>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Butler over 19 i wygrana 76ers @ 5.90
Jimmy ciagnie serie 7 meczow z 20+ przeciwko Toronto, w tym 23 jeszcze jako Lesny Wilk w tym roku.
Value.
Zawsze się zastanawiałem dlaczego ludzie grają coś takiego - a teraz już wiem , jak Butler przekroczy a wynik jest taki , że można robić sb - to jest super kurs na czysty win ????
Nawet od &quot;Juniora&quot; można się czegoś nauczyć ????
Na Idaho - Wash State nie kuma ft - możesz niezmienione linie grać widząc już ile ft ????
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
N
Już miałem klikać OKC z handi a tu linia o 2 w górę... Ktoś wypadł ze składu na 2 połowę ?
Nikt nie wypadł w NBA takie blowouty to niekiedy normalność Można było łapać handi +14 ale zasięgu nie miałem a i tak ogarneli zwycięstwo
 
X 357

xxxl

Użytkownik
przecież teraz na live masz też 27,5 , więc możesz za taką samą kwotę zagrać na under i uratujesz 65% hajsu postawionego - jak pisałem to 70% mogłeś uratować
teraz masz 1,9 na under - nie rozumiem Twojego problemu ?
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
przecież teraz na live masz też 27,5 , więc możesz za taką samą kwotę zagrać na under i uratujesz 65% hajsu postawionego - jak pisałem to 70% mogłeś uratować
teraz masz 1,9 na under - nie rozumiem Twojego problemu ?
postawiłem na kontre tyle ile miałem, ale over był na długim kuponie i nie uratuje kontra tyle ile on mi da
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No to pozostaje Ci kibicowac zeby rzucił - on w 1qw teraz zawsze wolno zaczyna - dogra ją do końca , potem ławka na około 5 minut i potem będzie kończył 2-gą specjalnie zeby wymuszać faule . Potem podobny schemat w 3/4 qw .
a co do jego gry to od kiedy jest w LA cały czas tak gra - oddaje o ok 30% rzutów mniej niż w Clev
Tymczasem ma 9 , więc szanse znacznie większe
Teraz ława ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom