>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Co za świry z tych Hiundajcow. Wygrywali w 2 secie 7 pkt żeby przegrać seta jaka masakra. To teraz nie zdziwie się łatwego 0:3 dla Samsungów 
 
K 0

kropson1988

Gość
No już myślałem, że przypajacuja i w trzecim secie, gdzie wygrywali 20:17 i nagle zrobiło się 20:22. Na szczęście wygrali i może ogarną się teraz i ten win wyciągną. 
 
K 0

kropson1988

Gość
Niech mi ktoś powie czy Eczacibaszki mają już pewny awans z pierwszego miejsca? Bo jeśli tak to wydaje mi się dobrym rozwiązaniem zagrać na Budowlane handi setowe +2,5 a nawet za drobne na wygraną. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 18 lutego 2020 14:57 przez kropson1988Niech mi ktoś powie czy Eczacibaszki mają już pewny awans z pierwszego miejsca? Bo jeśli tak to wydaje mi się dobrym rozwiązaniem zagrać na Budowlane handi setowe +2,5 a nawet za drobne na wygraną. 
Dobra już wszystko wiem rezerwa w Eczacibasi więc próbuje handi setowe +2,5 Budowlane @3,30 , za drobniej handi +1,5@8 i za waciki win @20 betsafe. 
 
K 0

kropson1988

Gość
Cos pieknego ! 2:0 dla Budowlanych i juz jest pieknie , a jesli wygraja to bedzie kosmicznie . Dawno takie kursy mi nie weszly szczegolnie ten 8 , a jak wejdzie win to bedzie moj bukmacherski rekord hehe .
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 16:00 przez kropson1988Cos pieknego ! 2:0 dla Budowlanych i juz jest pieknie , a jesli wygraja to bedzie kosmicznie . Dawno takie kursy mi nie weszly szczegolnie ten 8 , a jak wejdzie win to bedzie moj bukmacherski rekord hehe .
Było bardzo blisko ale Turczynki odrabiają i w piątym secie miażdżą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom