>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
River Plate win @2.08

River Plate over 1,5 @2.25

River Plate over 2,5 @5.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak tylko dogrywka sie zaczela Wlosi odrazu strzelili, co za przypadek:D
Już pisałem w dziale, ale mi usunięto bo chyba dużo osób pisało na ten temat. Nie lubię grać 1x2 w meczach gdzie jest jeszcze dogrywka bo tak to się właśnie czasami kończy. Masówka na forum nie zwiastowała dobrze... Gracze potracili kasę, buki zarobione, a Włochy i tak awansują. Wszystko się zgadza ;) . No, ale sprytne buki na awans dały 1,20, a taki Noblebet nie dał nawet awansu do swojej oferty. A i przed dogrywką napisałem, że Włochy to ogarną, żeby nie było, że piszę teraz. Tylko mi usunięto.

Jak tylko zaczęła się dogrywka zagrali jak powinni od początku. Od 75 min. to była stagnacja. To jest właśnie niebezpieczeństwo grania 1x2 w fazie pucharowej.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Już pisałem w dziale, ale mi usunięto bo chyba dużo osób pisało na ten temat. Nie lubię grać 1x2 w meczach gdzie jest jeszcze dogrywka bo tak to się właśnie czasami kończy. Masówka na forum nie zwiastowała dobrze... Gracze potracili kasę, buki zarobione, a Włochy i tak awansują. Wszystko się zgadza ;) . No, ale sprytne buki na awans dały 1,20, a taki Noblebet nie dał nawet awansu do swojej oferty. A i przed dogrywką napisałem, że Włochy to ogarną, żeby nie było, że piszę teraz. Tylko mi usunięto.

Jak tylko zaczęła się dogrywka zagrali jak powinni od początku. Od 75 min. to była stagnacja. To jest właśnie niebezpieczeństwo grania 1x2 w fazie pucharowej.
Widzialem,cudowny wzrost skutecznosci Wlochow po podstawowym czasie gry to prawdziwa magia.

W hokeju czesto tak bywalo w roznych PO zwlaszcza KHL jak pewniak z kim grywal, masa okazji zmarnowanych,remis i w dogr cudowna wygrana po minucie.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Widzialem,cudowny wzrost skutecznosci Wlochow po podstawowym czasie gry to prawdziwa magia.

W hokeju czesto tak bywalo w roznych PO zwlaszcza KHL jak pewniak z kim grywal, masa okazji zmarnowanych,remis i w dogr cudowna wygrana po minucie.
Co wy sugerujecie?? Nie dość, ze uefa Ukrainę przepchnęła po wydaniu zaleceń Hiszpanom (według forumowiczów), to teraz buki dogadały się z Włochami na remis i dogrywkę??
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Co wy sugerujecie?? Nie dość, ze uefa Ukrainę przepchnęła po wydaniu zaleceń Hiszpanom (według forumowiczów), to teraz buki dogadały się z Włochami na remis i dogrywkę??
My nic o Ukrainie nie pisalismy,ani o Uefa,wiem o co ci chodzi,ale z tym sie nie zgadzamy, jedynie w innym watku po regulaminowym spekulowalismy, ze Wlosi w dogrywce zaraz zaczna cudownie trafiac i tak bylo,reszte juz pozostawiam interpretacji kazdemu indywidualnie
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Co wy sugerujecie?? Nie dość, ze uefa Ukrainę przepchnęła po wydaniu zaleceń Hiszpanom (według forumowiczów), to teraz buki dogadały się z Włochami na remis i dogrywkę??
Tutaj nie trzeba nic sugerować. Wszystko załatwione perfect. Cichy sponsor, najlepszy sponsor.
Szkoda wszystkich przegranych, a niektórzy dziś polecieli ładnie...
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Co wy sugerujecie?? Nie dość, ze uefa Ukrainę przepchnęła po wydaniu zaleceń Hiszpanom (według forumowiczów), to teraz buki dogadały się z Włochami na remis i dogrywkę??
Szwedom w razie czego mialy pomagac sciany gdyby nasze patalachy ogarnely, na szczescie nasi wspanialomyslni obroncy zwolnili sediow z tego obowiazku

A ta poprzeczka Wlochow to tez ustawka zeby nikt sie nie czepial?
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Szwedom w razie czego mialy pomagac sciany gdyby nasze patalachy ogarnely, na szczescie nasi wspanialomyslni obroncy zwolnili sediow z tego obowiazku

A ta poprzeczka Wlochow to tez ustawka zeby nikt sie nie czepial?
Włosi mogli bez problemu ich pokonać co udowodnili w dogrywce niemalże natychmiastowo.
Każdy interpretuje ten mecz po swojemu. Dobrej nocy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
A ta poprzeczka Wlochow to tez ustawka zeby nikt sie nie czepial?
a w ktorej to bylo minucie?

Austriacy pasuja do Wlochow jak Pudzianowski do baletu, jak podkrecili tempo na swoj normalny bieg zalatwili sprawe w kilka minut i dobrze jedne fizyczne sierpacze mniej, szkoda tylko,ze czekali do dogrywki.Przypuszczam, ze remisy przed meczem byly grubo gdzies pograne i dlatego kursy na wygrana Wloch przed meczem sie podniosly.

Ukraina jak pokona Szwedow to nie bedzie zaden cud po jednej stronie przecietniacy i po drugiej,ktos musi wygrac
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Włosi mogli bez problemu ich pokonać co udowodnili w dogrywce niemalże natychmiastowo.
Każdy interpretuje ten mecz po swojemu. Dobrej nocy!
Tak, a ten wpuszczony gol ze spalonego to był pod pełna kontrola Włochów. Zaplanowana przez Włochów akcja żeby podejrzen nie było. Gol dla Austrii to tez żeby nikt nie podejrzewał spisku :)
Post automatycznie złączony:

a w ktorej to bylo minucie?

Austriacy pasuja do Wlochow jak Pudzianowski do baletu, jak podkrecili tempo na swoj normalny bieg zalatwili sprawe w kilka minut i dobrze jedne fizyczne sierpacze mniej, szkoda tylko,ze czekali do dogrywki.Przypuszczam, ze remisy przed meczem byly grubo gdzies pograne i dlatego kursy na wygrana Wloch przed meczem sie podniosly.

Ukraina jak pokona Szwedow to nie bedzie zaden cud po jednej stronie przecietniacy i po drugiej,ktos musi wygrac
To po co wy gracie te kursy 1.2 czy 1.5, a potem płaczecie i tłumaczycie to ustawkami sponsorów i uefy??
Jak to wyglądało. Siedzą analitycy buków przy biurku i debatują: z wykresów wynika, ze Włosi lepsi i niski kurs im damy na win. Ludzie będą obstawiać i mogą wygrac. Dzwon tam do uefa, żeby Włochów powiadomiła, ze maja grać na 0:0, bo tu ludzie obstawiają win Włochów i overy bramkowe :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom