>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Pujols'a

P 0

pujols

Użytkownik
Witam na forum, mam nadzieję, że mój temat okaże się zyskownym ;)
Gram stawkami 1, 2 lub 3 unity na spotkanie, choć najczęściej będzie to stawka 1. Wiele sportów, choć głównie tenis i sporty amerykańskie.
 
P 0

pujols

Użytkownik
28.04.2011 Tennis ATP: Filippo Volandri @ Illya Marchenko
Grane wczoraj, kiedy to kursy były dużo bardziej kuszące, więc dziś decyduje się na +2 games i @ 2.05. Mimo wszystko nie wiem na jakiej podstawie Illya jest tutaj underdogiem, ponieważ nie jest zawodnikiem gorszym od Włocha. Oczywiście sama nawierzchnia faworyzuje Volandriego, ale nic poza tym, szczególnie, że swoje najlepsze lata ma już za sobą i nie jest zawodnikiem zbyt stabilnym. Jego wygrana z Serbem Lajovicem znaczy dla mnie tyle co nic, zaś Marchenko pokazał się z dobrej strony przeciwko Gulbisowi (choć Łotysz chyba odpuścił ten turniej). Mimo, że Illya jest zawodnikiem lepszym w hali, jego regularność z końcowej linii pozwala mu być skutecznym również na clayu. W najgorszym wypadku Illya ma 50% szans, więc kursy smakowite.
1 unit na Illya Marchenko (+2 games) (@2.05 Pinnacle)
 
P 0

pujols

Użytkownik
28.04.2011 Tennis ATP: Viktor Hanescu @ Kevin Anderson
Hanescu zasługuje by być faworytem tego spotkania, jednak według mnie nie będzie to dla niego mecz łatwy. Rumun ostatnio nie jest w najwyższej formie i choć na clayu czuje się zdecydowanie lepiej niż jego przeciwnik, Anderson pokazał, że potrafi być skutecznym i na takiej nawierzchni. Kevin jest znany z niezwykle silnego serwisu i choć na mączce atut ten jest mniejszy, wciąż oczekuje, że Viktor będzie miał ogromne problemy z przełamaniem zawodnika z RPA. Będzie to wiążące także w drugą stronę, a więc mecz powinien być zacięty i mieć przebieg bardziej podobny do meczów na nawierzchniach twardych. Trzy sety nie wykluczone, a nawet w przypadku dwóch Over 22.5 gemów ma szanse wejść.
1 unit na Over 22.5 Games (@2.01 Pinnacle)
 
Do góry Bottom