>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik


Zauwazylem pewna zaleznosc w robieniu czy asow bardziej dfow juz od jakiegosvczasu u lasek sa to podwojne u gosci z kopytem na serwisie sa to asy. Totale meczowe na te zdarzenia czesto sa wystawiine prawidlowo ale buki nie biora pod uwage tego ze 70 % procent dfow ma miejsce w 1 secie. Podobna sytiacja ma sie z asami ale tam jest bardziej skomplikowana sytuacja o czym napisze pozniej dlaczemu o ile mi sie zachce pozdrawiam znawcoe z statystyki. W sumie konczylem ekonomie to tez powinienem na tym tylko polegac nevermind.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik


Zauwazylem pewna zaleznosc w robieniu czy asow bardziej dfow juz od jakiegosvczasu u lasek sa to podwojne u gosci z kopytem na serwisie sa to asy. Totale meczowe na te zdarzenia czesto sa wystawiine prawidlowo ale buki nie biora pod uwage tego ze 70 % procent dfow ma miejsce w 1 secie. Podobna sytiacja ma sie z asami ale tam jest bardziej skomplikowana sytuacja o czym napisze pozniej dlaczemu o ile mi sie zachce pozdrawiam znawcoe z statystyki. W sumie konczylem ekonomie to tez powinienem na tym tylko polegac nevermind.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 22:34 przez staryczlowiekimoze


Mialem juz nie podawac zalegly ponawiam



Sharma 1.78 z Errani



Jakis over dfow na wloszke do grania jak dadza over 3 w pierwszym secie to jade grubasnie



 



Btw wystarczy 20 wpisow i sie dostaje znawce?



Ja obrywam tylko bany czasami pisze wiecej trafnych analiz jak kto kolwiek. Jak to spiewal  Czesiek Niemen Dziwny jest ten swiat.



Ja sie nie sugeruje u lasek jedynie statystyka no ale co no nic



Bez urazy dla kogos kto dostal, naszlo mnie w koncu zeby to wyrzucic



 



 



 



 



witam w klubie, tez jestem na bani konkretnej
 
I 619

ichimaru

Użytkownik


Jak ktoś nie śpi to polecam:



Gimnasia LP - Newell's



1 @2.62



Liga de loja - Manta FC



BTTS @1.61 0:1 przed przerwą



Chicago Fure - Vancouver Whitecaps



1 @1.72



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom