>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
No nie mogę po prostu i nie wierze co robi Ruud. To są jaja znowu. W każdym meczu ludzie teraz grają przeciwko Ramosowi a on gladko po 2:0 wygrywa. Ruud doszedl na 5:2 i stanął w miejscu jak zaczarowany
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chiny
Shanghai Shenhua - Wuhan Zall. 1 over 2.5 goli, @1.90, 2:2 w 55 minucie, stawka: x3


edit
  
Dziś: postawione: 54j, wygrane: 56.76j, bilans: + 2.76j (5/6)
a mialo byc latwo...
eh.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 14:34 przez mrbrightsideNo nie mogę po prostu i nie wierze co robi Ruud. To są jaja znowu. W każdym meczu ludzie teraz grają przeciwko Ramosowi a on gladko po 2:0 wygrywa. Ruud doszedl na 5:2 i stanął w miejscu jak zaczarowany
H2h dla Ramosa.  Po prostu może mu leży ten patafian Casper?....
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 15:14 przez zderzok

H2h dla Ramosa.  Po prostu może mu leży ten patafian Casper?....
Ale Ruud wygladal duzo lepiej do 5:2 czyli jakos potrafi z nim grać..albo ma psychike laski z wta albo to jest mega wał bo nikt w tym meczu by nie gral na ramosa wszyscy cos w Ruuda jak juz. A mysle ze przy 5 :2 jak norwego wrocil z deficyu przelamania na początku to poszly miliony na na Ruuda i pewnie duzo hajsu na 2:0. I buki teraz siedzą i liczą gtuby hajs
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chiny 
Guangzhou R&amp;F - Jiangsu, 1 over 2.5 goli, @2.75, 2:2 w 66 minucie, stawka: x2

@betrayal Shanghai Shenhua bardzo duzo marnuje sytuacji ostatnimi czasy...
cos jak Vissel Kobe w Japoni...
ostatni bet. przerwa.


edit
  
FT 2:2
Dziś: postawione: 58j, wygrane: 56.76j, bilans: - 1.24j (5/7)
i od nowa..............
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 15:24 przez mrbrightside

Ale Ruud wygladal duzo lepiej do 5:2 czyli jakos potrafi z nim grać..albo ma psychike laski z wta albo to jest mega wał bo nikt w tym meczu by nie gral na ramosa wszyscy cos w Ruuda jak juz. A mysle ze przy 5 :2 jak norwego wrocil z deficyu przelamania na początku to poszly miliony na na Ruuda i pewnie duzo hajsu na 2:0. I buki teraz siedzą i liczą gtuby hajs
Ja dla przykładu grałem Ramosa i patrzyłem na ten mecz całkiem inaczej niż Ty.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Słowo patafian o wulgaryzm?  Nie mam pytań.

rasijskij: Powyższe słowo to nie wulgaryzm, ale użyłeś go w celu obrażenia zawodnika. Bez odbioru. 

Edit: OK
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 15:07 przez marek611Wagner 1 set @2,43
  myślałem, że zanim Paolini ją rozszyfruje to dowiezie seta.
Nie doceniłem Włoszki, która przy stanie 1:4 już dobrze wiedziała, że Niemka gra prostacki, archaiczny tenis
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom