>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PIŁKA RĘCZNA ROMUNIA

CSM FOCSANI 2007 - CSM BOTOSANI połowa -1,5 1 1.40
CSM FOCSANI 2007 - CSM BOTOSANI połowa -2,5 1 1.70

Ten 2 handi na ryyzko 1 powinien śmiało wejsć
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
VIRTUAL

POPOV (SWT) - MITRAKOV (D1S)
POPOV (SWT) - OVER 1,5 1.70

100%
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Standardowe powroty „Tomcia” :D Panowie i Panie przyzwyczajcie się hehe 🤣
To już przestaje być zabawne. Jak policzyłem od soboty to w typach na żywo ponad 50 % wszystkich wpisów pochodzi od Tomciomena, zaraz do tego dołoży składanie życzeń świątecznych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ VHL

GORNYAK UCHALY - YOUZHNY URAL over 4,5 1.90

VIRTUAL

LOS ANGELES KINGS (VEL9979) - VANCOUVER CANUCKS (VORMAK244)
VANCOUVER CANUCKS (VORMAK244)-over 1,5 1.80

Virtual mnie przekręcił ,to takie próbuje hokeje i 1 Virtual musi wejść i będzie odrobione tamten hokej Virtualny
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Miales skonczyc gre ? A znowu tu jestes :/
Patrz na siebie lepiej i zajmij się sobą co cię ktoś inny obchodzi ,tylko widze twoje głupie dogadywanie ,ni podoba się to niepatrz a nie głupie odzywki ,Zajmij sie sobą ,a jak maz jakiś problem to zgłoś to a nie głupie docinki ,ja komuś coś mówie nic ,więc poco to takie pisanie dziwne .Każdy ma prawo robić co chce i grać co chce a niewiem poco inni się czepiają .Zakaz podawania typów czy co
Jak mam czas to podaje ,przecież o to chodzi ,a nie czepianie się tylko kogoś że coś podaje to chyba dobrze od tego to forum jest
Jak coś kogoś męczy albo boli że podaje to niech napisze domnie na pw ,albo do Administracji że zadużo podaje i żeby coś ztym zrobili
Miłego Popołudnia życzę i Wszystkiego Dobrego na ŚWIĘTA i dużo wygranych
I nie potrzebne jest czepianie się innych ,poco to robić ,nie lepiej w spokoju Podawać typy i sobie pomagać ,niż czepianie się
Ale ja nie wnikam ludzie są dziwni ,zawsze im coś nie pasuje trudno nikogo nie będe osądzał i się czepiał Dziękuję i jak pisałem proszę pisać na pv jak się komuś coś nie podoba ,to będe wiedział wszystko
Pozdrawiam
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Patrz na siebie lepiej i zajmij się sobą co cię ktoś inny obchodzi ,tylko widze twoje głupie dogadywanie ,ni podoba się to niepatrz a nie głupie odzywki ,Zajmij sie sobą ,a jak maz jakiś problem to zgłoś to a nie głupie docinki ,ja komuś coś mówie nic ,więc poco to takie pisanie dziwne .Każdy ma prawo robić co chce i grać co chce a niewiem poco inni się czepiają .Zakaz podawania typów czy co
Jak mam czas to podaje ,przecież o to chodzi ,a nie czepianie się tylko kogoś że coś podaje to chyba dobrze od tego to forum jest
Jak coś kogoś męczy albo boli że podaje to niech napisze domnie na pw ,albo do Administracji że zadużo podaje i żeby coś ztym zrobili
Miłego Popołudnia życzę i Wszystkiego Dobrego na ŚWIĘTA i dużo wygranych
I nie potrzebne jest czepianie się innych ,poco to robić ,nie lepiej w spokoju Podawać typy i sobie pomagać ,niż czepianie się
Ale ja nie wnikam ludzie są dziwni ,zawsze im coś nie pasuje trudno nikogo nie będe osądzał i się czepiał Dziękuję i jak pisałem proszę pisać na pv jak się komuś coś nie podoba ,to będe wiedział wszystko
Pozdrawiam
Ponioslo Cie ...chodzi o to ze jedno mowisz drugie robisz , masz jakies problemy z psychika ? Bo tak to wyglada
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
adrian715 195,9K

adrian715

Użytkownik
chodzi o to ze jedno mowisz drugie robisz , masz jakies problemy z psychika ? Bo tak to wyglada
Ten temat był już poruszany wielokrotnie i myślę,że nie ma co „ciągnąć” tego dalej. Nawet jeśli ktoś ma problem i mimo sugestii robi to dalej to jego wybór,a nasze sugestie mogą zostać odebrane jako negatywne ataki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom