>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


Garin co za koleś miał 0:30 przy serwisie Zverev żeby go drugi raz przełamać to od tego stanu przegrywa sobie 12 piłek pod rzad czysciutko



O przełamał się Garin przegrał 13 piłek pod rzad  wygrał 14 stą
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 16:41 przez mrbrightside


Garin co za koleś miał 0:30 przy serwisie Zverev żeby go drugi raz przełamać to od tego stanu przegrywa sobie 12 piłek pod rzad czysciutko



Dobrze że mam w handi pograne to już mnie to nie rusza :)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


ale Zverev biega :D a Garin go okłada z raz z forhendu raz z bekhendu od naroznika do naroznika ale Zverev wymeczył rebreaka.



a grubas Jaziri pomsci wszystkich ludzi z nadwaga i sciągnie 3 skalp tyma razem lisa Goffina. widac juz ze ten mecz smierdzi Goffina z Jazirim Goffin powinen juz miec podwojnym brejk w kieszeni a dał sie łateo odłamac i marnuje seryjnie brejkpoiny przy serwisie grubasa zmarnował ostatnie 5 bp leci sobie ostro w uja . Jaziri to wezmie w taki sam cudowny sposob jak z Mayerem
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 3 maja 2019 16:23 przez kropson1988


Drugi set Garin @2,42 Betsafe.


Nie no to sa ku.. jakies jaja ⛔. No chyba sobie zarty robia z ludzi . NAjpierw Fucscovis po mecz serwuje i wpieprza , a teraz Garin ? No nie wierze poprostu nie wierze w to co sie dzieje . Koniec z tym patologicznym sportem . Dosyc nerwow straconych na takie frajerstwo jakie sie odpieprza .  
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Mladenovic gsm, elegancko do przodu. Win i handi, Pegula dała tylko win. Dobra majóweczka.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


ach ten lisek Goffin:)  do bolu przewidywalne to było. ciekawy jestem co myslą ci goscie w komorce od handlu w atp :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik


Sevilla @1.45 



Sevilla and over 1.5 @1.60



Sevilla and over 2.5 @1.95



 



Over 2.5 w mainz @1.45



 



Over 2.5 w Zabrzu @1.50



Zabrze and over 2.5 @2.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom