>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
cytat z dnia 18 listopada 2019 13:17 przez zuchmanCo wy na to?

Over 4.5 kartek w Irlandii @1.85 sedziuje brych feli    4...

Over 3.5 w Szwajcarii @1.45  
Włochy @1.15  
Szwecja @1.08  
Norwegia @1.09  

King strzeli @1.60  
Finlandia strzeli @1.65  
Dopiero wróciłem i widzę wtopa na starcie.. 
​​​​​​Ktoś oglądał danie? Była szansa na 5 kartonik? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Mamonty Yugry
over 5.5 @3.10
over 6.5 @6.20
Oglądałem wczorajszy mecz i te linie były spokojnie do pokrycia a kursy są już konkretne.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na 13.00 Kwalifikacje ME u19
na razie bez konkretnego typu ale sytuacja do obserwacji live w grupie nr 9
Szwecja gra z Ukrainą a Słowenia z Estonią
Remis daje Szwecji i Ukrainie awans pod warunkiem, że Słowenia nie wygra różnicą co najmniej 4 bramek z Estonią
Kursy na remis mocno spadły na 2.40-2.50, lvbet wycofał ten mecz z oferty
Prawdopodobna jest ustawka na remis ale wysokie zwycięstwo Słowenii nie jest nierealne i wtedy Ukraina spadłaby na 3 miejsce.
W pre jedyny sensowny pomysł to lekko można zagrać remis podwójna szansa 1 połowa lub mecz 1.76 fortuna

Coś jest  na rzeczy bo mecz Słowenia Estonia w polskich bukach albo wycofany z oferty albo nie ma zakładów na ilość bramek ;)

 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
O jakiej Ty ustawce piszesz... Słowienia grając w 1 rundzie z dzisiejszym rywalem wygrała bez problemów i to 5:0 dziś wiedzą, że muszą wygrać wysoko więc pewnie ich rozjadą jeszcze wyżej... i myślisz, że taka Ukraina wiedząc o tym nie będzie chciała wygrać od początku meczu? Dla mnie granie na remis w tym meczu po niższym kursie niż 3.00 to śmiech
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Do szeffb, czytaj ze zrozumieniem co napisałem:
"...Remis daje Szwecji i Ukrainie awans pod warunkiem, że Słowenia nie wygra różnicą co najmniej 4 bramek z Estonią
Prawdopodobna jest ustawka na remis ale wysokie zwycięstwo Słowenii nie jest nierealne i wtedy Ukraina spadłaby na 3 miejsce....".
 
S 766

szeffb

Użytkownik
erni1 nie wiem skąd przeświadczenie, że nie zrozumiałem. Twoją wypowiedź można przekształcić tak: "Panowie 2+2=4, ale jak będzie 2+1= 3 

// Nawet na ostatnich Mistrzostwach pewna ustawka Francji z Rumunami nie była taka 100% a Ty piszesz po prostu o plotkach
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dlatego pisałem, że mecz jest do obserwacji live. Przy wysokim prowadzeniu Słowenii  remis eliminuje Ukrainę i nie jest też do końca opłacalny dla Szwecji bo mogą spaść na drugie miejsce i mieć w kolejnej rundzie trudniejszych rywali.

Nie rozumiem z czym masz problem. Nie pisałem, że  remis to pewniak. Opisałem sytuację w grupie, która nie jest czysta o czym świadczy m.in., że buki wycofały część zdarzeń na te mecze z oferty. 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Buki wycofały z oferty ten mecz dlatego, że dzieciarnia myśli, że Słowienia nie jest w stanie wygrać wysoko a na pewno myślą, że jest to bardzo trudne. A oto mi chodzi, że ten mecz jest po prostu taki jak każdy inny i nie ma sensu doszukiwać się remisu.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Irlandia - Dania? Mam pytanie

Pograłem za 200zł wszystkie mecze z eliminacji o2,5 oczywiście 1 utopił właśnie ten kupon na 8200zł i teraz pytanie...

Ile było tzw. sytuacji 100% i czy te 2 gole które padły to i tak dużo jeśli chodzi o ten mecz czy równie dobrze mogło paść więcej? ????
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W nawiązaniu do wcześniejszej dyskusji w temacie kwalifikacji U19
pojawiły się u niektórych bukmacherów kursy na bramki w meczu Słowenia Estonia, np. w lvbet można zagrać
Słowenia wygra handi azjan -4 po kursie 1.94
według mnie warto poczekać na rozwój sytuacji na żywo

Edit wszystkie przedpołudniowe rozważania nadaremne ???? polskie buki nie puściły spotkań Szwecja Ukraina i Słowenia Estonia w ofercie live ....
 
K 0

kropson1988

Gość
Przepraszam za tak banalne pytanie ale chciałem spytać o to ile trwa połowa w u-19 ? Bo kiedyś obiło mi się o oczy bodajże tylko no właśnie nie pamiętam jaki to rocznik był , że grali chyba 40 minut połowe . I od razu zapytam czy ktoś może ogląda właśnie Anglia - Bośnia z u-19 i czy można iść w typ over 0,5 bramki do przerwy ? Z góry dziękuję i przepraszam za moją niewiedze.


Edit : już nie wazne bo właśnie Anglicy strzelili heh...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 13:22 przez kropson1988Przepraszam za tak banalne pytanie ale chciałem spytać o to ile trwa połowa w u-19 ? Bo kiedyś obiło mi się o oczy bodajże tylko no właśnie nie pamiętam jaki to rocznik był , że grali chyba 40 minut połowe . I od razu zapytam czy ktoś może ogląda właśnie Anglia - Bośnia z u-19 i czy można iść w typ over 0,5 bramki do przerwy ? Z góry dziękuję i przepraszam za moją niewiedze.


Edit : już nie wazne bo właśnie Anglicy strzelili heh...
W Polsce 2x40 min dla U15 i młodszych. W rozgrywkach międzynarodowych nie jestem pewny jaka jest granica wieku ale u19 na pewno 2x45 min
 
K 0

kropson1988

Gość
Tennis / Davis Cup 
Yoshihito Nishioka set 2 przy 0:1 dla Monfilsa @2,07 Betsafe. Japonczyk walczy ,a Monfils slabiutko cos . 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 listopada 2019 13:37 przez kropson1988Tennis / Davis Cup 
Yoshihito Nishioka set 2 przy 0:1 dla Monfilsa @2,07 Betsafe. Japonczyk walczy ,a Monfils slabiutko cos . 
Bardzo łatwo w drugim 7:5  6:2  i    . 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom