>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dodig z Polaskiem ładnie poszli. 6:3 5:3 i 2mp przy serwisie rywali i nic. Następnie przy swoim 40:15 czyli kolejne 3mp i się połamali. Następnie przelamali do zera by kolejny gem przy swoim znów przegrać mając 40:15. I tb przegrany do 3 a STB do 5. Mieli 8 mp z czego 6 przy swoim podaniu. Na rywali kurs był już 25. I do momentu serwisu by zamknąć mecz nie dali się przełamać aż tu nagle dwa razy pod rząd połamane Ale była długa przerwa więc i zarobki były ograniczone.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brawo Bayern, brawo PSG. Bardzo dobry finał mimo tylko jednego gola. Nie było kalkulacji tylko ataki non stop z obu stron. Wysoki pressing przez 90 minut. Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę ale szkoda PSG, a zwłaszcza Neymara czy Mbape bo robili co mogli. No i Neuer dziś pokazał że się na emeryturę nie wybiera. I zarobek piękny z tego finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Girona - Elche
Typ: Elche awansuje po dogrywce
Kurs: 6,75 w betx

Kierunek dobry, niestety wcisnęli jeszcze w doliczonym czasie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Brawo Bayern, brawo PSG. Bardzo dobry finał mimo tylko jednego gola. Nie było kalkulacji tylko ataki non stop z obu stron. Wysoki pressing przez 90 minut. Nie sądziłem że kiedykolwiek to napiszę ale szkoda PSG, a zwłaszcza Neymara czy Mbape bo robili co mogli. No i Neuer dziś pokazał że się na emeryturę nie wybiera. I zarobek piękny z tego finału.
Nie było kalkulacji? Chłopie idz spać dawno takiego beznadziejnego finału nie wiedziałem a Lewandowski dno dna nic nie zagral zresztą jak zwykle w ważnych meczach
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Anyang - Deajeon over 2,5 @2.48

0:0 do przerwy więc dokładka na over 1,5 @2.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom