>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 19:09 przez zderzok


Jeeest czerwo.  Musi wejść ten zakład po kursie ponad 6



Weszło pięknie graty ,jesteś zarobiony strasznie tak trzymać i bez nerwów na spokojnie ,pomału do przodu
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Atalanta nie robić jaj bo wszystko mi zrypiecie cały zarobek ,już sie denerwóje po mału ,kurde oby szybko strzelali 



a mogłem grać hokeja to zmieniłem na piłkę ,jestem nie roztargniony z tym co wybieram ,tak mam jak dobrze idz eto jajaś piłka zrypie pewnie aj już nie mam sił jak nie wejdzie to już daje przerwe sobie bana na forum



Pozdrawiam Wszystkich !!!!
 
klook 366

klook

Użytkownik
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 19:51 przez zderzok


Typ z mojego tematu !!!!



 




cytat z dnia 29 kwietnia 2019 18:01 przez zderzok



Marciniak pajac sedziuje . Grajcie na Sosnowiec. Jeszcze żaden zakład mi nie wszedł jak sedziuje ten typ. Zawsze przeciwna drużyna ogarnia lub remis. Zawsze jakieś karne z dupy dyktuje albo dziwne decyzje.



 



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


AS MONACO - ELAN BERNAIS PAU-ORTHEZ 1  1.30



GS AMICI UDINE - ANGELICO BIELLA 1  1.50



ORLANDINA - RAVENNA 1  1.20



KR REYKJAVIK - IR REYKJAVIK 1  1.40



ako-3.27



 



Takie ako walnołem sobie za sporo jak nie wejdzie to lipa będzie i moj e przeczucie daje do kitu szystko 



Jak sie sypie to sypie ,ładnie szło do piłki a od niej wszystko się posypało ,trudno  1 maj jest w środe i od tego dnia bedzie koniec ,nie mam sił nanic ,jestem zruzgotany ,i nie ma co się męczyć na stare lata ,tylko czekać na koniec ????
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Jednak Marciniak nie przyniósł klątwy, odwrócił los :D



P.S. O zmianie sedziego dowiedziałem się jak zacząłem ogladać  wstęp przed meczem i typ był pograny. Marciniaka dali a nie on miał sędziować.



 
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 19:58 przez tomcioomen666


AS MONACO - ELAN BERNAIS PAU-ORTHEZ 1  1.30



GS AMICI UDINE - ANGELICO BIELLA 1  1.50



ORLANDINA - RAVENNA 1  1.20



KR REYKJAVIK - IR REYKJAVIK 1  1.40



ako-3.27



 



Takie ako walnołem sobie za sporo jak nie wejdzie to lipa będzie i moj e przeczucie daje do kitu szystko 



Jak sie sypie to sypie ,ładnie szło do piłki a od niej wszystko się posypało ,trudno  1 maj jest w środe i od tego dnia bedzie koniec ,nie mam sił nanic ,jestem zruzgotany ,i nie ma co się męczyć na stare lata ,tylko czekać na koniec ????



Który to już raz :D? Daję max tydzień i znowu się pojawisz :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 18:57 przez tomcioomen666


ATALANTA - UDINESE over 2,5 1.70



⛔



Bardzo słaby mecz co mnie podkusiło na piłkę to niewiem sam jestem do kitu ,sporo wtopiłem na overze 1,5 bo tak zagrałem ostro 



Miłego wieczorku życzę i spokojnej MAJÓWKI umnie ma być deszczowo i zimno 



Ja zapadam wsen letni to będzie najlepsze rozwiązanie ,zapaść w śpiączkę niż się męczyć i tracić zdrowie



Pozdrawiam jutro wazny mecz Montiero ale jak znajac życie nie wygra i kolejna wtopka będzie



Trzymajcie się jak coś złego to nie ja !!!!



Dziękuje Wszystkim !!!! z całego serca ❤
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom