>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
To co jej niby się stało? Z którą ręką ma niby problem jak na Kerber dalej 1.8 na live wisi?
Dejta strima jak macie bo zaraz murzyny w Milwaukee kończą to się przerzucę na IW.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MURRAY JAMIE/SKUPSKI N. - KRAJICEK A./SITAK ARTEM 1 1.90
Coś mi się wydaje z eto wezmą ,ale nie jestem dobry na live
wole HOKEJA JAK ZAUWAŻYLIŚCIE

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&amp;amp;c=1138295&amp;amp;lang=pl&amp;amp;eid=782313&amp;amp;lid=1138295&amp;amp;ci=72&amp;amp;si=4
debel 2-1 ✅
Z 2 SECIE ODWALILI TROSZKĘ Z 4-1 zrobili po 4 ale tb już pięknie kolejna wygrana :bow::champagne:
o to chodzi żeby wygrywać
link do Kerber
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&amp;amp;c=1138295&amp;amp;lang=pl&amp;amp;eid=782313&amp;amp;lid=1138295&amp;amp;ci=72&amp;amp;si=4
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To co jej niby się stało? Z którą ręką ma niby problem jak na Kerber dalej 1.8 na live wisi?
Dejta strima jak macie bo zaraz murzyny w Milwaukee kończą to się przerzucę na IW.
Prawa ręka to jeden wielki badaż, stream na tvp sport.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Moje ako 22 poszło się rypać jak Kerber nie wygra tylko ona została na taśmie z ziemniaka ,ale to za grosze zagrane i będzie boleć jak 1 zrypie :brokenheart: cóż takie ako zaryzykowałem a fajnie by było jakby weszło ,a jak nie to trudno
W necie idzie super mi dzisiaj :bow:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak na szybko bo zaraz mecz:
Bucks vs Phila typ: Phila win kurs: 2,97 (Melbet)
Giannis Antetokounmpo &amp; Joel Embiid Each Over 25 Points kurs: 3

Szykuje się ciekawe starcie, Mirotic w podstawie więc teoretycznie sporo punktów powinno wpaść a Bucks wcale nie są takim faworytem jak dla mnie w tym meczu. Dobre wyrównane starcie powinno być, a goście ostatnio w pełnym składzie i są szansę na zwycięstwo.
130:125 ✅
Giannis 52 a Embiid 40 szalency ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 0

kropson1988

Gość
Dobry final pan sie zrobil pod koniec Kerber lamie Andreescu na 3:2 nastepnie robi sie 3:5 dla Andreescu i serwuje na mecz , ma 40:15 i przegrywa gema i mamy 5:4 i serw Kerber . Ciekawe jak to sie skonczy ale mysle i mam nadzieje , ze Andzi to wezmie .
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ten cały embiid nie miał mieć kontuzji do przyszłego sezonu? W styczniu mówili i pisali ze koniec sezonu dla 76..
 
K 0

kropson1988

Gość
No to roxzliczam Kerber jeszcze win na minus i dzisiaj jeden wielki pierd... ⛔ . Jak to boli strasznie .
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GREENBAY HOPPERS - FIVE ISLANDS over 1,5 1.20
SAN MARTIN DE TUCUMAN - BOCA JUNIORS over 1,5 1.40
ako-1.68
GREENBAY HOPPERS - FIVE ISLANDS over 2,5 1.70
Ja tam widzę boca 2,5 ale bezpiecznie 1,5 pograć
ako powinno wejść
antigua tez powinno 2,5 zrobić ładny kurs
Hopers
Dobranoc idę spać bo nerwa mam nie weszło ako koło 25 trudno ,pobawiłem się w ziemniaku
Dobranoc miłej NOCKI ŻYCZĘ !!!! I dużo wygranych Przyjaciele
Pomagajmy sobie !!!!
Dziękuję Wszystkim
Rozliczę
jak wstanę
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Ten cały embiid nie miał mieć kontuzji do przyszłego sezonu? W styczniu mówili i pisali ze koniec sezonu dla 76..
To Dipo z Indiany wyleciał do końca sezonu. Embiid w tym sezonie nie gra tylko jak sraczki dostanie ???? W sumie tam w Sixers to kazdy zawsze coś z zoładkiem ma, nie wiem czym oni ich karmią ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom