>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To było głupie z mojej strony, ale sam zamysł grania singli i tak wydaje mi się sensowny, zastanawiam się jeszcze nad dublami bo jak się mocno skupię to dam radę poparowac głupoty do głupot, a sensowne do ...opłacalnych:grin: Statystyki trzeba zrobic i chociaz to była zabawa to aż się odechciewa takie coś podliczac. Mus to mus. Rzetelnośc przede wszystkim. Myślę, że ta lekcja wszystkim się przydała:grin:
Przynajmniej mam czyste sumienie bo Wszystkim serdecznie dzisiejsze typy odradzałem:razz: Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taka ciekawostka dla lubiących statystyki:grin:
Z 99 zagranych przeze mnie zdarzeń typu 1x2 oraz DNB (liczę też te głupoty z ostatniego wtorku):
  • 68 razy obstawiałem faworyta bukmacherów (68,7% zdarzeń)
  • 31 razy obstawiałem underdoga (31,3% zdarzeń - pod tym względem jestem chyba w czołówce:razz ????


Z kolei z 31 granych underdogów tylko 14 razy poniosłem porażkę (13 trafionych✅ + 4 ZWROTY) co daje 54,8% skuteczności.*

*do kategorii UNDERDOG wliczyłem również sytuację 50na50 [brak faworyta]
*statystyka traktuje typ 1x oraz x2 jako DNB (dla uproszczenia)

Taka pseudo analiza dla pełniejszego oglądu sytuacji. Jest to zdecydowanie zbyt mała próba, aby wyciągac dalekosiężne wnioski, ale pokazuje, że w ciągu około tygodnia udało mi się wyjśc na remis z BUKAMI pod względem oszacowania szans UNDERDOGA, a biorąc pod uwagę jeszcze zwroty to jestem nawet lekko &quot;z przodu&quot;.
Ktoś powie, że na koncie jest +/- zero zysku i też będzie miał rację:cool: Moja szklanka jest jednak do połowy pełna:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Małe zapytanie do fachowców ????
Jak to jest bo nigdy w ten sposób nie grałem. Mam na myśli te AZJANY czy handicupy azjatyckie, jak kto woli (chyba to samo ???? )
Z tego co widzę to na 99 typów tylko 4 razy mój typ przegrał mecz dwiema bramkami (w tym powtórzona Tuluza zagrana po amatorsku przeze mnie bo w poczuciu zniesmaczenia ich postawą we wcześniejszym meczu; i oczywiście dwie wtorkowe głupoty - Falkirk i Sligo - bez jakiejkolwiek poważnej analizy). Poza tym 95 razy (prawie 95% zdarzeń) nie przegrywało nigdy więcej niż jedną bramką.
Wiem, że są handicupy europejskie dające wygraną nawet przy jednobramkowej porażce, ale czy w &quot;azjanach&quot; jest coś ciekawszego? Wiem, że są jakieś &quot;połówki, cwiartki&quot; itp.
Czy ktoś zorientowany będzie tak miły i naświetli mi przystępnie ową problematykę?:p
Będę zobowiązany, z góry dzięki ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zgodnie z sugestią Akumulatora spróbuję dziś zagrac &quot;płasko&quot; z singlami, ale dam też duble z asekuracją. Zobaczę co się sprawdzi

wszystkie kupony po 100zł

#50 Wolfsberg - Austria typ 2 (1,95) ✅ 1:2
EWK:195zł

#51 Sion - Basel typ 2 (2,05)✅ 0:1
EWK:205zł

#52 Inter - Roma typ 2 (2,65)✅ 2:3
EWK:265zł

#53 Wołyń - Dnipro typ 2 (1,45)✅0:1
EWK:145zł

#54 Evian - PSG typ 2 (1,52)⛔ 1:1????
EWK:152zł

#55 Fulham - Chelsea typ 2 (1,72)✅ 0:3
EWK:172zł

i dubelki (zobaczymy co lepsze ????

Sion - Basel DNBtyp 2 (1,50)✅ 0:1
Wołyń Łuck - Dniprotyp 2 (1,49)✅ 0:1
kurs: 2,24
stawka: 100zł
EWK: 224zł

Inter - Roma typ x2 (1,48)✅ 2:3
Evian - PSG typ 2 (1,53)⛔1:1 Nie grajcie PSG chyba, że zrobią jakąś rewolucję w szatni, ale na ambicję im się nie da &quot;wjechac&quot; bo...:grin: wiadomo
kurs: 2,26
stawka: 100zł
EWK: 226zł

Fulham - Chelsea typ 2 (1,75)✅ 0:3
Wolfsberger - Austria typ DNB 2 (1,44)✅ 1:2
kurs: 2,52
stawka: 100zł
EWK: 252zł

No to się wypłukałem, została mi złotówka na koncie, teraz czekam na wyniki bo może byc szybki koniec kariery:p

edit: udało się:razz:

NA CZYSTO: +459
BANK: +1459
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
I dalej nie wiem co lepsze: single czy duble. Tak czy inaczej mam nadzieję, że pomogłem ???? Nie gram pucharu Irlandii ani baraży do ligi prowincji Syczuan i są efekty:razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PODSUMOWANIE PIERWSZEGO TYGODNIA (OŚMIODNIOWEGO:p)
Ten bilans będzie dotyczył ewentualnego grania &quot;płaską&quot; stawką.
Podsumowałem moje przeróżne zagrania, te przemyślane, te szalone i te eksperymentalne również i wychodzi na to, że:
  • biorąc wszystko pod uwagę osiągnąłem 406% stawki, a więc wzrosła ona czterokrotnie
  • biorąc pod uwagę wszystko oprócz eksperymentów [gdzie zaznaczałem żeby z tego nie korzystac bo to tylko do &quot;użytku wewnętrznego&quot; to uzyskałem 1123% stawki (fajnie to wygląda ???? ) a więc wzrosła ona 11-krotnie.

Gdyby teoretycznie grac moje typy &quot;jak leci&quot; za np. 100PLN to osiągamy wynik 406PLN. Gdyby grac wszystko co radzę (albo chociaż nie odradzam) za &quot;stówę&quot; to uzyskujemy 1123PLN ????
Nie wiem czy to dużo czy mało, ale jak na początek chyba nie najgorzej ???? Wiadomo jednak, że w praktyce trzeba by dysponowac sporym STOCKIEM i miec nerwy ze stali ????
Oczywiście to tylko teoria, nie daję żadnej gwarancji wygranej, ale zapraszam do śledzenia wątku.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
PODSUMOWANIE CD.
A teraz dla porównania bilans z dublami ???? (nie mogę spac)
Spróbujemy dac pod rozwagę jeszcze jeden argument w odwiecznym dylemacie: &quot;SINGLE czy DUBLE&quot; ????
Żeby każdy mógł w prosty sposób zweryfikowac moją analizę postanowiłem &quot;pociąc&quot; mój wątek z typami na duble systemem &quot;jak leci&quot;:p
Pozwoliło to uchronic poniższe zestawienie od groźby manipulacji ????
Wychodzi na to, że:
  • grając wszystko (łącznie z eksperymentalnymi) za 100PLN w dublach mamy wynik 1376PLN, czyli niemal 14-krotnośc stawki.
  • nie wliczając eksperymentów osiągnęlibyśmy 1950PLN (1950% stawki)

Oczywiście zysk w moim zestawieniu był wielokrotnie wyższy niż na SINGLACH, ale ryzyko w singlach przy skuteczności powyżej 70% jest &quot;prawie żadne&quot;, a w przypadku dubli wystarczy trafic serię typu &quot;co drugi wchodzi&quot; (co się zdarza dośc często) i mamy przez jakiś czas tylko wydatek. Wtedy należy miec właśnie spore &quot;zapasy&quot;.
Tematu dubli bynajmniej nie wyczerpałem, ale myślę, że daje to do myślenia. Jak widac w takim systemie gry niewiele mniej ważne od samego typowania jest dobieranie par do owych dubli ???? Pzdr.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Popsułem sobie statystyki tymi eksperymentami, ale bywa (są one również zawarte poniżej)*

statystyka kuponów: 17 trafiony/58 zagranych (29,3%)
statystyka zdarzeń: 80 trafionych/134 zagranych (59,7%)
statystyka kursów:
  • kursy 1,33-1,49: 16/16 (100%)✅✅✅
  • kursy 1,5-1,99: 53/92 (64,3%)✅
  • kursy 2,0-2,49: 7/11 (57,6%)✅✅
  • kursy 2,5-2,99: 4/7 (57,1%)✅✅
  • kursy 3+: 1/7 (14,3%)


średni zagrany kurs: 1,85
średni spudłowany kurs: 1,99
średni trafiony kurs: 1,76✅

KONTO: 1459zł✅
ZYSK: +459zł✅

*zwroty nie są uwzględniane
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
MAŁY APEL ????
Od kiedy zacząłem pisac na forum dręczyło mnie jedno pytanie ???? - Czy ktoś to będzie czytał? ???? Teraz po ilości wejśc widzę, że ktoś zagląda. Bardzo mi z tego powodu miło bo oznacza to, że nie piszę w próżnię.
Teraz rodzi się koleje pytanie: - Czy ktoś z tego korzysta i z jakim efektem? ????
No i automatycznie - jako miłośnik liczb w każdej postac - ile osób miało z tego wątku pociechę?
Nie zagłębiałem się w temat &quot;podziękowań&quot; i &quot;reputacji&quot;, nawet nie wiem jakie to ma przełożenie w praktyce na mój status itd.
Taka mała prośba: Jeśli ktoś skorzystał to niech chociaż raz się odezwie ????
Ewentualna krytyka (ale taka &quot;z głową&quot;), uwagi tudzież porady też jak najbardziej nie zaszkodzą.
Jak widzę, że jest odzew to fajniej się pracuje i człowiek jeszcze bardziej się stara.
Z góry dzięki i pozdrawiam;)

PS. Tym ,którzy już mi się objawili w wątku lub na priv - Dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
dla maniaków:p
Ponieważ nie chcę dziś podawac typów z Albanii lub Grenlandii, postanowiłem jakoś podsumowac moje &quot;dokonania&quot;.
Chciałbym zwrócic uwagę na to jak się typuje kiedy mamy duży wybór i nie gramy &quot;wynalazków&quot;. Muszę ponownie napisac, że próba nie jest autorytatywna, ale innej nie mam ????

Otóż, moje statystyki za ostatni weekend (sob.+nd.) rysują się w ten oto sposób:
statystyka zdarzeń: 36 trafionych/48 zagranych (75%)✅
statystyka kursów:

  • średni zagrany kurs: 1,78
  • średni spudłowany kurs: 2,22
  • średni trafiony kurs: 1,63


ZYSK: +1670zł
*zwroty nie są uwzględniane

Jak widac, zysk jest sporo wyższy. Wniosek: Nie ma co grac na siłę, lepiej poczekac na większy wybór

I jeszcze taka mała symulacja: &quot;co by było gdyby...&quot;:razz:

Gdybym zagrał to jako &quot;single płasko za stówkę&quot; potrzebowałbym na sobotę STOCK w wysokości 2100 PLN ???? Zarobek &quot;na czysto&quot; wyniósłby 869zł
Na niedzielę nasz bank musiałby wynosic 2700zł (czyli pieniążki z soboty + &quot;utarg&quot; by wystarczyły), a zarobek netto wyniósłby 801 PLN

Wychodzi na to, że w 48h zarobiłbym &quot;na rękę&quot; 1670 PLN!!!:grin:

Niestety - po pierwsze nie mam wolnych kilku tysięcy, a po drugie - nigdy nie wiadomo, czy akurat nie trafimy na jakąś zapaśc naszej skuteczności.
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nieźle Ci idzie, moja sugestia to taka jak ktoś już prędzej napisał byś grał single i ewentualnie duble. ???? Mam nadzieję, że będziesz grał coś w weekend i sobie skorzystam ???? A mam takie małe pytanko, u jakiego buka grasz ?: )
 
juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Nie korzystałem jeszcze z Twoich typów, ale jak przeanalizowałem temat to widzę, że warto. Następny razem coś tam podpatrzę. Trzymaj tak dalej!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nieźle Ci idzie, moja sugestia to taka jak ktoś już prędzej napisał byś grał single i ewentualnie duble. ???? Mam nadzieję, że będziesz grał coś w weekend i sobie skorzystam ???? A mam takie małe pytanko, u jakiego buka grasz ?: )
Witam, gram u naziemnych najczęściej bo mam pod nosem Fortunę, jeszcze się nie zebrałem za zakładanie konta na necie ???? Ale planuję to zrobic niebawem.
A jeśli chodzi o kursy, które tu podaję to najczęściej są one z B-365, Obstawiaj-w-Domu albo właśnie z Fortuny.[wpisałem tak żeby ominąc to tworzenie się linka]
W tym tygodniu nawet piątek słabo wygląda (były puchary krajowe i chłopaki odpoczywają po tych dogrywkach wszystkich:p), ale już coś można &quot;rzeźbic&quot; ????
Pozdrawiam i dzięki za wpis:spokodfhgfh:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie korzystałem jeszcze z Twoich typów, ale jak przeanalizowałem temat to widzę, że warto. Następny razem coś tam podpatrzę. Trzymaj tak dalej!
Miło mi, mam nadzieję, że nie zawiodę. Od razu moje morale rośnie ???? Jutro coś wymyślimy na przetarcie, ale nastawiam się na sobotę. Pozdrawiam i dzięki:spokodfhgfh:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Co my tu dzisiaj mamy:p Dużo drugich lig, a z elitarnych rozgrywek: 1 w NED, 1 w GER, 1 w POR, 1 w RUS i ... 2 w POL ????
Spróbujemy coś zagrac. Podejrzewam trochę niespodzianek [dobór stawki (10-50 zł) będzie adekwatny do szans jakie daję na celnośc tych typów].
Będę się musiał wyłamac z grania &quot;płasko&quot; tak na momencik, ale chcę żeby mój wątek &quot;żył&quot;. W innym wypadku musiałbym pisac co 2-3 dni, a tego nie chcę ????
Nie są to moje &quot;pewniaki&quot;, raczej wróżby, ale wliczam to do STATS-ów.
#56 Ceske Budejovice - Jablonec typ 2 (1,85)⛔2:1 czeski film:grin:
stawka: 30zł
EWK: 56zł
#57 Jahn R. - Ingolstadt typ 2 (2,40)✅1:2 Eh, ten Franek, żal mi Go:-(
stawka: 30zł
EWK: 72zł
#58 Amkar - Rubin Kazań typ 2 (2,10)⛔1:1 O Rubinie piszę sporo w drugim wątku, zapraszam
stawka: 20zł
EWK: 42zł
http://forum.bukmacherskie.com/f15/tasmy-pilkarskie-90743.html
#59 Zawisza - Stomil typ BTS-TAK (1,8) [angielskie buki dają za to 2,10!!!-nie znają się:p]✅2:3 mówiłem, że Angole się nie znają:razz:, po trzykroc nie znają ????
stawka: 20zł
EWK: 36zł
edit: wszystkie 4 drużyny prowadziły w swoich meczach tylko jednym się chciało bardziej a drugim mniej ????
NA CZYSTO: +469zł✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Moja rada
Pewnie większośc z odwiedzających to forum nie &quot;poluje&quot; na kursy 1,10, ale gdyby ktoś chciał dziś zagrac mecz Galaty, Ajaksu lub Zawiszy traktując to jako tzw. setkę to z życzliwości odradzam. Cytując jeden z pierwszych gościnnych wpisów w tym wątku: &quot;coś uwali&quot; ????

edit:
Galatasaray - Elazigspor (1,12-7,00-17,00) wynik 3:1
ale
Zawisza - Stomil (1,44-4,00-8,00) wynik 2:3 ????
Ajax - Hereenveen (1,17-7,50-13,00) wynik 1:1
????
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
ta i zawisza uwaliła na x2 kręciło sie w granicach 2.5 także jeden konkretny wniosek nie grać na &quot;niby&quot; faworytów
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom