>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TERAZ MAM STUPROCENTOWĄ PEWNOŚĆ. TE CIULE Z FEJSBUKA USUWAJĄ PRAWIE WSZYSTKIE WTOPY, CZASEM DLA NIEPOZNAKI JAKĄŚ ZOSTAWIĄ, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE SĄ NIEOMYLNI!!!
POTEM CHCĄ KASY. SPRÓBOWAŁEM: SKUTECZNOŚĆ &quot;30%&quot; W PORYWACH WIATRU!
PROSZĘ NA OTWARTYM FORUM JUŻ MI O TYM NIE PISAĆ. JEŚLI MOGĘ PROSIĆ MODERATORÓW, TO EWENTUALNE NAGANIANIE &quot;FEJSBUKOWYCH MAGIKÓW&quot; PROSZĘ USUWAĆ!!! Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!! (WIĘKSZOŚĆ Z TYCH, KTÓRZY SIĘ ODEZWALI W TEJ SPRAWIE, TO OSOBY POZYTYWNE, ALE ZDARZAJĄ SIĘ CZASEM BURAKI. DLATEGO KIERUJĘ TĘ PROŚBĘ DO PILNUJĄCYCH PORZĄDKU).
CZUJĘ SIĘ JAK FRAJER!
PS OCZYWIŚCIE OSOBY, Z KTÓRYMI TUTAJ WYMIENIAŁEM POGLĄDY, SĄ JAK NAJBARDZIEJ MILE WIDZIANE!
 
farson 52

farson

Użytkownik
Easy za tydzien rusza Premiership i będzie można coś zagrać;) Też mi PSG popsuło dzień, bo kto by się spodziewał takiej gry ze strony Reims. Do tego niewykorzystany karny...

Nie ma co się opierać na typach fejsbukowych magików. Polegać można tylko na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Dobrej nocy wszystkim i milego dnia ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Easy za tydzien rusza Premiership i będzie można coś zagrać;) Też mi PSG popsuło dzień, bo kto by się spodziewał takiej gry ze strony Reims. Do tego niewykorzystany karny...
Nie ma co się opierać na typach fejsbukowych magików. Polegać można tylko na swojej wiedzy i doświadczeniu.
Dobrej nocy wszystkim i milego dnia ;)
Dzięki za wsparcie ????
Zagotowałem się wczoraj. Autentycznie: im więcej czytam tych bzdur z fejsa, tym głupszy jestem i mniej wiem ????
To co tam się dzieje jest mega nie fair. Budują wrażenie, że wszystko im wchodzi i człowiek wariuje. Gdybym ja tu usuwał wszystkie wtopy, to wyszłoby, że jestem synem Seppa Blattera:p i milionerem przy okazji ????
Niech już te ligi ruszą na poważnie, bo grać tych Irlandii, Estonii czy Finlandii już nie mam nerwów ????
Pozdrawiam i miłego dnia ????
 
C 3

chemia82

Użytkownik
Jest nowy dzień i nowe rozdanie. Coś w tym jest, że jak człowiek przegląda to fejsy lub inne strony z tymi wygranymi kuponami to zaczyna faktycznie wiecej myśleć-że jak to jest żeby trafić takie cuda jak tam ludziom wchodzą. A to trzeba grać swoje i wierzyć w swoją wiedzę.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jest nowy dzień i nowe rozdanie. Coś w tym jest, że jak człowiek przegląda to fejsy lub inne strony z tymi wygranymi kuponami to zaczyna faktycznie wiecej myśleć-że jak to jest żeby trafić takie cuda jak tam ludziom wchodzą. A to trzeba grać swoje i wierzyć w swoją wiedzę.
Dokładnie! Potwierdzam ????
Najgorsze jest ta manipulacja ludźmi. Oczywiście nie mówię, że wszystkie tamte typy są złe. Nie jestem w stanie prześwietlić wszystkiego, co tam piszą. Pewnie nawet jest sporo dobrych typów.

Miałem o tym nie gadać, ale chcę to jakoś nazwać, spuentować ???? Wkurza mnie mianowicie, że usuwają nietrafione typy, co zaciemnia obraz kompletnie. Mówię o tych, którzy nie domagają się kupowania kompletnie w ciemno, tylko coś tam za free publikują.
Nie ma żadnego yieldu.
Posty są edytowane i przekręcane po fakcie.
Często widzę, że typy, które przegrały są oznaczone jako wygrane!!! Widocznie niektórzy tam są tak leniwi, że liczą na ludzką niepamięć i nawet im się nie chce zmanipulować wyniku, tylko &quot;walą&quot; WINNNN na pół strony.
I na koniec te konszachty ze stałymi gośćmi. Ciągle te same osoby piszą, że typ był super boski, chociaż był przegrany i zmanipulowany. A wszystko tylko po to żeby uwiarygodnić tego kolesia.

Reasumując, jeśli ktoś korzysta, to ja nie mam z tym żadnego problemu, ale ja nie chcę nawet o tym czytać w moich wątkach ????

A kolegę Chemię oczywiście pozdrawiam!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Na razie postawię sobie dwa, trochę eksperymentalne typy. Jeśli Chiny wejdą, to wieczorem zagramy jeszcze raz ????

Lille - Metz @ Lille wygra do zera (2,20)⛔ 0:0 jak ja nie lubię tej ligi
stawka: 60zł
EWK: 132zł


Guangzhou - Jiangsu @ 1 (1,40)✅✅✅ 3:0
stawka: 70zł
EWK: 98zł
✅✅✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Bastia - OM @ DNB 2 (1,40):-| 3:3 prowadzili kretyni 1:3, jak ja nie lubię tej ligi
stawka: 70zł
EWK: 98zł

Chojniczanka - Lubin @ DNB 2 (1,50)✅✅✅ 0:1
stawka: 70zł
EWK: 105zł
✅✅✅

Legia - Łęczna @ 1 (1,47)✅✅✅ 5:0
stawka: 60zł
EWK: 88zł
✅✅✅

Ried - Admira @ DNB 1 (1,53):-| 1:1 prowadzili
stawka: 60zł
EWK: 92zł

Altach - Wolfsberger @ DNB 2 (1,94)✅✅✅ 1:2
stawka: 60zł
EWK: 116zł
✅✅✅

BILANS DNIA: +87zł✅✅✅
SALDO: +433zł✅✅✅
BANK: +2433zł
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PONIEWAŻ ZBLIŻAM SIĘ DO 1000 POSTÓW NAPISANYCH NA TYM FORUM, POSTANOWIŁEM ZROBIĆ TAKIE MAŁE PODSUMOWANIE MOICH TYPÓW ????
WYLICZĘ SKUTECZNOŚĆ DLA WĄSKICH PRZEDZIAŁÓW KURSOWYCH. POKAŻE TO JAKĄ MAM &quot;PRZEWIDYWALNOŚĆ&quot; NA KONKRETNYCH WSPÓŁCZYNNIKACH BUKMACHERSKICH.
PRZEDZIAŁY:
kurs do 1,6 ---&gt; 248 typów ---&gt; 172 trafione (69,4%)✅
kurs od 1,61 do 1,80 ---&gt; 240 typów ---&gt; 145 trafionych (60,4%)✅
kurs od 1,81 do 2,00 ---&gt; 178 typów ---&gt; 93 trafione (52,2%)✅
kurs od 2,01 do 2,20 ---&gt; 91 typów ---&gt; 46 trafionych (50,5%)✅
cdn.
muszę dojść do siebie ???? wtedy policzę to jeszcze raz ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
cd.

PRZEDZIAŁY:

kurs od 2,21 do 2,40 ---&gt; 42 typów ---&gt; 23 trafione (54,8%)✅

kurs od 2,41 do 2,60 ---&gt; 27 typów ---&gt; 14 trafionych (51,9%)✅

kurs od 2,61 do 3,00 ---&gt; 44 typów ---&gt; 19 trafionych (43,2%)✅

kurs od 3,01 do 4,00 ---&gt; 69 typów ---&gt; 20 trafione (29,0%)✅

kurs od 4,01 ---&gt; 26 typów ---&gt; 3 trafione (11,5%)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Reasumując, od początku mojej działalności na FORUM, podałem w tym wątku:
1010 TYPÓW (w tym 45 zwrotów) ???? hehe
Sporo ???? Skoro tak dobrze to wygląda, to dlaczego YIELD ogólny za całokształt działalności wynosi ok. 10-13%. Ano pewnie dlatego, że przy moim &quot;farcie&quot; grając długi czas kupony AKO, tak dobierałem mecze, że szkoda gadać ???? I cały zysk poooszedł... ????
Za chwilkę zrobię sobie jeszcze moje HALL OF FAME:p Podam najfajniejsze typy, jakie tu opublikowałem ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MOJE &quot;HALL OF FAME&quot; ????

Athletic - Real M. (-2) @ EH 2 (3,80) 0:3
Motherwell - Celtic @ DNB 1 (3,28)3:1
Lustenau - Horn @ DNB 2 (3,75)0:1
Śląsk - Legia (-0,75) @ AH 2 (3,00)
Hull - Cardiff @ X (3,60) 2:2
Auxerre - Clermont @ X (3,20) 1:1
Amiens - Bourg-Peronnas @ X (3,10) 0:0
Chateauroux - Caen @ X (3,20) 2:2
Carquefou - Le Poure-sur-Vie @ X (3,20) 1:1
Mjondalen - Bryne @ 2 (4,33) 0:3
Arles – Le Havre @ X (3,20)
Clermont – Niort @ X (3,20)
Istres – Nantes @ X (3,20)
Sedan – Angers @ X (3,20)
Szwajcaria U21 - Chorwacja U21 @ 2 (4,33) 0:2
Nuneaton - Gateshead @ 2 (3,00) 1:4
Pacos - Dnipro (-1) @ EH 2 (3,38) 0:2
Argentyna - Iran @ [HT/FT] X/1 (3,50) 1:0 (0:0)
Kolumbia (-1) - Japonia @ EH 1 (3,50) 4:1
Francja - Nigeria @ [HT/FT] X/1 (4,40) (0:0) 2:0
Brazylia - Holandia @ 2 (3,60) 0:3
Shachtar - Dynamo Kijów @ 1 (4,00) 2:0
Groningen - Aberdeen @ DNB 2 (4,00) 1:2
Stjarnan - Lech @ 1 (5,25) 1:0
Stjarnan - Lech @ DNB 1 (3,90) 1:0
Slovan - Astra @ 2 (3,00) 2:3
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie mam weny, nie ma zbyt dużego wyboru, gram dla funu i na czuja ????
Zawisza - Podbeskidzie @ DNB 2 (2,38)✅✅✅ 1:2
stawka: 70zł
EWK: 167zł
✅✅✅
Lechia - Lech @ BTS TAK (1,80)✅✅✅ 1:2
stawka: 60zł
EWK: 108zł
✅✅✅
Botosani - Astra @ 2 (1,45)⛔ 1:0 autentycznie, podejrzewam ten mecz o ustawkę; widziałem spory kawałek spotkania
CSMS - Petrolul @ 2 (1,66)✅✅✅ 1:5
stawka: 60zł
EWK: 144zł

Cluj - Steaua @ DNB 2 (1,58)✅✅✅ 0:1
RB Salzburg (-2) - Grodig @ EH 1 (1,80)✅✅✅ 8:0
Waregem - Brugge @ DNB 2 (1,58):-| 1:1
stawka: 50zł
EWK: 225zł
EWK2: 142zł✅✅✅
BILANS DNIA: +177zł✅✅✅
SALDO: +610zł✅✅✅
BANK: +2610zł
✅✅✅
 
Y 0

yacoob

Użytkownik
Często gram Twoje typy i gratuluję dobrych wyników.
Ale czy na pewno dobrze liczyłeś yield? Jestem amatorem, ale wydaje mi się, że np. mając ok. 50% skuteczności przy kursach ok. 2 powinno się mieć yield ok. 0%, a nie ok. 50% ???? Na moje oko mogłeś policzyć przegrane jako zwroty.
A może po prostu ja źle rozumiem jak działa yield, to wyprowadź mnie z błędu ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam Pana, dzięki za uznanie; korzystaj śmiało z typów, jeśli Ci tylko pasują ????
Niestety, rzucam dziś palenie i mam problemy z podstawowymi operacjami &quot;myślowymi&quot; ???? Dlatego dziś nic nie policzę prawidłowo ???? Bardzo możliwe, że się &quot;machnąłem&quot;. Skoryguję to kiedy indziej, bo już sam nie wiem ????
Pozdrawiam serdecznie ????
 
C 3

chemia82

Użytkownik
Witam Pana dzięki za uznanie; korzystaj śmiało z typów, jeśli Ci tylko nie przeszkadzają ???? Niestety, rzucam dziś palenie i mam problemy z podstawowymi operacjami &quot;myślowymi&quot; ???? Dlatego dziś nic nie policzę prawidłowo ???? Bardzo możliwe, że się &quot;machnąłem&quot;. Skoryguję to kiedy indziej, bo już sam nie wiem ????
Pozdrawiam serdecznie ????
To trzymamy kciuki za ciebie...rzuć to świństwo w cholerę...ja nigdy nie dałem się wciągnąć w ten nałóg...wolę wypić piwko niż palić jakieś *****...Dajesz dajesz z tym rzucaniem tylko bez ściemy i oszukiwania samego siebie. Jestem z Tobą✅
 
Y 0

yacoob

Użytkownik
Myślę, że rzucanie palenia nie sprzyja typowaniu. Może na wszelki wypadek warto zrobić kilka dni przerwy lub zmniejszyć stawki? ????
Również pozdrawiam i życzę sukcesów zarówno w typowaniu jak i walce z nałogiem ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Myślę, że rzucanie palenia nie sprzyja typowaniu. Może na wszelki wypadek warto zrobić kilka dni przerwy lub zmniejszyć stawki? ????
Również pozdrawiam i życzę sukcesów zarówno w typowaniu jak i walce z nałogiem ????
Dzięki, powalczę ????
Dobrze ???? , wezmę tę sugestię pod uwagę ???? Ale nie jest najgorzej z tym typowaniem ????
Dzisiaj fajny plusik ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To trzymamy kciuki za ciebie...rzuć to świństwo w cholerę...ja nigdy nie dałem się wciągnąć w ten nałóg...wolę wypić piwko niż palić jakieś *****...Dajesz dajesz z tym rzucaniem tylko bez ściemy i oszukiwania samego siebie. Jestem z Tobą✅
Hehe, spoko ???? Dzięki wielkie za wsparcie ???? To jest masakra, pocę się cały i dziwnie się czuję, ale daję radę ????
 
Do góry Bottom