>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Over/Under po analizie

kessler 63

kessler

Użytkownik
5 typów z rzędu na plus! ✅


Gram jutro grubo Polaków bo to wygramy i Niemców bo też nie będą mieli problemów z Norwegią. Ale na osobnych kuponach. I dałem 100 zł że Lewy strzeli, bo jest w formie.
 
kessler 63

kessler

Użytkownik
6 typów z rzędu. ✅✅✅

Mecz na jutro:
Juventus vs Sassuolo
Typ: Juventus
Kurs: 1.28
Stawka: 700zł

Stawiać grubo bo to promocja bukmachera taki kurs, a Juve nie da sobie odebrać żadnych punktów.

Jeśli wygra Juventus ( a mam ogromną nadzieje że tak będzie) . To zysk z tego beta ( w moim przypadku to będzie 198 z) stawiam na PSG vs St. Etienne, typ 1 po kursie w tym momencie: 1,30. Jeśli dwa typy po niskich kursach i bardzo prawdopodobne trafią to będzie 254 zł zysku.
 
pineek 5

pineek

Użytkownik
6 typów z rzędu. ✅✅✅

Mecz na jutro:
Juventus vs Sassuolo
Typ: Juventus
Kurs: 1.28
Stawka: 700zł

Stawiać grubo bo to promocja bukmachera taki kurs, a Juve nie da sobie odebrać żadnych punktów.

Jeśli wygra Juventus ( a mam ogromną nadzieje że tak będzie) . To zysk z tego beta ( w moim przypadku to będzie 198 z) stawiam na PSG vs St. Etienne, typ 1 po kursie w tym momencie: 1,30. Jeśli dwa typy po niskich kursach i bardzo prawdopodobne trafią to będzie 254 zł zysku.

Juve gra jutro a PSG dziś, chyba na odwrót Pan zagra ????
 
kessler 63

kessler

Użytkownik
Myślałem że Juventus dziś gra, pomylilem to trochę. Tego PSG nie jestem tak pewny, po ostatniej porażce może będą chcieli odrobić punkty albo znowu słabo zagrają, przekonamy się wieczorem.
 
kessler 63

kessler

Użytkownik
Znalazłem dobry typ na noc. Zobaczcie moje wcześniejsze typy, dużo wchodziło
Koszykówka
USA: WNBA
Minnesota Lynx K-Atlanta Dream K
Typ: Under 169.0
Kurs: 1.50
Stawka 65 zł
Bukmacher: bet365
 
kessler 63

kessler

Użytkownik
E-sport
ROX Tigers vs. Edward Gaming
Typ: Mapa 3 ROX Tiger
Kurs: 1.33

Może kurs nie jest najlepszy ale to PEWNIAK. Pierwsza mapa easy wygrana, bez żadnych problemów na drugiej idzie im tak samo łatwo jak z amatorami. Wiec pewne 3-0 dziś. ROX&#39;si w formie, nie do pokonania dziś polecam ten typ.
 
kessler 63

kessler

Użytkownik
ROX Tigers vs. Edward Gaming
Typ: Mapa 3 ROX Tiger
Kurs: 1.33


Może kurs nie jest najlepszy ale to PEWNIAK. Pierwsza mapa easy wygrana, bez żadnych problemów na drugiej idzie im tak samo łatwo jak z amatorami. Wiec pewne 3-0 dziś. ROX&#39;si w formie, nie do pokonania dziś polecam ten typ.
Druga mapa 18-3 dla ROX&#39;ów... PEWNIAK że będzie dziś 3-0 w meczu
 
Do góry Bottom