>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy płate - pytanie

samadi 2

samadi

Użytkownik
Jestem ciekawy czy sprzedawanie typów za pieniądze jest legalne?? Bo tak bardzo dużo jest teraz ludzi którzy to sprzedają a wydaje mi się że to nie legalne ? Pytam z ciekawosci.
 
oqun_ 0

oqun_

Użytkownik
Jestem ciekawy czy sprzedawanie typów za pieniądze jest legalne?? Bo tak bardzo dużo jest teraz ludzi którzy to sprzedają a wydaje mi się że to nie legalne ? Pytam z ciekawosci.
Pewnie nie jest to legalne ale to tak samo jak inne rzeczy bo patrząc z innej strony to ludzie muszą z czegoś żyć
 
typper 2

typper

Użytkownik
To co support napisał. PKD to coś w stylu doradztwo finansowe i już. Nikt się do niczego nie przyczepi, ale nie ma się co oszukiwać. Zapewne 99,9% takich stron sprzedaje nielegalnie, bo DG to jednak już jakieś koszty są;]
 
A 0

andrzejis

Użytkownik
a co sądzicie o azjatycki płatnych pickach maja około 85% skuteczności ale też cene około 90$ za sztuke korzystał ktos z nich
 
A 0

andrzejis

Użytkownik
chodzi mi o to czy wierzycie w ich skuteczność ja osobiście korzystałem z jednej stronki ale po 5 wygranych z rzędu podpaliłem sie i postawiłem wszystko czyli około 700$ i była wpadka teraz zamierzam zacząć od 200$ i podwajać w razie przegranej 5 razy z rzędu sie raczej nie mylą ale chciałbym poznac opinie innych
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
chodzi mi o to czy wierzycie w ich skuteczność ja osobiście korzystałem z jednej stronki ale po 5 wygranych z rzędu podpaliłem sie i postawiłem wszystko czyli około 700$ i była wpadka teraz zamierzam zacząć od 200$ i podwajać w razie przegranej 5 razy z rzędu sie raczej nie mylą ale chciałbym poznac opinie innych
Nie lubię płatnych typów. Przeważnie wolę grać swoje typy lub zapożyczać jak ktoś mnie przekona analizą.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jakbyś kupił fixa z renomowanej firmy a nie bloga dzieciaka i Ci weszło to też byś miał satysfakcję i był zadowolony.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Moim zdaniem osoby sprzedajace typy to normalni oszusci...
Pomyslcie i postawcie sie w miejscu tego &quot;sprzedawcy&quot;.
Ja jesli mialbym jakiegos fixa,to nie sprzedawalbym nikomu,tylko wzialbym jak najwiecej kasy i samemu go postawil,bo wiem ze wejdzie.Po co mialbym sprzedawac te typy??
 
S 11

support75

Użytkownik
Ja jesli mialbym jakiegos fixa,to nie sprzedawalbym nikomu,tylko wzialbym jak najwiecej kasy i samemu go postawil,bo wiem ze wejdzie.Po co mialbym sprzedawac te typy??
bo dodatkowa kasa zawsze sie przyda?

P.S. nie jestem jakims tam zwolennikiem sprzedawania typow.
 
P 0

penkers

Użytkownik
Moim zdaniem osoby sprzedajace typy to normalni oszusci...
Pomyslcie i postawcie sie w miejscu tego &quot;sprzedawcy&quot;.
Ja jesli mialbym jakiegos fixa,to nie sprzedawalbym nikomu,tylko wzialbym jak najwiecej kasy i samemu go postawil,bo wiem ze wejdzie.Po co mialbym sprzedawac te typy??
z czasem buki poprostu blokuja ci konta gdyz za mocno ich ogrywasz... wtedy by zarobic sprzedaja typy i maja czysta kase...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja jesli mialbym jakiegos fixa,to nie sprzedawalbym nikomu,tylko wzialbym jak najwiecej kasy i samemu go postawil,bo wiem ze wejdzie.Po co mialbym sprzedawac te typy??
Proste, jak ktoś nie jest na tyle dobry żeby zarobić grając własne typy sprzedaje je ... :spokodfhgfh:
 
travism 190

travism

Forum VIP
nie moge jednego zrozumiec, skoro ma sie fixa ktory rzekomo jest 100% i chce sie go sprzedac to musi byc tutaj jakis haczyk ????
przynajmniej ja bym nie kupil od jakiegos typa takiego fixa bo wiadomo ze kreci tyle w temacie ;)
 
Do góry Bottom