez dowodu no k.. prosze. Juz eiadomo do kogoo oferta jest skierowana. Bez obrazy.
Gościu komentarz był odnośnie tego jak forum działa od kilku dni. Wszystko się zacina. Do podstawówki i czytanie ze zrozumieniem.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Orientuje się ktoś czy Kochanowski dzisiaj zagra z Zenitem? Ostatnio z Gdańskiem nie grał (nie oglądałem transmisji), wiec nie wiem z jakiego powodu. Jeśli by grał to bet na Skre dość ciekawy, skoro Zenit bez Camejo
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Co ni
Gościu komentarz był odnośnie tego jak forum działa od kilku dni. Wszystko się zacina. Do podstawówki i czytanie ze zrozumieniem.
Co nie zmienia faktu ze mialem racje w kazdym slowie, z tego co mi wiadomo to te wszystkie bety na csa grane w stsach lub innych wynalazkach z pl
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Co ni
Co nie zmienis ze mialem racje w kazdym slowie, z tego co mi wiadomo to te wszystkie bety na csa ggrane w stsach lub innych wynalazkach z pl
Z tego co mi wiadomo to jesteś multi. Podobno to Ty grasz &quot;bez podatku&quot; i oferty nie znasz bukmacherow? ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Co ni
Co nie zmienia faktu ze mialem racje w kazdym slowie, z tego co mi wiadomo to te wszystkie bety na csa grane w stsach lub innych wynalazkach z pl
To gówno wiesz, bo przy becie miałeś podaną nazwę buka :cwl: No chyba że coś u ruska się zmieniło w tym czasie :cwl:
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to jesteś multi. Podobno to Ty grasz &quot;bez podatku&quot; i oferty nie znasz bukmacherow? ????
Czego nie znam? Jak ja zaczynalem zabawe z bukami to byles jeszcze w papmpersach, multi? Jak sie dostaje bana na 10 letnie kontoo za jedno przeklenstwo to tak jest to multi
To gówno wiesz, bo przy becie miałeś podaną nazwę buka :cwl: No chyba że coś u ruska się zmieniło w tym czasie :cwl:
Aha to podawaj nastepnym razem bukmachera z malezji czego w tym gimazjum uczyli ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Czego nie znam? Jak ja zaczynalem zabawe z bukami to byles jeszcze w papmpersach, multi? Jak sie dostaje bana na 10 letnie kontoo za jedno przeklenstwo to tak jest to multi
Aha to podawaj nastepnym razem bukmachera z malezji czego w tym gimazjum uczyli ????
Na czacie w stsie siedze bo mam polewke z takich rozpaczliwych malolatow. Post chyba zedytowales bo byla mowa o ruskim zdaje sie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom