>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Szczęsny powtórzę kolejny raz to jest ręcznik i szkodnik który nie pomaga. Znow dostał po krótkim rogu.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Gubernator w formie i to już nie pierwsza taka wiadomość, którą od niego otrzymuje🙄🤔. ŻE - NA - DA! Normalnie nie wklejał bym tego tutaj, ale to już się powtarza enty raz🙄🤔. Panie gubernator chyba najwyższy czas skonsultować się z psychiatrą - spytaj Tomcia może nawet ci poleci jakiegoś zaprzyjaźnionego😏. Aczkolwiek do samego Tomcia nic nie mam bo on sobie pomarudzi nikogo nie zaczepiając więc mi osobiście jego wpisy nie przeszkadzają, ale ty panie gubernator to już chyba jesteś jakimś cięższym przypadkiem i przydałby ci się jakiś psychiatra z wieloletnim stażem, który dobrał by ci odpowiednie lekartwa wtedy może by coś jeszcze z ciebie było bo póki co rokowania są raczej marne😂🤣. Screenshot_20210922-194244_Opera.jpg
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Tak dr-joint dr-joint dramatyzuj o naprawdę straszliwa wiadomosc na jaja ode mnie. Ale spoko milenialsi tak mają. To pokolenie 2000 to kosmici. :) , a tymczasem Juve 3333 wychodzi na prowadzenie. 😉
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Tak dr-joint dr-joint dramatyzuj o naprawdę straszliwa wiadomosc na jaja ode mnie. Ale spoko milenialsi tak mają. To pokolenie 2000 to kosmici. :) , a tymczasem Juve 3333 wychodzi na prowadzenie. 😉
Nie dramatyzuje tylko pisze jak jest🙄🤔. Ty się chyba we mnie zakochałeś bo co rusz coś do mnie piszesz🙄🤔, ale już sobie nie popiszesz bo zablokowałem😏 i jeśli ja jestem pokolenie 2000 to ty chyba jeszcze z przedszkola nie wyszedłeś smrodzie ty jeden przebrzydły😂🤣.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Nie pochlebiaj sobie. Przesadzasz z tym pisaniem na priv chlopie. Dobra bo zaśmiecamy temat.narka
Post automatycznie złączony:

Aaa I wyślij screena tych niby wiadomości ode mnie. Coś cie ponosi z tą ilością
Post automatycznie złączony:

St Etienne presing na Monaco a graja w 10ciu. Szok. Teraz słupek goście. To Monaco coś nie trybi w tym sezonie.
Post automatycznie złączony:

Gość z St etienne pomylił dyscypliny. W siatkówkę gra w polu karnym i karny dla Monaco.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom