>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy od Isac'a

I 25

isacgk1993

Użytkownik
Ten temat jest bardziej dla mnie, jako dział statystyczny, żeby nic nie zginęło, żadna wartość, nie robię tego dla innych, ażeby coś udowodnić, albo pokazać, tylko dla siebie, chcę tu mieć wszystko. Z reguły jestem pedantem - więc wszystko co robię u buków będzie tu zawarte. Dzięki za konstruktywną krytykę, piona.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Baltika - Yaroslavl, X2, @1.50 ⛔⛔⛔ Typowy mecz na 0-0 tak jak przewidywałem, nudny jak flaki z olejem, under idealnie, to niesłuszny karny i niestety &#39;pewniak&#39; poszedł się paść. ;)
Stawka - 600zł.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Stjarnan - Fjolnir, X2, @1.53.
Stawka - 800zł.
ej miales byc uczciwy... poczatkowa stawka byla 3000 a jak strzelili na 1-0 to edytowales 21;37 na 800zl. cofam zwracanie honoru ???? sorry ze sie dopieprzam ale nie lube czegos takiego
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Polska - Francja, 2, @1.62 ✅✅✅

Stawka - 660zł.

Nie powinienem rozliczać za wczasu, bo to oznacza brak szacunku do zespołu przegrywającego, w tym przypadku, naszego, aczkolwiek pozamiatane, weszło ślicznie.

W weekend podsumowanie, w niedzielę.

Od kiedy to rozliczamy po dwóch setach w siatkówce?

W siatkówce jest takie powiedzenie &quot;Kto nie wygrywa 3:0 prowadząc 2:0 przegrywa mecz 2:3...&quot; ????
 
R 0

rebelboy

Użytkownik
Od kiedy to rozliczamy po dwóch setach w siatkówce?
W siatkówce jest takie powiedzenie &quot;Kto nie wygrywa 3:0 prowadząc 2:0 przegrywa mecz 2:3...&quot; ????
Dokładnie. Skłonny jestem stwierdzić że założyciel tematu robi sobie żarty, a w momencie gdy coś nie idzie po jego myśli, ratuje sytuacje fałszywymi screenami. Tylko nie wiem po co, skoro jak sam stwierdził nie zależy mu na tym, żeby ktokolwiek mu wierzył. Mamy Cię? ????
Ps. Pytanie retoryczne. Peace.
 
Do góry Bottom