>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 19:45 przez waldi1979@zderzok jeszcze jedna osobista wycieczka w kierunku jakiegoś usera i odpoczniesz od forum zdecydowanie dłużej niż ostatnio, to jest dział od podawania typów, a Ty od jakiegoś miesiąca podałeś może z pięć, reszta to albo prowokacja, albo docinki, ostatnie ostrzeżenie.

@zloty5o zajmijcie się typowaniem, a nie wzajemnym docinaniem, jeżeli macie coś do siebie to sobie napiszcie na pw, a nie zaśmiecajcie forum

@mrbrightside to co u @zderzok , to jest dział od podawania typów, a nie Twoje tylko handle, ten sprzedał, tamten sprzeda, nie podparte żadnymi argumentami, a tym bardziej typami, każdy kolejny wpis, który nie będzie miał typu i kursu, a tylko coś w rodzaju "patrzcie jak pięknie handluje" będzie usuwany, za nagminnie spamowanie tego rodzaju postami będa ostrzeżenia. Przejrzałem Twoje wpisy i w czerwcu podałeś jeden typ w tym dziale, więc chyba nie jest on Ci potrzebny do szczęścia.
I to cenię, konkretny wpis - reprymenda. Sezon ogórkowy to i typów mało. Ok,  mam to na uwadze. Powiem tak: jak będę chciał odejść z forum to zrobię to z przytupem, a mianowicie pocisnę temu Panu, który ma ten idiotyczny podpis. Szczerze, nic mnie tu już nie trzyma jak i wielu innych. Może sentyment i staż. Umawiamy sie: pocisk z mojej trony = ban dożywotni ok, brak pocisku oraz brak łamania regulaminu = nietykalność. Nie wiem czy wiesz, ale to jest jak w handlu, z klientem się umawiasz na coś, kontraktujesz, zamykasz sprzedaż,  tak robi zaje.... handlowiec, menedżer ds. sprzedaży, KAM. Nie każdy to wie, ja wiem bo jestem w branży....mam nadzieję, nie do usłyszenia....
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 czerwca 2019 20:35 przez zloty5o

w przypadku wygranej belgi min 1-0 i przegranej hiszpani co licza w tabeli 
chyba bilans bramkowy wszystkich drużyn, a następnie strzelone gole. Ale przy 3 pkt i tak żadna nie awansuje
 
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 20:39 przez neutralny

chyba bilans bramkowy wszystkich drużyn, a następnie strzelone gole. Ale przy 3 pkt i tak żadna nie awansuje
to fakt bo tylko jedna druzyna awansuje z drugiego miejsca tak wiec to bez znaczenia a to robi sie jeszcze ciekawiej bo 3 druzyny musza a jedna o honor wiec na pre nie mam wizji poczekamy na live 
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
ciekawe ile angole zapłacili rywalom żeby ci pozwolili wygrać w deblu murrayowi . bo na poważną gre ze strony ich przeciwników ie ma co liczyc
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Copa America + ME U21 (ako), 21:00
Boliwia - Wenezuela, Btts, @1.80
+
Hiszpania - Polska, 1 over 1.5 goli, @1.33
Łączny: @2.40, stawka: x3

ME U21, 21:00
Belgia - Włochy, Btts w pierwszej polowie, @3.75, stawka: x2

ME U21, 21:00
Hiszpania - Polska, gol samobojczy, @10.00



edit
@2.40  
23.75  
@10.00  
Dziś: postawione: 114j, wygrane: 159.16j, bilans: + 45.16j (13/12)




 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom