>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na licencji GNU ;)

gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Powitać!
Rusza temat trochę inny niż większość, bo oparty o grę na sucho (przynajmniej na razie). Dzięki temu mam nadzieję uniknąć wielu pomyłek z czasów gry za pieniądze, przede wszystkim: chęci szybkiego odrobienia, gry na live, itp.
Będę się skupiał tylko na typach, których jestem pewny (co nie znaczy, że wejdą), nie będzie ich tu od groma, postaram się, żeby co miesiąc był jak najwyższy zysk.
Będę grał wirtualnym 1000zł (kiedyś to była dość regularna stawka u mnie).
Pozdrawiam i zapraszam do zaglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#1 ✅ 78zł

⚽ Nancy - Troyes 1 (+0.5) @ 1.24 20:00 ✅
⚽ Real - Levante 1 @ 1.14 18:00 ✅
⚽ Jagiellonia - Pogoń 1 (+0.5) @ 1.26 13:30 ✅
Kurs: 1,78
Stawka: 100zł
Kilka słów o spotkaniach:
Nancy - Troyes - to spotkanie na samym dole ligi francuskiej. Nancy ostatnio w gazie, wygrali 3 z 4 meczy ulegając tylko na wyjeździe PSG 2-1. Bardzo dobra forma, passa i strata już tylko 4 punktów do utrzymania motywacja do zwycięstwa z ostatnią drużyną ligi, która nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe. Jako, że Troyes ma ostatnio kilka remisów to wolę się zabezpieczyć.
Real - Levante - Real po (99%) zapewnieniu sobie awansu do półfinału LM może spokojnie skupić się na obronie drugiego miejsca w La Liga. Do tego ostatnio tylko zremisowali z Zaragossą (miejsce 17) więc nie ma tu o czym rozmawiać: zero oszczędzania - wysoka wygrana.
Jagiellonia - Pogoń - polska liga jest dość ciężka do przewidzenia, wiem, ale oglądam jej sporo, na tyle, żeby postawić w tym meczu na punkty dla Jagi. Podopieczni Hajty grają w kratkę ale u siebie rzadko przegrywają (2 razy w sezonie). Postawą Pogoni jestem zażenowany. Miał być efekt nowej miotły i był, ale pozamiatali nimi Lechici. Ja tu nie czuję cudu i nagłego przebudzenia w meczu z Jagiellonią. Niestety, co najwyżej szczęśliwy remis.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#2 ⛔ 100zł
⚽ Chelsea - Sunderland 1 @ 1.33 ✅
⚽ Inter - Atalanta 1 (+0,5) @ 1.20 ⛔
⚽ Zenit - Krylia 1 @ 1.25 ✅
Kurs: 1,995
Stawka: 100zł

Chelsea - Sunderland -Chelsea gra ostatnio bardzo intensywnie ale... Nie ma innego wyjścia: Liga, LE, FA Cup. Póki co wszystko zgodnie z planem, jednak to wszystko zblednie jeśli Chelsea nie załapie się do LM. A niestety ale robi się gorąco: po wczorajszej wygranej na czwarte miejsce wskoczył Arsenal i w chwili obecnej Chelsea gra tylko w LE, a w dodatku po piętach zaczyna dreptać Everton, który, w przypadki dzisiejszego niepowodzenia, może dopaść Chelsea już na punkt. Puchary pucharami ale na miejsce gwarantujące LM muszą się spiąć. A z kim wygrywać jak nie z jedną z najgorszych drużyn w lidze?
Inter - Atalanta - sytuacja podobna do powyższej, z jedną różnicą: Inter pożegnał się z pucharami europejskimi i musi ostro walczyć o przyszłoroczne. I to o LM będzie już bardzo ciężko więc trzeba chociaż o tą LE. Konkurencja większa niż w ma Chelsea. Po prostu muszą spiąć poślady.
Zenit - Krylia - dzisiaj chyba kupon typu &#39;zesraj się, a nie daj się&#39;. Zenit walczy o utrzymanie się na drugim miejscu i eliminacje do LM. Konkurencja naciska, przeciwnik słaby. Trzeba pocisnąć.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#3 ⛔ 100zł

⚽ Widzew - Polonia 2 (DNB) @ 1.90 ⛔
Stawka: 100zł
No cóż, kursy są wg mnie trochę dziwne ale w końcu to liga polska ;) Polonia przeżywa kryzys ale bez przesady: ile może on trwać? Widzew? Wg mnie super na przełamanie. A, że Polonia lubi grać wyjazdy to już niejednokrotnie pokazywała, choćby wygrywając w Poznaniu. Widzew ogólnie zamula, co chwile czapa albo remis, bez formy.
Myślę, że Polonia dziś nie przegra, być może remis ale liczę na 3 punkty.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#4 ⛔ 150zł

⚽ Cardiff - Barnsley @ 1.67 ⛔
⚽ Sheffield Utd. - Crawley 1 DNB @ 1.30 ⛔
Kurs: 2,17
Stawka: 150zł
Cardiff - Barnsley -Lider gra i drużyną broniącą się przed spadkiem. Wg mnie Cardiff praktycznie przypieczętuje awans uzyskując 11 punktów przewagi nad trzecim Watford&#39;em (dwie pierwsze mają pewny awans). W zasadzie nie wiem czy 11 czy 12 bo Cardiff ma lepszy stosunek dwumeczu z Watford&#39;em ale w UK chyba liczą się bramki. Nie ma co, przyszła drużyna PL musi takie mecze u siebie wygrywać.
Sheffield Utd. - Crawley - Gospodarze walczą o awans i to z pierwszego miejsca. Do tego potrzeba im co najmniej 6 punktów z trzech zaległych do wicelidera meczy. Nie ma o czym tu gadać, po chwilowej zadyszce (dwa remisy) Sheffield musi wygrać, by myśleć poważnie.
Przeciwnik gra o przysłowiową pietruszkę. Środek tabeli, ani spadek, ani baraże. Zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu ze względu na grę Sheffield u siebie (aż 9 remisów).
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#5 ✅ 46zł

⚽ Arsenal - Norwich 1 @ 1.22 ✅
⚽ Bayern - Nurnberg 1 @ 1.20 ✅
Kurs: 1.46
Stawka: 100zł
Co tu dużo pisać, oba typy wydają się być pewne. Zawodnicy Bayernu nie zmęczyli się specjalnie w LM, dodatkowo większość odpoczywała przed rewanżem z Juve więc nie powinno być oznak zmęczenia, do tego mecz u siebie.
Arsenal ma niepowtarzalną szansę przeskoczenia na stałe Tottenhamu i zapewnienia sobie udziału w LM patrząc tylko na swoje wyniki. Szansa o tyle większa, że Tottenham czekają jeszcze 2 ciężkie mecze (Chelsea, MC) - Arsenal zagra z MU - więc przy dobrym układzie (wygrana Kogutów z The Blues albo remis) mają szansę na bezpośrednią grę grupową.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#6 ✅ 59zł
⚽ Evian - Rennes 1 (DNB) @ 1.59
Stawka: 100zł
Walka o utrzymanie dla Evian. Ostatnio bardzo dobra forma, co prawda ostatni mecz przegrany ale z Saint Etienne na wyjeździe i tylko 1-0. Ogólnie bardzo dobrze walczą o pozostanie w L1.
Rennes w środku tabeli, bez perspektyw co widać po wynikach: ostatnie 5 meczy to 4 porażki i remis. Testowanie młodych i rezerwowych i przygotowania do nast. sezonu. Evian powinien pocisnąć ale wolę się zabezpieczyć ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#7 ✅ 57zł

⚽ Milan - Napoli under 3 @ 1.57
Stawka: 100zł
Spotkanie underowej drużyny u siebie z underową drużyną wyjazdową. Oczywiście mecz na szczycie i wg mnie wiele walki i mało bramek. Under/over to trochę loteria więc nie będę pisał eseju, bo nie ma sensu ;) Ja to czuję underowo.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#8 ⛔ 50zł
⚽ Nordsjelland - Kopenhaga 1 (+0.5) @ 1.70
Spotkanie na szczycie ligi duńskiej. Wicelider podejmuje lidera. Mecz jednak mimo prestiżu ma już niewiele wspólnego z układem w tabeli. Kopenhaga odjechała na 7 punktów i nawet przy porażce dziś mając 6 meczy do końca nie powinni mieć problemów z utrzymaniem pierwszego miejsca. Gorzej dla nich, że mają dziwnie słabą serię. Czarę goryczy przelała porażka z... ostatnią drużyną w lidze! Coś więc się zacięło, czy chwilowo?
Stawka: 50zł
Gospodarze natomiast w wybornej formie. Tłuką na lewo i prawo, mają 7 punktów przewagi nad trzecią drużyną i w takim gazie remis powinni ugrać co najmniej. Szczególnie, że u siebie nie przegrali meczu i oby tak zostało.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#9 ⛔ 100zł

:siatka: Dinamo - Grozny 1 @ 1.07 ⛔ to są jaja...
:siatka: Odintsovo - Perm 1 @ 1.12 ⛔ a to są już jaja do potęgi ;)
⚽ Verona - Cittadella 1 (dnb) @ 1.23 ZWROT
kurs: 1.47
Stawka: 100zł
Co do siatki nie ma się co tu rozpisywać. Zdecydowani faworyci grają u siebie. Faza play-off więc nie ma zabawy.
Co do włoskiej to duża szansa Verony na doskoczenie Livorno i miejsce bezpośredniego awansu do Serie A. Livorno dziś walczy z Navarą i bardzo możliwe, że straci punkty. Jeśli tak to szansa przed Veroną ogromna. A przeciwnik słaby, dół tabeli, jeszcze niepewne miejsce w Serie B na przyszły sezon ale dziś na pewno będzie o punkty ciężko. Nadmienię jeszcze, że Verona u siebie ma 11-4-2 więc przegrana nie powinna wchodzić w grę ;-)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Podsumowanie kuponów 1-10
⛔ 360 zł
No cóż, jednak granie trochę &#39;co popadnie&#39; to jak zwykle kijowy pomysł, a granie ruskiej siatkówki to już szkoda komentować. Na kolejne 10 kuponów trochę zmienię strategię i zacznę grać rzadziej, a bardziej konkretnie.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#11 ⛔ 200zł
⚽ Marsylia - Brest 1 @ 1.36 ✅
⚽ Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 @ 1.33 ✅
⚽ Roma - Pescara 1 @ 1.17 ⛔ Dziwne...
Kurs: 2.11
Stawka: 200zł

Marsylia broni drugiego miejsca gwarantującego udział w fazie grupowej LM. Po piętach depczą zarówno Lyon jak i St. Etienne, Nicea oraz Lille. Konkurencja jak widać spora, a każda strata punktów może się okazać nie tyle przesunięciem się poza LM ale i w ogóle poza puchary. Wniosek jeden: trzeba wygrywać. I tu się pojawia wspaniała okazja, bo do Marsylii przyjeżdża przedostatni Brest, który zbiera w łeb jak leci i od kogo popadnie. Nie widzę tutaj zbytnio szans na przełamanie się: kolejna czapa i spadek.
Legia co gra i jak gra widać. Może ktoś powie, że z Wisłą się udało itd. ale cóż, w piłce trzeba mieć trochę szczęścia i tu akurat Legia trochę go otrzymała ;-) No i nie ma co tu dużo mówić, Legia ciśnie i w lidze i pucharze i w sumie oby tylko nie nastąpiło przełamanie ale raczej nie z tym przeciwnikiem. Pogoń natomiast dno dna. Zmiana trenera praktycznie nic nie dała, ostatnio przerwali serię 4 porażek remisem u siebie z Widzewem ale ogólnie grali słabo i widać było, że Widzew 1 punkt zadowala. ogólnie Pogoń w ostatnich 9 meczach ma 7 porażek i 2 remisy i z gry nie zapowiada się lepiej.
Roma zagra ze zdegradowaną już Pescarą. Rzymianie walczą o puchary i są tego blisko. Muszą takie mecze wygrywać jeśli chcą w ogóle zaistnieć w Europie. Kurs marny ale wydaje się być pewny.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#12 #13 #14 #15
⛔ 60zł

Po ostatnich wtopach na ruskiej siacie dziś zaryzykuję granie na odwrót (chociaż pewnie ilość dziwnych wyników została wykorzystana... ale jednak)
:siatka: Kemerovo - Zenit Kazan 1 @ 5.00 / 50zł ⛔⛔⛔
:siatka: Ufa - Novyi 2 @ 3.00 / 50zł ⛔⛔⛔
:siatka: Belgorod - Novosibirsk 2 @ 3.00 / 50zł ⛔⛔⛔
:siatka: Odintsovo - Yaroslavl 2 @4.00 / 30 zł ✅✅✅
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#16 ⛔ 200zł
⚽ Śląsk - Lechia 1 @ 1.80 ⛔
Stawka: 200zł
Jak dla mnie to biorę jak nic. Śląsk gra równo, bez szaleństw ale też trzymając poziom. Ten poziom pozwala im myśleć o grze w el. LE w przyszłym sezonie. Dziś mają szansę w końcu odskoczyć od grupy patałachów próbujących walczyć o puchary. W zasadzie jest to chyba - niestety - jedyny zespół, który może powalczyć w tych pucharach, reszta to nieporozumienie.
Po przeciwnej stronie Lechia - zespół, który był przebojem pierwszej rundy, by starczać się teraz na dno. Podopieczni Kaczmarka to już głównie młodzież, która nabywa ogłady przed kolejnym sezonem. Biorą w łeb prawie co leci, sporadycznie łapiąc punkty głównie u siebie.
Jeśli Śląsk chce poważnie myśleć o pucharach i jakichś pieniądzach to taki mecz musi wygrać i spokojnie będą mogli skupić się na pucharze.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#17 ✅ 207zł
⚽ Bayern - Barcelona 1 @ 2.15 ✅
Stawka: 180zł
No cóż, ostatnio trochę pecha powoli dobijam dna. Dziś typ o być albo nie być. Nie ma sensu się rozwodzić, w dziale LM mecz jest rozpracowany. Z mojej strony powiem tyle: Bawarczycy są wg mnie lepsi. Czy to potwierdzą? Zobaczymy...
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#18 ✅ 90zł
⚽ Jeonbuk - Muangthong 1 @ 1.17 ✅
⚽ Buriram - Vegalta Sendai under 3.5 @ 1.20 ✅
⚽ Shonan - Yokohama M under 3.5 @ 1.36 ✅
Kurs 1.9
Stawka: 100zł
Jeonbuk skupia się głównie na AFC, są obecnie na drugim miejscu w tabeli ale nie jest to jednak nic pewnego, ponieważ po piętach depcze Urawa, która gra dziś u siebie z liderem i jeśli wygra to postawi Jeonbuk w trudnej sytuacji, dlatego wygrana dziś u siebie musi być bezdyskusyjnie, szczególnie, że goście się nie liczą w walce o awans.
Co do meczu Buriram - Vegalta Sendai to szykuje się bardzo zacięte spotkanie o drugie miejsce (a może pierwsze). Obie drużyny mają po 5 punktów i grają underowo. W lepszej sytuacji Vegalta, która kolejny mecz ma z teoretycznie słabszą drużyną u siebie. Z moich rozważań wynika, że mecz będzie się toczył raczej pod remis i nikt się na nikogo tu nie rzuci. W tym meczu lepszy 1 punkt niż ryzyko straty, bo strata jest podwójna - bezpośredni rywal ucieka.
U japońców dwie underowe drużyny, nie wiem czemu kurs na under 3.5 aż taki wysoki (może czegoś nie wiem) ale ostatnio te drużyny zaliczają undery jak się patrzy: średnia tych drużyn z ostatnich 3 meczy to 1.65 gola/mecz.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#19 ⛔ 100zł
⚽ Sparta Praga - Jihlava 1 @ 1.20 ⛔
⚽ Clermont - GFC Ajaccio under 3.5 @ 1.22 ✅
⚽ Cambuur - Emmen 1 @ 1.22 ✅
Kurs: 1.78
Stawka: 100zł
W czeskiej lidze walka o mistrza trwa w najlepsze! Sparta idzie łeb w łeb z Pilznem, a w tej kolejce Pilzno zagra na wyjeździe z trzecim Jabloncem. Ogromna szansa przed Spartą na wyjście na prowadzenie w tabeli. Przeciwnik jest w środku tabeli i nie gra już o nic.
We Francji spotykają się dwie drużyny, które strzeliły najmniej bramek w tym sezonie. Obie nie mają nawet średnio 1 strzelonej bramki na mecz. Dla Clermont jest to mecz o ogromnym znaczeniu w walce o utrzymanie. Dla Ajacco sezon się skończył i drużyna spada z ligi.
Co do formy to w ostatnich pięciu meczach Clermont strzeliło 2 bramki a Ajacco 3.
W 2. holenderskiej na dwie kolejki przed końcem Cambuur ma 2 punkty straty do lidera i teoretycznie prostsze mecze: z dołem tabeli. Lider ma do zagrania 2 ciężkie mecze, ponieważ oboje przeciwników walczy o baraże. Wniosek jest prosty: trzeba dziś wygrać i jest duża szansa na przeskoczenie/dogonienie lidera i awans bez baraży. W przypadku równej ilości punktów premiowany jest Cambuur (lepszy stosunek dwumeczu). Więc wystarczy jeden remis Volendam.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#20 ✅ 320zł
⚽ Manchester City - West Ham 1 @ 1.30 ✅
⚽ Everton - Fulham 1 @ 1.50 ✅
⚽ Leverkusen - Bremen 1 @ 1.40 ✅
⚽ Besiktas - Orduspor 1 @ 1.57 ✅
Kurs: 4.2
Stawka: 100zł
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
#21 ⛔ 100zł
⚽ AC Milan - Catania 1 @ 1.35 ✅
⚽ Basel - Luzern 1 @ 1.55 ⛔
:reczna: Kielce Vive - Metalurg Skopje 1 @ 1.25 ✅
Kurs: 2,6
Stawka: 100zł
 
Do góry Bottom