>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [9]

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Sion - Braga under 1.5 gola 1. połowa 2.05 Bet365 ✅

mecz zapowiadał się underowo, teraz po szybkim golu powinno być w miarę spokojnie.

// easy :grin:
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Trump v Perry @ 1.53 (3:3) Marathon ⛔
pomijam fakt, że takiego wyniku nie powinno być a mecz powinien być rozstrzygnięty przed deciderem, ale druga partia przegrana przez Trampka przy 56:0.
Szósty frame przegrany na czarnej bili przez złe wbicie. Perry już ze trzy razy był poza Cardiff.
/edit: &quot;szkoda strzępić ryja&quot;. Judd nie trafił czarnej z punktu przy dobrym układzie, Perry przejął stół i po zawodach
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
piłkarzy Valencii to chyba szefostwo postraszyło, że przy braku awansu, zastępcą Neville&#39;a będzie van Gaal

to miałoby sens ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Witam wieczorkiem, trochę hokeja zostaję, więc jazda ????

Val Pusteria +1,5 1,58 Bet365 - 4j
over 9,5 1,80 Bet365 - 2j
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Sion vs Braga Bet365
Sion strzeli @ 1.95
✅
Od momentu strzelenia gola przez Brage to Sion gra lepiej. Chłopacy nieźle zmotywowani biegają, powinni coś ustrzelić ????
LE daje dzisiaj nieźle zarobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Berdych @ 1,45 +++ STS
Zverev dał radę i urwał 2 seta. Myślę, że teraz już Tomas nie odpuści i ogarnie ten mecz.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Co sie dzieje z tym Rapidem, ktoś ogląda?
Na moje skromne oko po prostu po ostatnim zwyciestwie z Espanyolem ( gdzie swoja droga nie najgorzej grala Valencia ) cos ruszylo w druzynie i zaczeli wreszcie grac. Bo potencjal ten zespol bez watpienia ma. Poza tym Rapid to nie ta liga, kilka polek nizej.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Estudiantes de la Plata - CA Tigre typ 1, kurs 1.9
Czerwo dla Tigre, de la Plata przygniata, przewaga wzrasta, posiadanie 64%, w sytuacjach obecnie 12-1. Wątpię, aby wytrzymali napory grając w osłabieniu od 15 minuty. Jest 60min, więc czasu sporo
// Prośba: wrzuć bukmachera z którego czerpiesz kurs. Pozdro. Benek.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ładnie wchodzi live, idziemy za ciosem ;)

Sporting Lizbona over 0,5 gola 1,90 Bet365 ⛔ czerwona kartka ich dobiła

Sporting musi ruszyć zdecydowanie do ataku, jeżeli chce powalczyć o awans w tej sytuacji. Wszyscy gospodarze w meczach o 19 strzelili przynajmniej jednego gola, dlaczego zatem nie Sporting?

Dodatkowo można spróbować bramkę dla Sionu // e: o właśnie, ledwo skończyłem pisać
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
A set dla Almagro już nie wejdzie pewnie, Rafa go połamał i wszystko wskazuje na to, że wygra w dwóch setach.
Raja/Roelofse brejk ????
E:
Cofam, już nie wierzyłem w Nico a on właśnie przełamał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom