>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dziś ostatnia kolejka w czeskim hokeju, 3 drużyny walczą o utrzymanie. Czytałem dziś ciekawą teorię spiskową zgodnie z którą Kladno (Jaromir Jagr) i Litvinov spuszczą z ligi Pardubice. Ruchy kursów u buków zdają się to potwierdzać, za drobne gram:
Litvinov Kladno 
remis 3.40 sts (na czeskiej Fortunie już tylko 2.83)
Kometa Pardubice
Kometa wygra 1.90 sts
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tylko jedna istotna kwestia, kometa już o nic nie gra i ma zapewnione 6 miejsce. Pardubice remis może wyciągnąć. 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Teoria w czeskim hokeju opiera się na powiązaniach osobowych, bliskie relacje Jaromira Jagra,  kapitana Komety i menedżera Litvinova. Zgadza się, że Kometa o nic nie gra ale zastanawiające dlaczego w takiej sytuacji buki stawiają Kometę jako faworyta. Nie są to mecze do grania za wielką kasę bo nie jestem w stanie zweryfikować na ile wiarygodny jest autor teorii. Kursy na Kometę i remis w drugim meczu pokazują jednak, że coś jest na rzeczy. Ponadto są różnice w kursach czeskiej Fortuny i polskich buków, ktoś w Czechach ma lepsze informacje ???  Ostatnia kolejka sprzyja dziwnym wynikom i myślę, że warto mieć te dwa mecze na uwadze live od 18.00
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
1. Indonezja live
Barito Putera - Bali Utd, btts / yes, @1.90 (0:1 w 49min), stawka: 1000zl

polecam



edit
  
1:2 w 84min
pieknie
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 6 marca 2020 13:36 przez erni1Teoria w czeskim hokeju opiera się na powiązaniach osobowych, bliskie relacje Jaromira Jagra,  kapitana Komety i menedżera Litvinova. Zgadza się, że Kometa o nic nie gra ale zastanawiające dlaczego w takiej sytuacji buki stawiają Kometę jako faworyta. Nie są to mecze do grania za wielką kasę bo nie jestem w stanie zweryfikować na ile wiarygodny jest autor teorii. Kursy na Kometę i remis w drugim meczu pokazują jednak, że coś jest na rzeczy. Ponadto są różnice w kursach czeskiej Fortuny i polskich buków, ktoś w Czechach ma lepsze informacje ???  Ostatnia kolejka sprzyja dziwnym wynikom i myślę, że warto mieć te dwa mecze na uwadze live od 18.00
Nie musi to być kwestia informacji . Często buki same rozpuszczaja takie infa- pamiętam jak remisy w lidze włoskiej w piłkę nozną .Remisy były po 1,3 i co ...ktoś miał z Italii takie super informacje ?? nie po prostu owczy pęd plus odpowiednia gra buków i uzyskiwalismy taki efekt tyle, ze pojawiało się to na milionie taśm . Wtedy (to było ładne kilka - kilkanaście lat temu ) o ile dobrze pamiętam na 5/6 podobnych sytuacji weszło chyba pół na pół - a ze wzgledu na spadki kursów buki oczywiście były potężnie do przodu - więc nie ma zapewne duzego przełozenia cos takiego jak wiedza/spadającego kursu.

Ale fajna teoria a ja musze jakieś prebety na koncie wykazywac więc pogram z Tobą i sukcesów :))) 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
2. Kenya live
Zoo Kericho - Sofapaka, over 0.5 goals, @2.25 (0:0 w 76min), stawka: 500zl


edit
  
FT 0:0
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Roskilde vs Kolding over 2,5
Jihlava vs Tryniec over 2,5
Podbrezova vs Skalica over 1,5
Besiktas vs Ankaragucu over 2,5
Cherno More vs Tsarsko over 1,5
Al Wahda vs Damac over 1,5

@7.32 STS
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
4. Malezja live
Petaling Jaya City - Pahang, Pahang over 2.5 goals, @2.20 (2:2 w 66min), stawka: 1000zl

edit
  
FT 3:2
niespodzianka
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
5. Oman League live
Bahla - Fanja, Fanja over 1.5 goals, @2.20 (2:1 w 55min), stawka: 2000zl


edit
  
2:2 w 76min
idealnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
6. Uganda Premier League live
URA - Uganda Police, Uganda Police over 1.5 goals, @4.33 (1:1 w 63min), stawka: 500zl


edit
  
1:2 w 80min
elegancko !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom