>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 12:32 przez tomcioomen666


JAPAN - ROMANIA over 5,5 1.70



JAPAN - ROMANIA 2 i 3 tercja over 1,5 1.60



LITHUANIA - BELARUS 2 i 3 tercj aover 1,5 1.50



 



Miłego popołudnia życzę 



Japonia over ⛔



2  tercja ✅ 3 tercja ⛔



litwa 2 tercja ⛔ 3 tercja ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Pany wygra Montiero bo  wziemniaku poszło za sporo i jestem teraz w czarnej kropce czy mam wywalać kupon czy czekać 



każdy mi gada co innego niż moje przeczucie 



Poprosze o opinie



Dziękuję 
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 15:30 przez tomcioomen666


Pany wygra Montiero bo  wziemniaku poszło za sporo i jestem teraz w czarnej kropce czy mam wywalać kupon czy czekać 



każdy mi gada co innego niż moje przeczucie 



Poprosze o opinie



Dziękuję 



Heh to ilu jest tych "innych". Bo tu nie ma za dużego wyboru. Wygra jeden bądź drugi. Innej opcji nie ma...
 
K 0

kropson1988

Gość


Lorenzo Sonego mecz @1,76 Betsafe. Jak dla mnie juz powinno byc po meczu . Mial w pierwszym 4*:2 i oddal seta . W drugim tez zaczal ladnie 3*:2 ale oddal by ostatecznie wygrac . Oby na plus .
 
K 0

kropson1988

Gość


W trzecim secie Sonego robi znow to samo . Przelamuje przeciwnika , ma 3*:2 i wlasnie oddal i po 3 . Ehh ciekawe jak to sie skonczy . Ale za duzo oddaje .
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 16:33 przez quick.


Polacy już 6-2,wszystkie.moje overy już zapłacone. 



Polska over 8,5 @ 2,70



Próbuję jeszcze tak, mamy sporo okazji.



Kapica ewidentnie ma swój dzień a ta ostatnia bramka to mistrzostwo choć wiele pomógł młodzian w bramce ale i tak szacun za zmieszczenie krazka
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej


Ruscy przerwa 0;0



FC Gazovik Orenburg vs FC Arsenal Tula



over 1.5



@2.50



dosyć dobry meczyk, okresami bardzo szybki i okazje były na overek spokojnie, w 2 coś postrzelają.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 16:02 przez byle-na-plus
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 15:30 przez tomcioomen666


Pany wygra Montiero bo  wziemniaku poszło za sporo i jestem teraz w czarnej kropce czy mam wywalać kupon czy czekać 



każdy mi gada co innego niż moje przeczucie 



Poprosze o opinie



Dziękuję 



Heh to ilu jest tych "innych". Bo tu nie ma za dużego wyboru. Wygra jeden bądź drugi. Innej opcji nie ma...



Dzieki nie chodziło mi o forum akurat z tymi innymi ,dlatego pytałem się 



To wiadomo że ktoś wygra



Dzięki za odpowiedż 



Nikt nie chciał się wypowiedzieć tylko ty Dziękuje i Pozdrawiam 



Myślałem ż esą znawcy co by mi podpowiedzieli ,a  tu lipa widzę 



Dzięki Bardzo jeszcze raz 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 16:12 przez kropson1988


Lorenzo Sonego mecz @1,76 Betsafe. Jak dla mnie juz powinno byc po meczu . Mial w pierwszym 4*:2 i oddal seta . W drugim tez zaczal ladnie 3*:2 ale oddal by ostatecznie wygrac . Oby na plus .



Szkoda gadac na ten temat . Ostatnio tennis w moim wykonaniu to jakas kpina . Ale co zrobic jak gosc tak jak dzisiaj serwuje na mecz , lamie sie i oddaje spotkanie . Wczoraj Krajinovic pierwszy set elegancko potem zapomnial jak sie gra chyba . Medvedev lamie w pierwszym i nagle zjazd do bazy . No kurde nie mam nerwow juz do tego syfu jakim jest tennis . Z reszta siatkowka nie lepsza , a czlowiek gra i łudzi sie , ze takie spotkanie jak dzisiaj powinno wejsc , a tu zonk . ⛔ 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Godzina -17:30



KARPAT - HPK 1 1.90



 



w fortunie kurs 2 wyższy niż umnie w necie 



Pograłem też w ziemniaku po kursie 2 
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej


Niby ładnie grają ale to 5v3 mierne jak sam skur. muszą popracować nad tym bo w tym meczu to nic nie zmienia ale czasem trzeba tego gola a 5v3  to jak karny w piłce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom