>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
@1.35 ze jutro w poludnie
Post automatycznie złączony:

Ten typuje to porażka totalna nic ciekawego tam niema ,wszyscy do kitu
Nigdzie niema pożadnych ludzi a co dopiero w necie ,nikt ci nie pomoże bo poco ,każdy robi co chce ,zamiast pomagać ,nic niema i nie będzie kto ci pomoże ,tak już jest w tym Świecie porąbanym
Ja przynajmniej sobie pisze co myśle ,a nie jak inni ,
Ale widze że szkoda wogóle coś pisać ,bo zaraz każdy cię okrzania a pomóc nikt ,tylko same pretensje nic się nikomu nie podoba co kto pisze widzę

No niema sensu już nic pisać ,zresztą szkoda bo zaraz bedzie jeszcze gorzej

Już nic nie robie ,zresztą niema sensu bo jest źle i wszystkim przeszkadza widze
NO TO JUŻ SKOŃCZYŁEM TYM WPISEM
Dzięki Moderatorom i Wszystkim
Powodzenia na każde dni i Oby Świeta i Nowy Rok był spokojny
Dziękuję Wszystkim teraz wiem że tylko przeszkadzałem innym tym co pisałem
Dlatego już się zabieram i nie będzie żadnego Skomlenia
Zresztą nie będe wnerwiał nikogo i tak będzie najlepiej dla Wszystkich
Dziękuję Bardzo za tyle lat spędzonych moich na Forum CZyli 4 lata
Powodzenia w wygrywaniu i Trzymajcie sie Wszyscy i róbcie swoje !!!!
w czym ci chlopie pomoc!!!!!!!!!biadolisz biadolisz ale nie napiszesz w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Irlandia PN, jest 2-0, Larne vs Crusaders, szczerze mówiąc bardziej myślałem o kierunku na Krzyżowców ale co tam. Over 2,5 po @ 2,40 za miedziaka pobiorę... GL&KTF!
Błyskawicznie poszło, mamy 2-1, (plus) no to może jeszcze remis wyciągną? Ale to poza konkursem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +265
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak idzie i typy wchodzą jest super, jak nie idzie jest frustracja, łezki itd
To i tak lepiej bo bywają (li) na tym forum tacy, którzy jak im coś nie weszło wyładowywali frustrację na innych forumowiczach, na sędziach, na klubach, na ustawianiu LM, a nawet na władzach stanów w USA, które ponoć sfałszowały wybory, a oni przegrali... ;) W sumie to nawet robi tak urzędujący Prezydent największego mocarstwa... :ROFLMAO: Więc ja już wolę tomcia, bo przynajmniej jak mu nie idzie to ma jakąś depresję, a to jest WŁAŚCIWY I NATURALNY stan, a nie wyżywanie się na tych, którym idzie...


....nie graj all in i wtedy zobaczysz różnicę.
Post automatycznie złączony:

I graj za stawki że jak wtopisz to się nie przejmujesz
Tu pełna racja... Niestety dla tomcia gra all in jest silniejsza, ale znam pewnych "zawodowych" typerów, odnoszących niezłe sukcesy, którzy też poprzegrywali cały bankroll grając all in ... Niechaj w piersi się uderzy pierwszy, który tak nie zrobił... Ja zrobiłem... Natomiast u tomcia to rzeczywiście bywa za często...
Post automatycznie złączony:

stary od dwoch lat tu jestem i od dwoch lat wiecznie skomlisz jak zbity pies zasiegnij porady psychiatry albo znajdz sobie kobiete
Ale po co mu tak pisać ? Pomyśl sobie, ale nie pisz... Jak komuś pomagać to przekazem pozytywnym, a nie negatywnym...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To i tak lepiej bo bywają (li) na tym forum tacy, którzy jak im coś nie weszło wyładowywali frustrację na innych forumowiczach, na sędziach, na klubach, na ustawianiu LM, a nawet na władzach stanów w USA, które ponoć sfałszowały wybory, a oni przegrali... ;) W sumie to nawet robi tak urzędujący Prezydent największego mocarstwa... :ROFLMAO: Więc ja już wolę tomcia, bo przynajmniej jak mu nie idzie to ma jakąś depresję, a to jest WŁAŚCIWY I NATURALNY stan, a nie wyżywanie się na tych, którym idzie...




Tu pełna racja... Niestety dla tomcia gra all in jest silniejsza, ale znam pewnych "zawodowych" typerów, odnoszących niezłe sukcesy, którzy też poprzegrywali cały bankroll grając all in ... Niechaj w piersi się uderzy pierwszy, który tak nie zrobił... Ja zrobiłem... Natomiast u tomcia to rzeczywiście bywa za często...
Post automatycznie złączony:



Ale po co mu tak pisać ? Pomyśl sobie, ale nie pisz... Jak komuś pomagać to przekazem pozytywnym, a nie negatywnym...
przeciez on nawet tego nie gra. ma buka, w ktorym polacy nie mogli miec konta... nawet tyrion oferowal mu kupno konta, bo nie mogl zalozyc konta w bet city... byla to chyba rok temu. a jak podawal stawki to sie okazalo, ze za takie nie gra, bo ten bukmacher pokazuje maksymalne mozliwe stawki... tomcio ma 20k reputacji, wchodza tutaj ludzie ktorzy widza ile ma reputacji i pisanie all in... a tego nie gra to co pomaga innym taka gra??
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
przeciez on nawet tego nie gra.
No to jak nie gra to dlaczego tak przeżywa jak przegrywa ? Moim zdaniem coś tam gra, ale może nie za stawki jakie podaje i w bukach jakie podaje... Pisał jakiś rok temu lub dłużej, że gra w ziemiankach . Podawał czasami polskie buki...

Ja tam go lubię i nie ma co go atakować... Jak tak bardzo lubi nasze forum niech się udziela... Lepszy jest od takich co mają 6 postów z czego 3 obraźliwe i piszą, że oni tylko obserwują... Albo bardzo słabych typerów umiejących jedynie zarzucać komuś kłamstwo... Albo megalomanów z przerośniętym ego. Nie mówię już o dzieciach co zakładają temat od 1zł do miliona i znikają po 3 miesiącach (jak się kończą wakacje)...

tomcio był, jest i będzie - i tak musi być... ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No to jak nie gra to dlaczego tak przeżywa jak przegrywa ? Moim zdaniem coś tam gra, ale może nie za stawki jakie podaje i w bukach jakie podaje... Pisał jakiś rok temu lub dłużej, że gra w ziemiankach . Podawał czasami polskie buki...

Ja tam go lubię i nie ma co go atakować... Jak tak bardzo lubi nasze forum niech się udziela... Lepszy jest od takich co mają 6 postów z czego 3 obraźliwe i piszą, że oni tylko obserwują... Albo bardzo słabych typerów umiejących jedynie zarzucać komuś kłamstwo... Albo megalomanów z przerośniętym ego. Nie mówię już o dzieciach co zakładają temat od 1zł do miliona i znikają po 3 miesiącach (jak się kończą wakacje)...

tomcio był jest i będzie - i tak musi być... ;)
nie wiem, dlaczego to robi. zapytaj sie go a odpowiedzi nie uzyskasz.

edit; juz wiem dlaczego tak przezywa... przezywa bo podaje te typy publicznie... nie musi tego grac wystarczy, ze poda je publicznie. tak dziala ludzka psychika podajemy sie pod ocene ogolu i roznie sobie z tym radzimy. przeciez on czasem bankrutuje 10 razy dziennie...
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
To i tak lepiej bo bywają (li) na tym forum tacy, którzy jak im coś nie weszło wyładowywali frustrację na innych forumowiczach, na sędziach, na klubach, na ustawianiu LM, a nawet na władzach stanów w USA, które ponoć sfałszowały wybory, a oni przegrali... ;) W sumie to nawet robi tak urzędujący Prezydent największego mocarstwa... :ROFLMAO: Więc ja już wolę tomcia, bo przynajmniej jak mu nie idzie to ma jakąś depresję, a to jest WŁAŚCIWY I NATURALNY stan, a nie wyżywanie się na tych, którym idzie...




Tu pełna racja... Niestety dla tomcia gra all in jest silniejsza, ale znam pewnych "zawodowych" typerów, odnoszących niezłe sukcesy, którzy też poprzegrywali cały bankroll grając all in ... Niechaj w piersi się uderzy pierwszy, który tak nie zrobił... Ja zrobiłem... Natomiast u tomcia to rzeczywiście bywa za często...
Post automatycznie złączony:



Ale po co mu tak pisać ? Pomyśl sobie, ale nie pisz... Jak komuś pomagać to przekazem pozytywnym, a nie negatywnym...
Mijasz sie z prawda kolego to jest forum bukmacherskie a nie uzalanie sie nad ?wlasnie nad czym moze wlasnie dlatego tak jak piszesz sa tu wakacyjni typerzy bo ktos kto to czyta to .........no wlasnie swoje pomysli i juz ma wyrobiona opinie o userach z FB przykre ale prawdziwe
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ramos z drugim karnym to albo wzorował się na tym gościu z Fulham albo przed meczem zagrał grubo na Szwajcarię 🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Potrzebuje strony z streamami. Strims.world oraz livetvx/liveru znam. Znacie coś jeszcze?
Szukam streama teraz do Sesi-Uberlandia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom