>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Saskonia -3,5 1.70 



nie ma za co prosze bardzo kjak mam pomagam nie to co inni 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


KR REYKJAVIK W - FH HAFNARFJORDUR W over 2,5 1.40



VALUR - VIKINGUR R over 2,5 1.60



ako-2.24



 



VALUR - VIKINGUR R over 1,5 1.20



KR REYKJAVIK W - FH HAFNARFJORDUR W over 2,5 1.40



ako-1.68



 



Pojedyńcze singielki kobiety 10j -valur -5j



ako 1 -5j



ako-2 -10j



 



 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Liga mistrzów CAF, pierwszy mecz półfinałowy



WAC Casablanca - Memelodi Sundown, over 3.5 goli, @2.00, 1:1 w przerwie, stawka: x3  



Ostatni typ. Wejdzie = zostanę, nie wejdzie = out. Budżet na live dziś wyczerpany. 



 



Edit



⛔



Piękna seria. 



Ps. 



Ignor dziala elegancko na analfabetyzm ;-)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 22:00 przez tomcioomen666


Cska 1.90 



 



Coś czuje żw z nimi pojadą w 4



✅



Pojechali 3 i 4 kwarta dziękuje nie zawiedliście mnie towarzysze !!!!
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 22:00 przez robin.on.


Liga mistrzów CAF, pierwszy mecz półfinałowy



WAC Casablanca - Memelodi Sundown, over 3.5 goli, @2.00, 1:1 w przerwie, stawka: x3  



Ostatni typ. Wejdzie = zostanę, nie wejdzie = out. Budżet na live dziś wyczerpany. 



 



Edit



⛔



Piękna seria. 



Ps. 



Ignor dziala elegancko na analfabetyzm ;-)



Teee zbyt wcześnie wróciłeś. Myślę że tak kolejne 2-4 tygodnie dobrze Ci zrobią.  Szkoda się męczyć. To live to loteria na gole. Co innego taki Lyon. Gra w przewadze i cisnie.  Co sie szczycisz  tym ignorem? Daj i nie komentuj wielki znafffco:)
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 22:57 przez zderzok
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 22:00 przez robin.on.


Liga mistrzów CAF, pierwszy mecz półfinałowy



WAC Casablanca - Memelodi Sundown, over 3.5 goli, @2.00, 1:1 w przerwie, stawka: x3  



Ostatni typ. Wejdzie = zostanę, nie wejdzie = out. Budżet na live dziś wyczerpany. 



 



Edit



⛔



Piękna seria. 



Ps. 



Ignor dziala elegancko na analfabetyzm ;-)



Teren zbyt wcześnie wróciłeś. Myślę że tak kolejne 2-4 tygodnie dobrze Ci zrobią.  Szkoda się męczyć. To live to loteria na gołe. Co innego taki Lyon. Gra w przewadze i cisnie.  Ciśnie szczycisz  tym ignorem? Daj i nie komentuj wielki znafffco:)



Uuu kolega urósł przez dwa tygodnie widzę... Popracował też nad pisownia (analfabetyzm minął?) Nie sądzę - to tylko funkcja sprawdzania pisowni dodana przez administrację - dlatego masz łatwiej. Co do Lyonu to fartem ale siadło im - tak bywa. Dziś seria na minus jutro seria na plus. Loteria to u ciebie przy kursach 1.20 jest. Kończąc. Proszę administracje o ostudzenie tego kolesia co jedzie na multikoncie a nikt z tym nic nie robi. Nie dorastasz mi do pięt analfabeto. Bez odbioru. Masz od dawna ignora u mnie. Cpaj dalej 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Krytykujesz innych A mędrca wielkiego zgrywasz. Otrzasnij się. Kursy 1.20 czasem tak. Ważne by być skutecznym. Zapraszam do mojego tematu. Twoje bez szału. Na minus. Podejmij rękawice.  Zmierz się w temacie A nie jakieś insynuacje do modow  o multikoncie.  Sprawdźcie IP i co trzeba to  będzie szybka weryfikacja.  oczywiście na moją korzyść. Idź pracować do służb;) .ok typujemy.  Szkoda czasu na perzekomarzanie ....
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 23:06 przez zderzok


Krytykujesz innych A mędrca wielkiego zgrywasz. Otrzasnij się. Kursy 1.20 czasem tak. Ważne by być skutecznym. Zapraszam do mojego tematu. Twoje bez szału. Na minus. Podejmij rękawice.  Zmierz się w temacie A nie jakieś insynuacje do modow  o multikoncie.  Sprawdźcie IP i co trzeba to  będzie szybka weryfikacja.  oczywiście na moją korzyść. Idź pracować do służb;) .ok typujemy.  Szkoda czasu na perzekomarzanie ....



Krisu_nh... Krytykuje Ciebie i tylko Ciebie. Jesteś nikim dla mnie a twoje marne prowokacje na nic się zdają. Wolę nie wdawać się w dyskusję z "nikim" - lepiej pogadac z administracją bo oni więcej mogą. Nie trzeba iść do służb - wystarczy poszukać Twój stary temat. IP? Hehe. Twój poziom intelektualny jest niższy niż myślałem. Cały ty. Dla mnie nie istniejesz. Nareszcie działa opcja ignoruj - jako jedyny jesteś na tej liście. Kończąc. Zajmij się sobą jeżeli jeszcze tu będzie działać twoje konto. A o tym czy ja będę miał przerwę czy też nie pozwól że zadecyduję sam lub ewentualnie administracja. Na pewno nie ty. Czas na ciebie. Bez odbioru. Nara 
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 21:08 przez adik1992


Budowlani Łódź @2,2⛔ przy 0:1



Szkoda bo po przespaniu poczatku seta wyszly z 19:23 na 24:23 i ostatecznie przegraly 25:27



2:3



To co zagraly w obu meczach finalowych to czyste frajerstwo. Byly lepsze a przegraly. Typowy sport kobiecy. Spokojnie dzis mogly wygrac 3:0 tylko w koncowkach setow zacmienie. A tb to powtorka z 1 meczu. 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 23:18 przez robin.on.
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 23:06 przez zderzok


Krytykujesz innych A mędrca wielkiego zgrywasz. Otrzasnij się. Kursy 1.20 czasem tak. Ważne by być skutecznym. Zapraszam do mojego tematu. Twoje bez szału. Na minus. Podejmij rękawice.  Zmierz się w temacie A nie jakieś insynuacje do modow  o multikoncie.  Sprawdźcie IP i co trzeba to  będzie szybka weryfikacja.  oczywiście na moją korzyść. Idź pracować do służb;) .ok typujemy.  Szkoda czasu na perzekomarzanie ....



Krisu_nh... Krytykuje Ciebie i tylko Ciebie. Jesteś nikim dla mnie a twoje marne prowokacje na nic się zdają. Wolę nie wdawać się w dyskusję z "nikim" - lepiej pogadac z administracją bo oni więcej mogą. Nie trzeba iść do służb - wystarczy poszukać Twój stary temat. IP? Hehe. Twój poziom intelektualny jest niższy niż myślałem. Cały ty. Dla mnie nie istniejesz. Nareszcie działa opcja ignoruj - jako jedyny jesteś na tej liście. Kończąc. Zajmij się sobą jeżeli jeszcze tu będzie działać twoje konto. A o tym czy ja będę miał przerwę czy też nie pozwól że zadecyduję sam lub ewentualnie administracja. Na pewno nie ty. Czas na ciebie. Bez odbioru. Nara 



Pomidor p.s. O Ignorujesz kogoś innego o nim najpierw pisałeś bo ja tu nic nie pisałem.  Po co te prowokacje W twoich wpisach? Spacyfikowalem cię abyś się otrzasnal.  Za Boga się masz.?. I DONT THINK SO. Przyznaj się. Każdy wie kogo. Gubisz się w zeznaniach 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom