>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Teoria jest jasna ! Kursy od 1.5 do 1.9 są podejrzane !
Zaintrygowałeś mnie. Serio! Bez szydery. W wolnej chili poszukam w sieci informacji na ten temat. Jak coś znajdę, to oczywiście się podzielę
Często zdarza się, że kursy od 1.50 do 1.80-1.90 są po prostu zaniżone przez bukmacherów po to, żeby zwabić większą liczbę obstawiających. Kursy te są zbyt niskie w stosunku do prawdopodobieństwa i w takim wypadku nie opłaca się ich grać. Dodatkowo kursy spadają jeszcze bardziej, bo coraz więcej ludzi nabiera się na te zaniżone kursy, które spadają jeszcze bardziej i stają się jeszcze bardziej nieopłacalne. Najczęściej takie &quot;pułapki&quot; są stosowane w meczach dwóch mniej więcej wyrównanych drużyn. Wtedy na gospodarzy mamy np. kursy w granicach 1.60-1.70, a na X2 ok. 2,00 i więcej. W takim wypadku, jeśli uznam, że kurs na gospodarza jest za niski, to w ciemno stawiam X2 lub 2 DNB. Generalnie w meczach dwóch wyrównanych drużyn i gdy kurs na jedną z nich jest dużo wyższy to stawiam ten wyższy kurs. Oczywiście nie wszystkie kursy od 1.50 do 1.90 są podejrzane, więc nie ma co popadać w paranoję i zaprzestać grania takich kursów. Po prostu jeśli obserwuje się jakąś konkretną ligę lub więcej lig, to łatwo można wyłapać kiedy kurs jest zaniżony a kiedy nie. Osobiście śledzę dosyć dokładnie Premier League i akurat tam dosyć często zdarza się takie zaniżanie kursów.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Często zdarza się, że kursy od 1.50 do 1.80-1.90 są po prostu zaniżone przez bukmacherów po to, żeby zwabić większą liczbę obstawiających. Kursy te są zbyt niskie w stosunku do prawdopodobieństwa i w takim wypadku nie opłaca się ich grać. Dodatkowo kursy spadają jeszcze bardziej, bo coraz więcej ludzi nabiera się na te zaniżone kursy, które spadają jeszcze bardziej i stają się jeszcze bardziej nieopłacalne. Najczęściej takie &quot;pułapki&quot; są stosowane w meczach dwóch mniej więcej wyrównanych drużyn. Wtedy na gospodarzy mamy np. kursy w granicach 1.60-1.70, a na X2 ok. 2,00 i więcej. W takim wypadku, jeśli uznam, że kurs na gospodarza jest za niski, to w ciemno stawiam X2 lub 2 DNB. Generalnie w meczach dwóch wyrównanych drużyn i gdy kurs na jedną z nich jest dużo wyższy to stawiam ten wyższy kurs. Oczywiście nie wszystkie kursy od 1.50 do 1.90 są podejrzane, więc nie ma co popadać w paranoję i zaprzestać grania takich kursów. Po prostu jeśli obserwuje się jakąś konkretną ligę lub więcej lig, to łatwo można wyłapać kiedy kurs jest zaniżony a kiedy nie. Osobiście śledzę dosyć dokładnie Premier League i akurat tam dosyć często zdarza się takie zaniżanie kursów.
Premier League jest ponoć najlepszą i jedną z najbardziej wyrównanych lig.
Temu też często wpadają tzw. niespodzianki i wysokie kursy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Często zdarza się, że kursy od 1.50 do 1.80-1.90 są po prostu zaniżone przez bukmacherów po to, żeby zwabić większą liczbę obstawiających. Kursy te są zbyt niskie w stosunku do prawdopodobieństwa i w takim wypadku nie opłaca się ich grać. Dodatkowo kursy spadają jeszcze bardziej, bo coraz więcej ludzi nabiera się na te zaniżone kursy, które spadają jeszcze bardziej i stają się jeszcze bardziej nieopłacalne.
Bardzo trafnie wyłuszczyłeś problem! Dzięki za to spostrzeżenie. Cenna uwaga! Rozjaśnia sprawę i myślę, że każdy powinien o tym pamiętać. Ja czasem zapominam ????
Zastanawia mnie jeszcze coś:
Najczęściej takie &quot;pułapki&quot; są stosowane w meczach dwóch mniej więcej wyrównanych drużyn. Wtedy na gospodarzy mamy np. kursy w granicach 1.60-1.70, a na X2 ok. 2,00 i więcej. W takim wypadku, jeśli uznam, że kurs na gospodarza jest za niski, to w ciemno stawiam X2 lub 2 DNB.
Jak to jest z miejscem rozgrywania meczu? Jak wg Ciebie buki do tego podchodzą? Czy Ty zwracasz na to szczególną uwagę? I jak oceniasz - teoretyzując - ile może wynosić szacowana przez buków różnica, między dwiema idealnie równymi drużynami , &quot;wywołana&quot; przewagą własnego terenu?:
np. 1) mecz X - Y (neutralny teren) ---&gt; kursy: 2,5 - 3,0 - 2,5
2) taki sam mecz X - Y (X jest gospodarzem) ---&gt; kursy: ???
Mam na myśli Twoją osobistą ocenę sytuacji. Czy kurs 1,8 na gospodarza to byłaby już spekulacja &quot;rynkowa&quot;, czy jeszcze ciągle tylko efekt przewagi boiska?
I kontynuując, czy warto sugerować się - Twoim zdaniem - porównywarkami kursów i tym tzw. graniem na spadki? No bo powody tych zaniżeń kursów są zawsze dwa chyba:
1) owczy pęd typujących wywołany celowo przez buków (zaniżanie przez nich kursów)
2) owczy pęd typujących wywołany faktyczną informacją nt. meczu.
[może jest jeszcze coś, o czym nie pamiętam]

Jak to rozróżniasz? Czy bierzesz to pod uwagę?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!
Pozdrawiam
EDIT: NIE WIEM, CZY KOLEGA BUŁECZKA SIĘ JESZCZE ODEZWIE, ALE ZNALAZŁEM DWA LINKI PRZYSTAJĄCE DO TEMATU. DRUGI W WERSJI ANGIELSKIEJ
http://typybukmachera.pl/przewaga-wlasnego-boiska/
http://en.wikipedia.org/wiki/Home_advantage
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzisiaj tragiczna niedziela w moim wykonaniu. Pamiętam, że w poprzednim sezonie kasę traciłem w soboty ale w niedzielę udało mi się coś odzyskać. Grunt to własne myśli. Chociaż z drugiej strony ile tego musiałbym zagrać ... No cóż selekcja musi być ;)
Ja miałem w ten weekend na odwrót; dziś było u mnie lepiej ????
Zgadzam się, że pierwsza myśl bardzo często się sprawdza ????
Nie wiem, czy jest to racjonalne z naukowego punktu widzenia (nie wykluczam tego), ale też tak to odczuwam. ????
 
moriarty80 4

moriarty80

Użytkownik
hej wróciłem właśnie z pracy i znów przecieram oczy ze zdumienia jesteś moim nowym idolem hehe bez kitu duży szacunek dla Ciebie nie tyle za kozackie typy co za tą pasję którą w to wkładasz jest ogień jest moc mam pytanie mianowicie dużo z tych meczy które grasz oglądasz?i czym kierujesz się przy doborze spotkań czasami sucha statystka tabela itd.wystarcza Ci by zagrać dany mecz?kurcze jesteś prawdziwym kocurem jesli chodzi o piłkę das is gut nie chcę zaśmiecać tematu tym nic nie wnoszacym postem po prostu jestem ciekawy a i na koniec co by nie było tak słodko to nie juve a LECHIA PANY=]pzdr
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
hej wróciłem właśnie z pracy i znów przecieram oczy ze zdumienia jesteś moim nowym idolem hehe bez kitu duży szacunek dla Ciebie nie tyle za kozackie typy co za tą pasję którą w to wkładasz jest ogień jest moc mam pytanie mianowicie dużo z tych meczy które grasz oglądasz?i czym kierujesz się przy doborze spotkań czasami sucha statystka tabela itd.wystarcza Ci by zagrać dany mecz?kurcze jesteś prawdziwym kocurem jesli chodzi o piłkę das is gut nie chcę zaśmiecać tematu tym nic nie wnoszacym postem po prostu jestem ciekawy a i na koniec co by nie było tak słodko to nie juve a LECHIA PANY=]pzdr
Witam serdecznie Lechistę ????
Dziękuję bardzo za ten wpis! Aż nie wiem, co napisać ???? W każdym razie jest mi bardzo miło ????
Pasja jest, ogień też, hehe ???? Lubię tę naszą piłeczkę i żyję nią właściwie non stop ???? Meczyków oglądam sporo, choć kto inny powiedziałby, że chorobliwie dużo ???? Fakt, potrafię obskoczyć 30 całych spotkań w tygodniu i jeszcze kilkadziesiąt wyrywkowo ????
Staram się nie kończyć analizy na suchej statystyce typu: miejsce w tabeli, H2H, forma u siebie lub AWAY i dyspozycja ostatnimi czasy. Nieraz nie ma wyjścia, bo ślęczenie nad meczami jest bardzo czasochłonne. Wtedy raczej nie gram albo gram za małe stawki. Gdybym miał to jakoś ująć w liczby:
  • za małe stawki ---&gt; 20% typów - &quot;na czuja&quot; ???? ; 50% typów - pobieżna analiza [czyli taka jak akapit wyżej]; 30% typów - poszerzona analiza; 0% typów - parę godzin ślęczenia ????
  • za duże stawki ---&gt; 5% typów - &quot;na czuja&quot; ???? ; 15% typów - pobieżna analiza [czyli taka jak akapit wyżej]; 60% typów - poszerzona analiza; 20% typów - parę godzin ślęczenia ????

Nie wiem, czy naświetliłem, czy zaciemniłem obraz ???? Ale nawet tu muszę się bawić liczbami ????
Ogólnie u mnie też to ewoluuje, co widać gdy prześledzi się ten topic od początku. Staję się bardziej wybredny i rzadziej daję się ponieść emocjom, choć ciągle się zdarza ????
Kiedy gram grubo to muszę wiedzieć o meczu jak najwięcej. Wiem, że niektórym to szkodzi, ale mnie pomaga. muszę tę drużynę widzieć w akcji (najlepiej kilka razy). Ponieważ sam grałem dość długo w piłę, lubię analitycznym okiem obserwować zawodników. Kiedy inni się wściekają, że mecz jest nudny, ja się delektuję niuansami taktycznymi i wyłapywaniem mocnych i słabych stron ????
Nie uznaję podejścia czysto matematycznego (takiego odhumanizowanego, bez psychologii, socjologii itp.). Mam znajomego, który - żeby mi trochę zrobić na złość - grał przeciwko mojemu JUVE przez cały rok, na przełamanie ???? , a wszyscy pamiętają, że moi INVINCIBLES nie przegrali ani razu ???? Ten kolega wychodzi właśnie z założenia, że jak 10 razy wypadło &quot;czerwone&quot; to teraz musi być &quot;czarne&quot;. Wg mnie w piłce to tak nie działa ????
Oczywiście nikogo nie krytykuję w tym miejscu, tylko opisuję swoje podejście. Jeśli komuś się sprawdza inna metoda, tym lepiej ???? [wolałem zrobić takie zastrzeżenie, bo czasem dochodzi do absurdalnych nieporozumień ???? ]
Można by o tym pisać i pisać, ale wiadomo o co chodzi ????
Tak na koniec, właśnie żeby oduczyć się grania &quot;na pałę&quot;, wprowadziłem taką samodyscyplinę i dozuję stawki w zależności od tego jak oceniam szansę na trafienie typu. Dzięki temu myślę nie tylko o wyniku, ale i o rachunku ekonomicznym. Poza tym, nałożenie na siebie dodatkowej presji (społecznej ???? ) pozwala mi się kontrolować. Jeśli spudłuję kilka typów przy dużych stawkach, a wejdzie jakiś &quot;paproch&quot; za 20 zł, będzie to znaczyło, że się nie przyłożyłem w trakcie analizowania lub źle oceniłem ryzyko albo też że się nie znam ???? Na razie sprawdza mi się to idealnie, a dodatkowo pomagam innym! Teraz każdy widzi, jak oceniam szanse i jak bardzo ryzykuję ????
P.S. Wcale nie zaśmiecasz tematu. Taki post wręcz zwiększy moją wydajność i w ten sposób przyczynisz się do poprawy sytuacji ekonomicznej rodaków ???? A buki? Nie zbankrutują ???? Aż takiej siły przebicia nie mam ????
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zaglądania.
P.P.S. Proszę tylko wszystkich czytających, żeby nie zapominać, że to są ciągle tylko prognozy, mogą się nie sprawdzić ???? A poza tym mówimy przecież o HAZARDZIE ????
POSTANOWIŁEM ZAMIEŚCIĆ TO TU, A NIE NA PRIV, BO MYŚLĘ ŻE TAKA MOJA AUTOANALIZA POZWALA TEŻ LEPIEJ POZNAĆ MNIE JAKO TYPERA, CO JEST DOŚĆ WAŻNE W ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam kolege nieźle ci idzie będą dzisiaj jakieś typy ? pozdrawiam ????
Dzięki ????
Miało nie być, ale namówiłeś mnie ????
Hacken - Djurgarden @ 1 (1,80)✅✅✅ 2:1 uffffffff
stawka: 70zł
EWK: 126zł
✅
Paide - Sillamae (-1) @ EH 2 (1,85)⛔ 2:3 chyba wracali z Krasnodara transportem publicznym:p
stawka: 50zł
EWK: 93zł

BILANS DNIA: +6zł ✅✅✅✅✅ hehehe, równie dobrze mogłem ten czas poświęcić na skręcanie długopisów na akord; mniej nerwowe zajęcie ????
SALDO: +603zł ✅
BANK: +2603zł
✅
edit: jednak ta Estonia była trochę szalona, a Szwecję to muszę mocniej poanalizować, bo tam było dziś &quot;cieplutko&quot; ????
 
sleepy 17

sleepy

Użytkownik
W zdecydowanej wiekszosci najwieksza ilosc meczy wygrywaja gospodarze wiec szukanie wsrod nich wyzszych kursow juz statystycznie daje wieksza szanse na wygrana
Hacken dzisiaj to nie taki szaleniec jak na moje oko, powodzenia ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
W zdecydowanej wiekszosci najwieksza ilosc meczy wygrywaja gospodarze wiec szukanie wsrod nich wyzszych kursow juz statystycznie daje wieksza szanse na wygrana

Hacken dzisiaj to nie taki szaleniec jak na moje oko, powodzenia ;)
Tak, tak Hacken jest troszkę przeze mnie prześwietlone. Miał być dołożony jeszcze jeden typ pokroju estońskiego ???? I wtedy przeważałyby szaleńce ????

A co do drugiej kwestii to oczywiście popieram ????
 
fatality1922 9

fatality1922

Użytkownik
nie wiem czy nie śmiecę, ale co do hackena: przewidywarka kursów prosoccer daje na niego 73% prawdopodobieństwa wygranej, po krótkiej analizie również myślę, że można spokojnie grać ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
HOME SWEET HOME:razz:
Zostało mało czasu, ale spróbuję zareagować ????
1. Liga Szwedzka - Allsvenskan, nie jest moim piłkarskim Eldorado, ale z braku laku... ????
Ciekawa sprawa! Jacy z tych Szwedów domatorzy ????
Jest oto taka sytuacja, że w ten już miniony weekend odbyła się seria spotkań w tamtejszej ekstraklasie. Ale nie taka zwykła seria. Nie doszukiwałem się zbyt wnikliwie, ale prawdopodobnie była to zalegająca od dawna 1. kolejka sezonu [kiedyś to sprawdzę dokładnie].
To samo w sobie jakieś bardzo dziwne nie jest. Ale...
Akurat tak się zdarzyło (chyba, że to jakaś stara szwedzka tradycja:razz ???? , że identyczne pary spotkały się tydzień wcześniej, bo właśnie byliśmy na półmetku rozgrywek i ruszyła runda rewanżowa ????
To też jeszcze nie jest żadna sensacja:razz: Ale wyniki obu kolejek to już jest jakaś komedia:
  • Kalmar - Malmo 1:1 ---&gt; Malmo - Kalmar 3:1
  • Gefle - Halmstad 2:0 ---&gt; Halmstad - Gefle 3:2
  • IFK - Mjallby 3:1 ---&gt; Mjallby - IFK 3:0
  • Atvidaberg - Bromma. 3:2 ---&gt; B. - A. 2:2
  • Norrkoping - Elfsborg 4:2 ---&gt; Elfsborg - Norrkoping 3:0
  • Orebro - Helsingborg 1:1 ---&gt; H. - O 1:1

pozostały jeszcze 2 mecze (dziś):
Falkenbergs - AIK 4:1 ---&gt; AIK - Falkenbergs ??? edit: 3:0 home sweet home jednak ????
Kurs na Falkenbergs wynosi 7,0!!! , a przecież kilka dni temu zmiażdżyli AIK!!! ????
Co robic??? ???? hehehe
+
oraz mecz, który zagrałem tu na forum ????
Djurgardens - Hacken 1:2 ---&gt;Hacken - Djurgardens ??? edit: 2:1
Podsumowując, powtórzyło się na razie jedno rozstrzygnięcie.
Trzy rezultaty były kompletnie odwrotne w porównaniu z tymi niedawnymi.
No i zostaje jeszcze ten kuszący kurs 7,0 ????
Jedynym sensownym wytłumaczeniem są europejskie puchary, ale te będą co tydzień. To co, olać ligę i z niej spaść, bo są puchary? Poza tym grali w tych pucharach głównie z &quot;kelnerami!!!
edit: 15. kolejka: GOSPODARZE 5 - GOŚCIE 1
16. kolejka: GOSPODARZE 6 - GOŚCIE 0
prawie jak w lustrzanym odbiciu!!!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
nie wiem czy nie śmiecę, ale co do hackena: przewidywarka kursów prosoccer daje na niego 73% prawdopodobieństwa wygranej, po krótkiej analizie również myślę, że można spokojnie grać ????
Dokładnie, tym bardziej, że Djurgarden sprzedał 3 kluczowych graczy w tamtym tygodniu, w tym najlepszego strzelca ????

W Hacken tylko Lewicki pauzuje za kartki.
Niech ich rozjadą:p
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jak to jest z miejscem rozgrywania meczu? Jak wg Ciebie buki do tego podchodzą? Czy Ty zwracasz na to szczególną uwagę?
Nie da się ukryć, że przewaga własnego boiska wpływa na wystawiane kursy. Zdecydowana większość drużyn gra lepiej u siebie niż na wyjeździe, dlatego w spotkaniach granych u siebie jest większe prawdopodobieństwo wygranej. Trzeba tutaj też patrzeć na to jak bardzo własny stadion &quot;pomaga&quot; gospodarzom. Jedne drużyny potrafią grać świetnie u siebie i wygrywać większość meczów, a inne grają słabiej i nie wygrywają tak często. Ja akurat zwracam dużą uwagę na to jak dana drużyna gra u siebie i jak na wyjeździe. Przykład z Premier League: drużyna Stoke jest typowym średniakiem ligi, ale za to świetnie spisuje się w meczach u siebie (w poprzednim sezonie bilans 10-6-3, jest to 6. najlepszy bilans w lidze). Spore problemy mają z nimi nawet drużyny z czołówki, co widać też w kursach wystawianych na przyjezdnych. Zdarzają się nawet kursy w okolicach 2,00 na Arsenal czy Man City (w meczach wyjazdowych z drużynami o podobnym poziomie sportowym co Stoke kursy są dużo niższe, jakieś 1,50-1,60). Na wyjazdach za to Stoke jest jedną z najgorszych drużyn w lidze (bilans 3-5-11, 16. bilans w lidze). Widać więc, że miejsce rozgrywania meczu ma znaczenie, a w tym przypadku nawet spore. Przewagę własnego boiska da się też obliczyć i przedstawić za pomocą liczb. Ten artykuł, który podałeś czytałem już, tyle że w wersji angielskiej: http://www.pinnaclesports.com/online-betting-articles/strategy/soccer/hfa.aspx. Po przeczytaniu jeszcze innych artykułów na ten temat miałem nawet w planach, żeby napisać jakiś artykuł u siebie na blogu. Można wyciągnąć wiele ciekawych wniosków analizując współczynnik przewagi własnego boiska dla poszczególnych drużyn. Nie warto też polegać na suchych liczbach, ale przede wszystkim trzeba też oglądać mecze i wtedy wiemy jak dana drużyna gra u siebie, jak często atakuje, czy potrafi zdominować przeciwnika. Na przykład wspomniana wcześniej drużyna Stoke ma ten współczynnik raczej przeciętny (w zeszłym sezonie 0,53), dlatego że najczęściej wygrywa różnicą jednej bramki.
I jak oceniasz - teoretyzując - ile może wynosić szacowana przez buków różnica, między dwiema idealnie równymi drużynami , &quot;wywołana&quot; przewagą własnego terenu?: np. 1) mecz X - Y (neutralny teren) ---&gt; kursy: 2,5 - 3,0 - 2,5 2) taki sam mecz X - Y (X jest gospodarzem) ---&gt; kursy: ??? Mam na myśli Twoją osobistą ocenę sytuacji. Czy kurs 1,8 na gospodarza to byłaby już spekulacja &quot;rynkowa&quot;, czy jeszcze ciągle tylko efekt przewagi boiska?
Generalnie w spotkaniach dwóch wyrównanych drużyn kurs na gospodarzy powinien wynosić jakieś 2,00-2,20 (takie są moje spostrzeżenia i oczywiście ktoś może mieć inne zdanie). Oczywiście nie ma dwóch idealnie równych drużyn, jedna jest lepsza, a druga nieco gorsza, co też przekłada się na kursy. W zależności od tego jak duża jest różnica pomiędzy poziomami obu drużyn, wzrastać lub maleć będzie różnica w kursach. Wpływ na różnice kursowe ma nie tylko przewaga własnego stadionu, ale też inne czynniki jak forma, absencje i kontuzje itd. Także każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie i samemu ocenić czy kurs jest zaniżony czy nie. Podam taki przykład: sezon w Premier League jeszcze się nie zaczął, ale przeglądałem już mniej więcej kursy na pierwsze kolejki i już widzę jeden przykład zaniżonego kursu. W drugiej kolejce mecz Southampton - West Bromwich, kursy: 1,72-3,58-4,74. Kurs na Southampton uważam za zaniżony, bo przed sezonem sprzedali najlepszych zawodników i zapewne to nie koniec wyprzedaży, po sezonie odszedł trener, a jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu odszedł prezes, pod rządami którego drużyna wyszła z trzeciej ligi (w Anglii jest to League One) i doszła do Premier League. Jakby tego było mało, to rok wcześniej w meczu Southampton - West Bromwich kurs na gospodarzy wynosił 1,80. Wtedy gdy drużyna grała bardzo dobrze i w pełnym składzie, paradoksalnie kurs był wyższy, a teraz jest niższy, mimo że drużyna straciła kluczowych graczy i forma całego zespołu jest niewiadomą. Biorąc to wszystko do kupy uważam, że kurs jest zaniżony i w takim wypadku warto grać na West Bromwich. Mniej więcej tak staram się podchodzić do niektórych spotkań. Warto analizować kursy z poprzednich spotkań, warto też porównywać kursy np. dla wspomnianego Southampton sprawdzamy kursy w meczach, w których grali z drużynami o podobnym poziomie co West Bromwich i wtedy widzimy, gdy jakiś kurs odbiega od normy.
I kontynuując, czy warto sugerować się - Twoim zdaniem - porównywarkami kursów i tym tzw. graniem na spadki? No bo powody tych zaniżeń kursów są zawsze dwa chyba: 1) owczy pęd typujących wywołany celowo przez buków (zaniżanie przez nich kursów) 2) owczy pęd typujących wywołany faktyczną informacją nt. meczu. [może jest jeszcze coś, o czym nie pamiętam]
Osobiście używam oddsportal.com właśnie do śledzenia zmian kursów. Jeśli chodzi o grę na spadki, to chyba tutaj na forum albo gdzieś indziej czytałem o tym sposobie. Polega on na graniu tych zdarzeń, na które kursy spadły lub zaczęły gwałtownie spadać i łapaniu możliwie najlepszych kursów u tych bukmacherów, u których kursy nie zaczęły jeszcze spadać. Ci, którzy grają kursy zaniżone są stratni w dłuższej perspektywie czasu, a ci którzy grają przed spadkami, grają valuebety i wychodzą na plus. Tam było też napisane, że grając tym sposobem można w ogóle nie znać się na sporcie, a i tak będziemy zarabiać, bo gramy valuebety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzięki za kolejną wyczerpującą odpowiedź! Nie będę już nic cytował, bo ze wszystkim się zgadzam ???? Celowo moje pytania były otwarte, żeby nic nie sugerować. Fajnie to ująłeś ???? A przykład So&#39;tonu jest bardzo ciekawy!!!
Przydatne INFO - już kieruję w Twoją stronę plusika do reputacji ????

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
DZISIEJSZYCH TYPÓW NIE RADZĘ GRAĆ ANI SIĘ SUGEROWAĆ ???? MAŁO SPAŁEM I CHYBA SIĘ NAPROMIENIOWAŁEM OD MONITORA ???? , ALE JEŚLI TE TYPY WEJDĄ, TO CHYBA BĘDĘ CZĘŚCIEJ WPROWADZAŁ SIĘ W TAKI STAN ???? ))

Taki przedsmak pucharów ????

Valerenga (-1) - Stabaek @ EH 1 (2,10)⛔ 3:2
stawka: 50zł
EWK: 105zł


i coś spróbujemy wymyślić w LM

Slovan - Sheriff @ DNB 2 (2,90)⛔ 2:1 kto widział ten wie, co tam się działo ????
stawka: 80zł
EWK: 232zł


Slovan (-1) - Sheriff @ EH 2 (1,80)⛔ 2:1 gdyby nawet dziś był rewanż i też na Słowacji, zagrałbym tak samo, tylko grubiej ????
stawka: 60zł
EWK: 108zł


Slovan - Sheriff @ 2 (4,00)⛔ 2:1
stawka: 30zł ????
EWK: 120zł


Sparta (-2) - Malmo @ EH 2 (1,50)⛔ 4:2 teraz dopiero mnie ktoś uświadomił, że na strzelenie gola przez Szwedów był kurs 1,93!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzadko tak gram i nawet o tym nie pomyślałem, a to było &quot;ciasto&quot; ????
stawka: 40zł
EWK: 60zł


Sparta - Malmo @ 2 (8,25)⛔ 4:2
stawka: 20zł ????
EWK: 165zł


Wierzę w Mołdawian ???? i nie rozumiem kursu na Malmo. Najwyżej wieczorem wyprowadzą mnie z błędu.
Dziś mocno &quot;na czuja&quot;, choć coś tam sprawdzałem:p

edit: ależ się czerwono zrobiło ???? kolega IMSOLUCKY wykrakał:p [żart] i tak uważam, ze to były niezłe typy. Może powinienem pokombinować z golami itp., ale za późno już ???? Kurs na Malmo to wg mnie było nieporozumienie, choć Sparta jest w tym sezonie mocniejsza niż przypuszczałem. Wiedziałem, że się wzmocnili, ale nie wiedziałem, że już się tak zgrali. Ligę czeską pozamiatają. Viktoria coś &quot;spuchła&quot;, a stołeczni wracają na tron. ????

BILANS DNIA: -280zł ⛔ wczoraj, pierwszy raz od nie wiem kiedy, tak mnie łepetyna bolała, że nie mogłem się skupić; były tu u mnie takie hardkorowe burze, że w sumie się nie dziwię; to nie wymówka żadna, po prostu się Wam zwierzam ???? ;
typy postawione nawet na dziś i jutro, więc pozostaje czekać ???? , choć pewnie jeszcze coś tam zagram, ale raczej jutro:p

Jeśli komuś się bardzo nudzi ???? , to zapraszam do świeżutko utworzonego tematu o zabarwieniu patriotycznym ???? Poznacie tam też najlepszych typerów w kraju ????


SALDO: +323zł ✅
BANK: +2323zł
✅
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Witam trochę takie ryzykowne te typy jak dla mnie szkoda że nie ma żadnej analizy bo jestem ciekawy czemu np stawiasz na Sheriff na malmo ładny kurs a widziałem pare ich meczy i nie było jakieś wielkiej tragedi powodzenia ????
 
I 0

imsolucky

Użytkownik
W powietrzu czuję dziś zapach wtopy..sparta jakby nie było w formie..no i 5 kuponów na 2 mecze...ale trzymam kciuki za Ciebie, bo temat ostatnio masz super. Pozdrawiam!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
W powietrzu czuję dziś zapach wtopy..sparta jakby nie było w formie..no i 5 kuponów na 2 mecze...ale trzymam kciuki za Ciebie, bo temat ostatnio masz super. Pozdrawiam!
hehehe, dziś faktycznie fantazja mnie ponosi ????
racja, nie powinno się tak robić, ale zaryzykuję ????
proszę nie krakać:pPP
dzięki wielkie ????
RÓWNIEŻ POZDRAWIAM ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam trochę takie ryzykowne te typy jak dla mnie szkoda że nie ma żadnej analizy bo jestem ciekawy czemu np stawiasz na Sheriff na malmo ładny kurs a widziałem pare ich meczy i nie było jakieś wielkiej tragedi powodzenia ????
Witam ????
Analizy nie będzie ???? , bo - jak napisałem - to jest &quot;na czuja&quot;.
Malmo na pewno nie jest aż tak słabe.
Mam kilka przemyśleń na temat tych meczów, ale nie chcę wprowadzać w błąd ????
Jutro będą normalne typy ????
Pozdrawiam i zapraszam ????
P.S. ZAZNACZĘ ŻEBY TEGO NIE GRAĆ JAKOŚ DOSADNIEJ, BO POTEM BĘDZIE NA MNIE ????
 
Do góry Bottom