>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Panowie jakie sa zasady bonusu w STS, trzeba trzy razy tyle zrobic tego ile dali bonus zeby do depozytu przeszlo? bo juz niepamietam.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ta cala anglia mi sie nie podoba,kazdy mecz u siebie i takie klinczowanie, ciekawe co zrobia jak straca gola, mam nadzieje,ze Niemcy ich tam wytresuja w drugiej polowie, chociaz wogole tego nie gralem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szwecja - Ukraina
Typ: Szwecja over 1,5 + Ukraina over 1,5 kartek
Kurs: 4,00 w Superbet

Ukraina w grupie bez szału, chyba słabo kondycyjnie przygotowani, w meczu z Austrią zostali stłamszeni przez cały mecz, do fazy pucharowej dostali się na ostatnią chwilę, więc koncentracja może nie być odpowiednia. Zobaczymy, co to będzie 😉
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ja gram w strone Ukrainy ich awans 2.14sts✅
,dwa dni dluzej odpoczywali, w Glasgow jak dotad bez pudla gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Miałem już nic nie grać na tym Euro, ale skoro sędziuje Orsato, który w dwóch meczach w fazie grupowej pokazał aż 10 kartek to spróbuję pograć w tym kierunku i daję over 3,5 kartek @1.70 i over 4,5 kartek @2.65 i się zobaczy kurza dupcia.

2 x
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Miałem już nic nie grać na tym Euro, ale skoro sędziuje Orsato, który w dwóch meczach w fazie grupowej pokazał aż 10 kartek to spróbuję pograć w tym kierunku i daję over 3,5 kartek @1.70 i over 4,5 kartek @2.65 i się zobaczy kurza dupcia.
Ja mam jeszcze over 5,5 @ 5,0. Liczę na czerwo
I było czerwo tylko za póżno
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
B. dobry pomysl z tymi kartkami.Malinovski na lawce, nie jest to jego turniej,ale mimo wszystko zaskoczenie, po jednej stronie przecietna druzyns i po drugiej, ktos musi awansowac a lepiej placa za Ukraine, zobaczymy jak bedzie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
slabiutko, jedni podaja drugim,w sumie niewiele po tym meczu oczekiwalem, gdybym nie postawil to nawet nie wiem czy bym dalej ogladal,a tak trzeba sie bedzie meczyc w drugiej polowie, graja w takim tempie,ze rownie dobrze mogli losowac kto awansuje.nawet sedzia byl tak znudzony ze skonczyl w 44 minucie i piedziesiat kilka sekund.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom