>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Typowy singlista przegrywa z typowym deblista,  w singlu  , nie mam więcej pytań, głowa w tenisie jednak robi swoje, Chcecchinato nie wytrzymał tego meczu mentalnie
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Przecież od x lat było widome że włoch to handlarz. udowodniono mu nawet że handlował meczami więc to co się dziś działo nie powinno nikogo dziwic
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 17:12 przez adik1992Uwaga spoiler!
Zaraz pojawi się post o ustawce i jawnym handlu w meczu Schwarzmana. Bo przecież Diego wygrał pierwszy set ,w drugim prowadził 2:0 i miał bp na 3:0 i przegrał set 3:6. A takie rzeczy w tenisie się nie zdarzają.

Oglądałem ostatni set Włocha z Mahutem i Marko wyglądał na kompletnie bez sił. Ledwo się poruszał. Nie wiem jak wcześniej było ale wyglądało że przegrał ostatni set bo brakło zdrowia. Kto chce widzieć ustawke ten widzi. 
Schwartzmanowi tez braknie zdrowia:) a Marko sie nie przygotowal na 5 setow. Mi brakuje slow jesli naprawde w to wierzycie
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 maja 2019 17:20 przez mrbrightside

Schwartzmanowi tez braknie zdrowia:) a Marko sie nie przygotowal na 5 setow. Mi brakuje slow jesli naprawde w to wierzycie
Rozegranych już zostało dziś kilka spotkań. Czy w którymś nie było walku? Roger też pohandlowal w drugim przegrywając 3 gemy z rzędu. Bo przecież dzieci sporo a w Szwajcarii 500+ nie płacą. 

Skoro widzisz wszędzie ustawki to po co jeszcze oglądasz tenis skoro nawet na tych handlach nie potrafisz zarobić. Przerzucić się na pływanie albo kolarstwo to może nabierzesz trochę dystansu do tego wszystkiego bo widać że stało się to dla Ciebie obsesją. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czyli wniosek jest jeden. Stawiać na młodych zawodników/zawodniczki bo im zdrowia nie braknie np  na Igę Świątek xd
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Djere idzie jak po swoje.
Scyzoryk się otwiera, jak widzę posty o handlowaniu :D odpuścić tenis, albo grać coś od kogoś. Wtedy winę zrzucać na tych, co podali typ, na PW i luz. :D
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja sobie "paczę"  na pojedynek Switoliny z Venus i  powiem tak: " nie śmieje się w cyrku ten, kto takie mecze ogląda" :) Żadna nie potrafi od 2 gema wygrać swojego podania :) a jest 3-4... w 1 secie. I udało się Switolinie 3-5 jest... :)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 26 maja 2019 17:48 przez quick.Djere idzie jak po swoje.
Scyzoryk się otwiera, jak widzę posty o handlowaniu :D odpuścić tenis, albo grać coś od kogoś. Wtedy winę zrzucać na tych, co podali typ, na PW i luz. :D
Mogę zapomnieć o overku setowym ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 26 maja 2019 17:53 przez karciarz

Mogę zapomnieć o overku setowym ????
Różnie to bywa, bo może przyjść jakaś zapaść, ale na ten moment Ramos bez podjazdu. 
On ogólnie słabo grał już wcześniej, bilans nabijał na.kwalach w sumie, tam wystarczyło. Djere złapał solidny poziom i na razie nie schodzi. Bardziej spodziewałem się 3-1 dla Djere,mimo wszystko, ale zobaczymy co to będzie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 17:48 przez quick.Djere idzie jak po swoje.
Scyzoryk się otwiera, jak widzę posty o handlowaniu :D odpuścić tenis, albo grać coś od kogoś. Wtedy winę zrzucać na tych, co podali typ, na PW i luz. :D

Napisałes ze jestes tenisowym dziennikarzem . co napisałbys o duzej niespodziance 1 dnia w ktorej zeszłoroczny półfinalista Checcinatto prowadząc 2:0 w setach  odpada z 37 letnim dziadkiem sklasyfikowanym na 200+ miejscu w rankingu? zdrowia zabrakło ? mecz zycia na clayu Mahuta?

a Ramos geniusz claya wykorzystał całe 0/7 bpointow
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 17:57 przez mrbrightside


Napisałes ze jestes tenisowym dziennikarzem . co napisałbys o duzej niespodziance 1 dnia w ktorej zeszłoroczny półfinalista Checcinatto prowadząc 2:0 w setach  odpada z 37 letnim dziadkiem sklasyfikowanym na 200+ miejscu w rankingu? zdrowia zabrakło ? mecz zycia na clayu Mahuta?

a Ramos geniusz claya wykorzystał całe 0/7 bpointow
1.07  nie weszło w tasiemce i będziesz teraz dwa dni żale na forum wylewał? Mi przed chwilą Azejberdżan po kursie 10 w siatę nie wszedł przegrywając 5 seta 17-19 Też mam płakać?
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Ekwador U20 - Wlochy U20, Btts w pierwszej polowie, @2.75, 0:1 w 18 minucie, stawka: x2


edit
  
Dziś: postawione: 42j, wygrane: 18.6j, bilans: - 23.4j (2/9)
pogrom.... karnego niewykorzystali... 

jest i forumkowy "szpaku"...
or dinozaur... niepotrzebne skreslic...
w sumie jedno niewyklucza drugiego...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 26 maja 2019 18:23 przez gonzaU20 Senegal - Kolumbia over 0,5 HT @ 2,02 Uni.
Nieźle się Senegal prezentuje, Kolumbia gra swoje. Nawet padła bramka dla Senegalu, ale gola nie uznano. Podsumowując ciekawy mecz, a i gol w ht nie zdziwi więc GL!
live karny dla Senegalu, jeszcze VAR i ... 1-0 :)
edit 1-0, dobrze Senegal zagrał ht, zobaczymy co dalej.
edit2 Kolejna okazja dla Senegalu, Kolumbia też miała szansę na wyrównanie, na tablicy wynik bez zmian...
Edit FT 2-0 Senegal b. dobry mecz...
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 26 maja 2019 17:57 przez mrbrightside


Napisałes ze jestes tenisowym dziennikarzem . co napisałbys o duzej niespodziance 1 dnia w ktorej zeszłoroczny półfinalista Checcinatto prowadząc 2:0 w setach  odpada z 37 letnim dziadkiem sklasyfikowanym na 200+ miejscu w rankingu? zdrowia zabrakło ? mecz zycia na clayu Mahuta?

a Ramos geniusz claya wykorzystał całe 0/7 bpointow

Nie oglądałem meczu, więc się nie wypowiem. Ale tytuł byłby, że Wielki comeback Mahuta. 37-latek pokonał Marco Cecchinato. 
A co do Ramosa, to zgodnie z planem został pozamiatany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 18:13 przez psychol32

1.07  nie weszło w tasiemce i będziesz teraz dwa dni żale na forum wylewał? Mi przed chwilą Azejberdżan po kursie 10 w siatę nie wszedł przegrywając 5 seta 17-19 Też mam płakać?
nie płacze bo tego wogole nie grałem. ale jestem po prostu w szoku co oni odwalili po prostu chodzi mi o skale wału. na własne oczy widziałem jak na Checcinato było 1.008 a na Mahuta koło 55. no ale jak zdrowia brakuje to przeciez nic nie poradzi . Mahut brał lepsze suplementy i jadł steki a nie jakies kanapeczki jak Checcinato
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom