>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 24 czerwca 2019 15:17 przez dracond

Faktycznie, zdarzało mi się robić przerwy od forum, więc mogłem Twoje masówki przeoczyć. A teraz piję do tego, że Twoich trzech typów na jednej stronie działu "typy na żywo", to ja dawno nie widziałem. Miałem wrażenie, ze Twój ostatni hejt na Robina, Złotego i mnie opierał się właśnie o to, że za dużo typów wrzucamy, a tu masz! nagle tyle typów od Ciebie w tak krótkim czasie.
Ale nie odbieraj tego jakoś negatywnie - wrzucaj jak najwięcej. Wystarczy, że będziesz miał więcej typów wygranych niż przegranych i myślę, że wszyscy będą zadowoleni, mogąc skorzystać z Twoich sugestii.
Powodzenia!
luz. typujmy po prostu. A jak piję, jak wczoraj (imieniny w rodzince) to na forum już nie wchodzę, bo jakieś głupoty wypisuję a skończy się to wiemy jak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Jak ja żałuję, że nie pograłem Verdasco na mecz... wziąłem tylko win w 2 secie po kursie 5,25 za marne grosze, a tak czułem, że ten mecz ma inną przyszłość.
Na osłodę: Tromso II - Bodo/Glimt II [over 2,5] 2,10 (ale delikatnie, bo ta piłka dzisiaj to jakieś nieporozumienie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia 24 czerwca 2019 15:12 przez zderzoktenis
Rodina @1.84


EDIT: przewagę miała, cały czas się łamały, typowe WTA
no mecz patologia, ja dałem Dżabe po @ 3.0 ale tylko dlatego, że słyszałem jak Radina zaczyna dyszeć kiedy przechodziła obok mikrofonu. Później już było widać po nej ze jest tam spora wilgotność powietrza i nie miała siły serwować jak w pierwszym secie.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 164

piecosiem

Użytkownik
Wybacz ale od ostatniej przygody z jednym z moderatorów tutaj, który mnie zbanował przestałem zaglądać. Na czacie ststu jest ciekawiej, można sie nawet pośmiać. 
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 24 czerwca 2019 16:11 przez dracondJak ja żałuję, że nie pograłem Verdasco na mecz... wziąłem tylko win w 2 secie po kursie 5,25 za marne grosze, a tak czułem, że ten mecz ma inną przyszłość.
Na osłodę: Tromso II - Bodo/Glimt II [over 2,5] 2,10 (ale delikatnie, bo ta piłka dzisiaj to jakieś nieporozumienie)
Kurde, przecież ja jakąś depresję zaraz złapię. Drugi mecz potencjalnie overowy, złapana linia w dobrym momencie, wszystkie nadarzające się okazje sprzyjały i nie weszło jedną bramką. Nosz... ehhh   
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
WKS - RPA, 1 over 0.5 goli, @1.90, 0:0 w 48 minucie, stawka: x2

edit
  
Dziś: postawione: 16j, wygrane: 16j, bilans: + 0j (2/2)
1:0 w 63 minucie
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom