>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik


Mysle ze warto dzis zagrac przeciwko Ouahbowi w tenisa w maroku. Menendez stoi po 2.3. Ouhab za duzo nie gra pewnie sie zepnie bo mecz u siebie ale za duzo szans mu nie daje. Start 15
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 12:34 przez quinty


2 mapa Fnatic @3

Wbrew logice trochę, tak naprawdę dawno nie grali dusta, myślę że mogą zaskoczyć, mają całkiem solidne CT, świetnych zawodników do grania dwóch AWP, jeśli uda się zgarnąć chociaż jedne pistole co jest niestety bolączką Fnatic i zbudować ekonomie, najlepiej po ct, to powinni mieć szansę. NaVi trochę chimeryczne na duście. Bez szaleństw ze stawką



Minusik

Tak jak mówiłem, zabrakło pistoli i zbudowania ekonomii po ct. A do tego po tt wyggrali pistole żeby oddać następną runde. Ogólnie w 1 połowie przegrali aż 2x na pistole. 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 13:30 przez quinty
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 12:34 przez quinty


2 mapa Fnatic @3

Wbrew logice trochę, tak naprawdę dawno nie grali dusta, myślę że mogą zaskoczyć, mają całkiem solidne CT, świetnych zawodników do grania dwóch AWP, jeśli uda się zgarnąć chociaż jedne pistole co jest niestety bolączką Fnatic i zbudować ekonomie, najlepiej po ct, to powinni mieć szansę. NaVi trochę chimeryczne na duście. Bez szaleństw ze stawką



Minusik

Tak jak mówiłem, zabrakło pistoli i zbudowania ekonomii po ct. A do tego po tt wyggrali pistole żeby oddać następną runde. Ogólnie w 1 połowie przegrali aż 2x na pistole. 



fnatic teraz zaczyna w ct ? słabo to widzę, jeśli skończy się przynajmniej 10-5 11-4 dla fnatic w połówce to mają szanse, inaczej wróżę 3-0 i finał po byku :/
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik


Ja na dziś wybrałem taki kupon AKO, ale polecam z tego pojedyncze typy :D



1.Watford - Wolves // powyżej 2.5 @2.17



2.ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice // ŁKS Łódź win @1.72



3.LASK Linz - Salzburg // powyżej 2.5 @1.81



4.Warta Zawiercie - Czarni Radom // powyżej 182.5 @1.72



5.Madison Keys - Caroline Wozniacki // Caroline Wozniacki win @1.79



puściłem za 100 zł i do wyciągnięcia jest 1830 zł



 



Co o tym myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom