>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
ME u21
Włochy - Polska 
dokładny wynik FT: 0-2

po 45 min. 0-1

Czyżby na naszych oczach rodziła się przyszła dorosła kadra?
Co mnie się bardzo podoba to spokój Cześka  przy linii bocznej. Popija wodę i... sobie ogląda.  Całkowite przeciwieństwo tego narwańca Brzęczka, skaczącego przy linii i plującego na murawę. 
Ten spokój udziela się chłopakom na boisku. Zagrania przemyślane. Zwłaszcza całkiem dobrze radzą sobie przy pressingu. Przesuwamy linie, kontrolujemy ustawienie, nie ma wybijania piłki na oślep, słowem całkiem poukładana gra.
Oczywiście widać różnicę w wyszkoleniu technicznym, Włosi wyraźnie tutaj odstają ale... dlaczego nasi nie mają przeprowadzić zabójczej kontry?
Michniewicz z pewnością w szatni ustawi drużynę na kontrataki. Stąd mój typ. Ale by było pięknie gdybyśmy utarli nosa makaroniarzom :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 19 czerwca 2019 21:50 przez robin.on.

Kurła złoty, kolego a co Ty masz tv bez Varu...? Hehe 
przez przerwę prowadzimy nawet. Wow.
Taka sprawiedliwość... Nie mnie oceniać. Trzeba pomyśleć czy coś tu dołożyć jeszcze na drugą... 
​​​
Może o2.5 w meczu , powinno się teraz otworzyć spotkanie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kownacki do zmiany w trybie pilnym. Nie mamy ataku. Beznadziejny występ Kownasia. Zamiast grać pajacuje. Widać, że jest kompletnie bez formy. Mam nadzieję, że Czesiu to widzi. 
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 czerwca 2019 22:21 przez kamilcia21Kownacki do zmiany w trybie pilnym. Nie mamy ataku. Beznadziejny występ Kownasia. Zamiast grać pajacuje. Widać, że jest kompletnie bez formy. Mam nadzieję, że Czesiu to widzi. 
No co tu gadać, śmierdzi golem dla gospodarzy i to widać... Niestety...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 czerwca 2019 22:25 przez qowalsky6

No co tu gadać, śmierdzi golem dla gospodarzy i to widać... Niestety...
Całkiem możliwe, że Włosi wyrównają ale jeśli mam być szczera to ja tego smrodu nie czuję. Nasi bronią się bardzo mądrze. Widać pomysł na defensywę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 czerwca 2019 22:21 przez kamilcia21Kownacki do zmiany w trybie pilnym. Nie mamy ataku. Beznadziejny występ Kownasia. Zamiast grać pajacuje. Widać, że jest kompletnie bez formy. Mam nadzieję, że Czesiu to widzi. 
Czesiek jednak nie śpi ????
 
dracond 67,9K

dracond

Użytkownik
Ło matko... niby człowiek powinien się cieszyć z wygranej Polski, ale zyebali mi dwie piękne taśmy i to dwoma różnymi zakładami... najgorszy możliwy wynik :-/
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
dracond 67,9K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 19 czerwca 2019 23:17 przez robin.on.Copa America, 23:30
Kolumbia - Katar, Btts, @2.10, stawka: x3 

Copa America, 23:30
Kolumbia - Katar, gol samobójczy, @11.00, stawka: x2
Musi gdzieś tu być...

Copa America, 23:30
Kolumbia - Katar, karny, @3.25, stawka: x2 
 
Mam nadzieję, że wejdzie Ci wszystko - sam skorzystałem z Twoich propozycji (poza samobójem)
Ode mnie:
⚽Breidablik / Augn U19 - Víkingur U19 [over 2,5] 2,10 /STS/ (bez szaleństw ze stawką bo niemrawy mecz - mimo, że miał być overowy)  
Tak delikatnie, wręcz symbolicznie dokładam Breidablik / Augn U19 - Víkingur U19 [2 handi -2] po kursie 9,00 /STS/  
Coś mi śmignęło, że anulowali 3 bramkę dla Vikingur, ale nie wiem czy to prawda. Niemniej plecki (0:2)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Copa America
Kolumbia - Katar
Kiedy zostanie strzelony 1 gol
30-45 min.  @2,55  1j  
45-60 min.  @2,40  1j  
60-75 min.  @2,20  3j  
75-90 min.  @1,90 10j  
                +   @2,45   3j  

Zapata 85min. ???? 1-0 Kolumbia.  Uff... 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 czerwca 2019 23:08 przez dracondŁo matko... niby człowiek powinien się cieszyć z wygranej Polski, ale zyebali mi dwie piękne taśmy i to dwoma różnymi zakładami... najgorszy możliwy wynik :-/
Bo na rezultat "swojej" drużyny się nie gra. A tym bardziej na porażkę. Wtedy pojawia się syndrom tzw. mieszanej radochy ;)
 
dracond 67,9K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 20 czerwca 2019 00:04 przez kamilcia21

Bo na rezultat "swojej" drużyny się nie gra. A tym bardziej na porażkę. Wtedy pojawia się syndrom tzw. mieszanej radochy ;)
Co Ty gadasz :) Odwieczna reguła zakładów bukmacherskich mówi - graj przeciw Polakom: nie dość, że masz większe szanse zwycięstwa, to nawet jak przegrasz, to w końcu wygrywa reprezentacja :p
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 20 czerwca 2019 00:19 przez dracond

Co Ty gadasz :) Odwieczna reguła zakładów bukmacherskich mówi - graj przeciw Polakom: nie dość, że masz większe szanse zwycięstwa, to nawet jak przegrasz, to w końcu wygrywa reprezentacja :p
No, proszę. Jak widać muszę się jeszcze wiele nauczyć. ;))  Swoja drogą - ostatni przykład idealnie dzisiaj pasuje. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom