>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na spotkania piłkarskiej najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce

esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Awans Legii do Ligi Mistrzów sprawił, że zacząłem interesować się piłkarskimi rozgrywkami a konkretnie nasza Ekstraklasą. Po blisko półtorarocznej przygodzie z bukmacherką w tej lidze czas na własny temat. Będą to kupony zawierające jedno zdarzenie najczęściej Obie strzelą, Liczba strzelonych bramek przez jeden z zespołów powyżej/poniżej 1,0 bramki. Rzadko gram na wynik końcowy 1X2, jeśli już to z opcją zwrotu. Każdy typ będzie opatrzony komentarzem uzasadniającym dany wybór zdarzenia. Jako patriota-idiota gram tylko u naszych rodzimych bukmacherów, co ogranicza niemal do zera moje szanse na sukces. Jeśli ktoś będzie chciał coś skomentować to może to robić bez żadnych przeszkód, ale merytorycznie.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,80
Stawka: 25 zl
Bukmacher: Totalbet

Status: Wygrany
Bilans: ✅ 14,60 zł
Jeżeli porównamy potencjały w ataku obu drużyn to nawet nieco lepiej wypada tu Zagłębie, jest po prostu bardziej skuteczne niż Piast, który po mimo, że też oddaje strzały to większa ich część mija bramkę lub jest zbyt słaba aby zaskoczyć bramkarza rywali. Po przedsezonowych obserwacjach wydaje się, że oba zespoły nie będą prezentować zbyt skutecznej obrony. Widać, że zespół z Sosnowca chce grać otwartą piłkę a tym samym otwierają się drogi do zdobycia bramki przez rywala. A zespół z Gliwic podczas letniej przerwy nie wykonał znaczących kroków mających na celu poprawienie skuteczności defensywy.

Śląsk Wrocław - Cracovia

Typ: Śląsk strzeli poniżej 1,0 bramki
Kurs: 2,45
Stawka: 25 zl
Bukmacher: LVbet

Status: Przegrany
Bilans: ⛔ 25 zł
Śląsk nie gra już tak skutecznie jak miało to miejsce w rundzie finałowej zeszłego sezonu. Cracovia podczas serii sparingów z zespołami grającymi regularnie w ostatnich latach w europejskich pucharach pokazała, że potrafi powstrzymywać rywala przed zdobyciem bramki przez dłuższy czas. Nawet jeśli przyjmiemy, że drużyny te nie występowały w optymalnych składach to i tak raczej prezentowały poziom z czołówki Ekstraklasy, więc gospodarze mogą mieć dziś trudności ze zdobyciem więcej niż jednej bramki.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Typ: Arka bez remisu
Kurs: 2,32
Stawka: 25 zl
Bukmacher: Totalbet

Status: Zwrot
Bilans: ▶ 0 zł
Wisła po sprzedaniu Carlitosa na pewno przynajmniej w początkowej fazie straci na sile. Arka wzmocniła się choćby Goranem Cvijanoviciem czy Nabilem Aankourem z Korony. Mecz o Superpuchar jak i większość sparingów pokazały, że ma duży potencjał i można od niej oczekiwać dobrych wyników w tym sezonie.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Podsumowanie kolejki
Liczba kuponów: 3
Wygrane: 1
Zwroty: 1
Przegrane: 1
Suma stawek: 75 zł
Suma wygranych: 64,60 zł
Bilans: ⛔ 10,40 zł

Yield: ⛔13,87%

Ta kolejka ułożyła się dla mnie niezbyt dobrze. Remis w typach oraz minus w bilansie na poziomie 10 złotych to nie jest to czego oczekiwałem. Jak widać tak jak w poprzednim sezonie BTS jest moją siłą i powinienem się na nim skupić a nie szukać zerowych zdobyczy gospodarzy czy wygranych gości.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Typ: Wisła bez remisu
Kurs: 1,80
Stawka: 25 zl
Bukmacher: Totalbet

Status: Zwrot
Bilans: ▶ 0 zl

Typ: Wisła strzeli powyżej 1,0 bramki
Kurs: 1,61
Stawka: 25 zl
Bukmacher: LVbet

Status: Zwrot
Bilans: ▶ 0 zł

Wisła w meczu z Lechem byla w stanie stworzyć kilka dobrych sytuacji bramkowych. Defensywa Kolejorza bez wątpienia wygląda lepiej niż zespołu z Zabrza i jest szansa nawet na więcej niż jedno trafienie ze strony Nafciarzy. Przy o wiele słabszej sile formacji ofensywnej Górnika niż w zeszłym sezonie może dać to jednocześnie również komplet punktów. Mecz będzie się odbywał w wysokiej temperaturze jednak patrząc na wyniki spotkań z sierpnia 2015, gdy przez dłuższy czas utrzymywały się temperatury na poziomie powyżej 30 stopni to nie odbiegały one od takich jakie zwykle padają. Większą destrukcyjność dla gry wykazują bardzo niskie temperatury, co można zobaczyć sprawdzając wyniki z lutego i marca, gdy grano przy temperaturach rzędu 10 stopni poniżej zera.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę

Kurs: 1,80
Stawka: 25 zl
Bukmacher: Totalbet
Status: Wygrany
Bilans: ✅ 14,60 zl

Obrona raczej nie będzie mocną stroną obu drużyn w tym sezonie. Ich czyste konta raczej będą w większym stopniu zasługą rywali niż skuteczności formacji obronnych. Pokazał to choćby zeszłotygodniowy mecz Lechii w Białymstoku, gdzie Jagiellonia na prawdę mogla zdobyć tego wyrównującego gola, ale była nieskuteczna. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania, więc będą chciały iść za ciosem i wygrać po raz kolejny, co pozwala oczekiwać otwartej gry do przodu i większej ilości bramek.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Podsumowanie kolejki
Liczba kuponów: 3
Wygrane: 1
Zwroty: 2
Przegrane: 0
Suma stawek: 75 zł
Suma wygranych: 89,60 zł
Bilans: ✅ 14,60 zł

Yield: ✅ 19,47%

Sytuacja wygląda już nieco lepiej, udało się odrobić stratę z poprzedniej kolejki. Po meczu Górnika z Wislą jest pewien niedosyt, ale w końcu lepiej, że to spotkanie wyszło na zero niz na minus.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Podsumowanie lipca
Liczba kuponów: 6
Wygrane: 2
Zwroty: 3
Przegrane: 1
Suma stawek: 150 zł
Suma wygranych: 154,20 zł
Bilans: ✅ 4,20 zł

Yield: ✅ 2,80%
Bilans lipca na pierwszy rzut oka wygląda mizernie, jednak yield 2,80% został osiągnięty przy współczynniku 0,88. Nie uwzględniając tego złodziejskiego procederu stopa zwrotu byłaby blisko czterokrotnie wyższa i wyniosłaby 10%.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Wisła Płock - Korona Kielce
Typ: Wisła wygra pierwszą połowę lub mecz

Kurs: 1,70
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Fortuna
Status: Przegrany
Bilans: ⛔ 25 zł

Okoliczności na odniesienie zwycięstwa lub prowadzenia po 45 minutach przez gospodarzy po raz pierwszy w sezonie są sprzyjające. Pod względem formy strzeleckiej oba zespoły teoretycznie prezentują zbliżoną dyspozycję. W kwestii skuteczności obrony Wisła ma przewagę nad rywalem. Przy właściwie takich samych poziomem rywalach Nafciarze pozwolili im na stworzenie mniejszej ilości akcji bramkowych.

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,82
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Totalbet
Status: Przegrany
Bilans: ⛔ 25 zł

Zagłębie traci bramki i jeszcze trochę czasu minie zanim odnajdą się w Ekstraklasowych realiach. Jest to szansa dla Pogoni na to aby wreszcie pokonać bramkarza rywala. W dwóch poprzednich meczach podopieczni Kosty Runjaicia dwukrotnie byli bardzo blisko aby tego dokonać, ale zawsze brakowało kilku cali do sukcesu. Gospodarze także mają szansę na trafienie do siatki przeciwnika. Może nie mają zbyt wielu sytuacji, jednak potrafią wykorzystać tą jedną z nich.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie bez remisu
Kurs: 1,90
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Totalbet
Status: Przegrany
Bilans: ⛔ 25 zł

Piast zaskoczył chyba nawet samego siebie, wygrywając oba wyjazdowe spotkania. Jednak możliwe, że jest to efekt sprzyjających okoliczności tak jak wiosną, gdy zespół z Gliwic notował rekordową serię bez straty gola (spotkania z rywalami w głębokich kryzysach formy oraz trudne, zimowe warunki, które osłabiły silniejszych rywali). Zagłębie również świetnie wystartowało i z każdym kolejnym zwycięstwem prawdopodobieństwo kolejnego jest coraz mniejsze, ale jakiś wynik paść musi i to Miedziowi mający szerszy wachlarz ofensywny w postaci dwukrotnie większej liczby graczy, którzy brali udział w co najmniej dwóch sytuacjach bramkowych są dla mnie faworytem.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik

Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,77
Stawka: 25 zł
Bukmacher: Lvbet
Status: Wygrany
Bilans: ✅ 16,60 zł (6% podatku)

W tej kolejce leżę i kwiczę, ale dopóki żyję to walczę. Po małym wczorajszym kryzysie postanowiłem pójść Va banque. Albo się odrodzę, albo pogrążę i zamknę za sobą drzwi. Przypomniał mi się tekst z filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o mężczyznach &quot;Wyjdźcie z defensywy patałachy, ryzykować&quot;. Ryzykować, więc... Górnik jest rozbity po pucharach i wyprzedany kadrowo. Broni po prostu źle może poza pierwszym spotkaniem z Zarią miał farta, że tracił nie więcej niż tylko jedną bramkę, ale tylko raz nie zdobył bramki w pierwszym meczu z Trencinem a nawet wtedy mógł, gdyby Smuga nie spudłował do pustej bramki. Co do Miedzi to stwarza te 3-4 sytuacje i przy tej skuteczności obrony zespołu z Zabrza na tego jednego gola ją dziś stać.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Nowe podsumowanie kolejki
Liczba kuponów: 4
Wygrane: 1
Zwroty: 0
Przegrane: 3
Suma stawek: 100 zł
Suma wygranych: 41,60 zł
Bilans: ⛔ 58,40 zł

Yield: ⛔ 58,40%
Po tragicznym piątku i sobocie w afekcie już chciałem to wszystko rzucić, ale postanowiłem zawalczyć o przełamanie jakby się nie udało to pewnie rzuciłbym ten temat, ale jest trafienie i żyję. Jakoś prowadzenie tematu źle wpływa na jakość moich typów. Wiosną też tak było jak założyłem bloga z typami i po trzech kolejkach go usunąłem. Na pewno teraz zrobię przerwę i się zobaczy jak to będzie dalej.
 
Do góry Bottom