>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 17:22 przez betrayal

Nie policzę ilu dobrych typerów dostało bana, bo jakiś frustrat musi ich prowokować...
Dobrych faktycznie szkoda, słabych (z wybujałym ego) niekoniecznie...

Montpellier - Lyon
1-0 HT 1-0
typ: Lyon nie przegra
@2,30   10/10

Może i się zacięli w pierwszej ale powinni ogarnąć po przerwie. Jeśli wtopią z Dembele, Traore i Depayem to Sylvinho będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Liczę, że dadzą radę po przerwie coś ustrzelić.

------
Czerwona dla dla Kone w 51' - zagmatwało się...
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 20:00 przez kamilcia21

Dobrych faktycznie szkoda, słabych (z wybujałym ego) niekoniecznie...

Montpellier - Lyon
1-0 HT 1-0
typ: Lyon nie przegra
@2,30   10/10

Może i się zacięli w pierwszej ale powinni ogarnąć po przerwie. Jeśli wtopią z Dembele, Traore i Depayem to Sylvinho będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Liczę, że dadzą radę po przerwie coś ustrzelić.

------
Czerwona dla dla Kone w 51' - zagmatwało się...
Lepsi slabi z (wybujalym ego)niz niz tacy co nachalnie zrzynaja typy i  perfidnie je wrzucaja 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 20:48 przez zloty5o

Lepsi slabi z (wybujalym ego)niz niz tacy co nachalnie zrzynaja typy i  perfidnie je wrzucaja 
Jeśli to tyczy mojej osoby to jesteś w błędzie. Musiałabym być niespełna rozumu,  żeby powielać typy innych i je publikować. Niby jaki można mieć w tym cel? Ja nie widzę, kolego. A to, że się zdarzyło? Mogę to zrzucić wyłącznie na karb mojej nieuwagi. Ale nie perfidii jak to nazwałeś.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 20:55 przez kamilcia21

Jeśli to tyczy mojej osoby to jesteś w błędzie. Musiałabym być niespełna rozumu,  żeby powielać typy innych i je publikować. Niby jaki można mieć w tym cel? Ja nie widzę, kolego. A to, że się zdarzyło? Mogę to zrzucić wyłącznie na karb mojej nieuwagi. Ale nie perfidii jak to nazwałeś.
A swistak siedzi i zawija.........
 
ranczo0123 470,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pieknie sie tam w Belgradzie kartkuja. Jakies czerwo tez sie zapowiada takze radze obserwowac i rozwazyc granie cos w strone kartek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom