>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


LM AFC



Beijing Guoan - Jeonbuk Motors, Btts w drugiej polowie, @4.00, 0:1 w 57 minucie, stawka x2



Podejscie nr 3...



 



edit



⛔ 



Dziś: postawione: 12j, wygrane: 0j, bilans: -12j (0/3)



Under 1.5 jak nic. AFC dzis mi sie zachcialo...



Wieczorem sprobuje ogarnac. Sorry kto pobieral.



 
 
K 0

kropson1988

Gość


Ramos Vinolas milion bp nie lamie i jak to bywa w klasyce przegrywa mecz ;] . Jakie to jest klasyczne . 
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 18:13 przez orzelasty


Tenis dzisiaj = śmiech



Przejedwabawszy pół bankrolla na tym syfie.



Czemu? Jak dotąd bez większych sensacji dziś. Oprócz Pliskovej która na ziemi nigdy nic wielkiego nie grała. 
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 18:27 przez adik1992
cytat z dnia 7 maja 2019 18:13 przez orzelasty


Tenis dzisiaj = śmiech



Przejedwabawszy pół bankrolla na tym syfie.



Czemu? Jak dotąd bez większych sensacji dziś. Oprócz Pliskovej która na ziemi nigdy nic wielkiego nie grała. 



No wiesz ja super znawca tenisa nie jestem dlatego posiłkuje się typami kilkunastu osób z pewnej strony ( obstawiam to ci najczęściej oni obstawiają) i dzisiejszy dzień to pierwszy od dawna na minus...bilans 1 do 12 a z racji tego że gram grubo bo kto gra grubo wygrać musi to bankroll się posypał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Mi gofin odwalił 1 źle na 2 i pół tyś wczoraj dimitrow dzisiaj Gofin ,ale zabezpieczyłem się jeszcze singlami  fogini ładny kurs prawie 1.90 i tak to wyglada dam kilka zdarzeń 1 źle ako wczoraj 12 dzisaij też spore ,nie mma sił już wogóle na ten tenis i tak zawsze trafie na jakąś niespodzianke nie stety ,nie da mi buk wygrać duże j sumy tylko koło tysiaczka na singielkach 



Kto ma pomysł na jutro coś to poproszę o propozycje na jutro z tenisa jakieś singielki moż ebyć kurs nie cały 1.50 najwyzej puszcze 4 kupony takie same 



Dziękuje



a tu Hokej na dzisiaj o 19:15



 



AUSTRIA - CANADA 1 tercja over 1,5 1.60



AUSTRIA - CANADA over 6,5 1.90



AUSTRIA - CANADA 1 tercja -1 2 1.60



AUSTRIA - CANADA 1 tercj a-1,5 2  2.20



te handi ryzykowne -1,5 na 1 tercje ale over powinien wpaśc spokojnie 1,5 tak myśle ,chociaż to towazyskie



USA-GERMANY 1  1.60 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


U facetów w tenisie w Madrycie nieźle jaja :) buki nie śpią i koszą gruby hajs. Johnson z Millmanem też się zabawili w taju 2 seta . Stivi przegrał taja 5:1 na 5:7 no jasne
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 19:43 przez mrbrightside


U facetów w tenisie w Madrycie nieźle jaja :) buki nie śpią i koszą gruby hajs. Johnson z Millmanem też się zabawili w taju 2 seta . Stivi przegrał taja 5:1 na 5:7 no jasne



Millman planowo wygrana. Jeszcze niech Lucas dociagnie mecz i będzie piękny zarobek dziś na tenisie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom