>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Radwana

R 0

radwan8

Użytkownik
Witam. Bukiem zajmuję się amatorsko już od dłuższego czasu, na Bet365 osiągałem dobre wyniki, później wiemy, ustawa i po ptokach z najlepszej aplikacji mobilnej do stawiania, choć brakuję chociażby ofert tylko na 1 połowę i podatek wprowadzili...sam gram w piłkę, trenuję całe życie, mniejsza z historią. Forum przeglądam systematycznie, ostatnio więcej, bo coś mi się dzieję ze snem. Kilka tematów bardzo ciekawych i zachęcających. Wczoraj wypłaciłem trochę z LV bet, zachęcił mnie ich bonus. Resztę spróbuję znów obrócić, oby kilkukrotnie, moim marzeniem ściętej głowy jest znalezienie almanacu, jak ten z &quot;powrotu do przyszłości&quot;, podzieliłby się z Wami wynikami wtedy :p dobra, pierwszy mecz, jednej z moich ulubionych drużyn do stawiania, mianowicie Sydney FC, gdzie dali mi już dużo satysfakcji, tak więc:
Typ 1: WS Wanderers - Sydney FC ✅✅✅
Godzina: 09:50
Sydney win, kurs 2.08: LVbet
Stawka: 50 zł
PW: 91.52
Pozwalam sobie wcześniej zaliczyć zakład, tylko kataklizm mógłby uratować teraz gospodarzy, także dobry początek ;)
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Po bacznym obserwowaniu i analizie progresji jaką gra lukaku80 , oraz samym kontakcie z owym znawcą, postanowiłem trochę tak pograć, gdyż grałem standardowo, ale za długo było czekać... wczoraj zacząłem i zamknąłem 3 progresję: Pierwsza na 3 progu, trzecia również na 3 progu, czwarta na pierwszym progu, druga progresja w grze i wchodzi na 6 próg oraz piąta progresja, wejdzie na 2 próg. Dziś pod obserwacje na pewno wchodzi Piacenza - Siena i Reading z Cardiff. Jest więcej meczów, gdzie również remis wchodzi w grę. Póki co, jak inni, widzę duże value w Mitdjylland, chciałem zagrać ich razem z Zenitem, ale nie doszukałem się zakładu na Unibet, że Zenit wygra jedną bramką, także Zenit odpuściłem i został solo:
Typ 2: Randers - Mitdjylland ✅✅✅
Mitdjylland win
Stawka 20
PW: 35.80
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Patent wzięty od lukaku80
Tylko remisy
Progresja 2, 6 próg, 40j
Typ: Reading - Cardiff ✅✅✅
126 zł / +43 zł
Progresja 5, 2 próg, 3j
Typ: Piacenza - Siena: przełożony
Drugi typ: San Martin - Defensa
Progresja 6, 1 próg, 2j
Typ: Dusseldorf - Nurnberg
Progresja 7, 1 próg, 2j
Typ: Maritimo - Braga
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Typ 3: Lazio - Torino live ✅✅✅
Typ: Torino win, kurs 1.46
Stawka 60, PW: 87.60
Ehh, żałuję, że tak późno, oglądałem mecz i nawet bez czerwonej kartki Lazio nie wyglądało na ekipę, która może wygrać
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Strasznie muli mi internet :mad:
Pierwszy kupon, trochę wariat, ale cały dzień myślałem co puścić, tak więc:
Legia win @1.8 ✅✅✅
Borussia M win @2.28 ????
Borussia D win @1.6 ✅✅✅
Chelsea win @1.48 ✅✅✅
Ako: 9.59, Stawka 10 zł. PW: 95.87
Chyba zagram solo Legię, Piast czerwoną złapał
Kur...a mnie strzeli, tak mi muli net, że Unibet przestał działać, moja dzwoni na infolinię UnityMedia(UPC), ale zajęte od dwóch godzin, nieporozumienie, ja też obecnie przebywam w zapyziałych niemcach, stąd typy wyżej na obie Borussię, rozmawiałem w pracy ze &quot;znawcami&quot; a mieszkam w tym regionie ;) ale tu progresja dalej:
Progresja 5, 3P ✅✅✅
Wolfsburg - Lipsk, kurs 3.35
20.10 zł / + 9.1 zł
Progresja 6, 2P
Jagiellonia - Korona, kurs 3.30
3P
Oostende - St. Liege, kurs 3.40
Progresja 7, 2P
Breda - Twente, kurs 3.40
3P
Arka - Górnik, kurs 3.30
Progresja 8, 1P ✅✅✅
Ross County - Kilmarnock, kurs 3.25
Puchary odpuszczam, za duża korupcja a ja nie mam dojść tam :p
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 9, 1P ✅✅✅
Partizan - Crvena, kurs 3.30
Progresja 6, 4P
Enppi - Ell Entag, kurs 2.75
to łapałem już na żywo
Dużo meczów, dużo pucharów. Myślę, że Wisła Płock może wygrać dziś, faworyci w Anglii też nie powinni zawieść, Milan także, to solo, ewentualnie jakiś kupon, ale szukam dalej jak najlepszych opcji wieczorem na remisy...
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 6, 5P
Hibernian - Rangers, kurs 3.40
Progresja 7, 4P
Cracovia - Wisła, kurs 3.30
Coś szukam na nową progresję, dużo meczów, Soton - Lester choćby, za drobne zagram Everton, czuję, że pokonają Newcastle, Wiśle Płock też widzę w roli faworyta
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 7, 5P
Newtown - Llandudno, kurs 3.50
Progresja 11, 1P
U. Calera - S. Wanderers
Progresja 12, 1P
Petrolero - Sport Boys
Będę obserwował Lazio i zagram na żywo, jak złapię w miarę kurs, przedtem na żywo Istambuł Basaksehir siadł. Wczoraj żałuję, że nie postawiłem na Cutrone, że strzeli bramkę dla Milanu, czułem to :/
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 6, 6 próg
Sydney FC - Melbourne City, kurs 3.80
Zacznę od jednej z moich ulubionych drużyn, liczę jednak, że Sydney straci dziś punkty ????
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 6, 7 P
Belupo - Lok. Zagrzeb, kurs 2.75, stawka 60 złoty. Mecz przerwany
Progresja 11, 2P ✅✅✅
JS Kabylie - MC Oran, kurs 3.10
Progresja 12, 2P ✅✅✅
Korona Kielce - Piast Gliwice, kurs 3.70
Póki co tyle, dużo meczów, ciężki orzech, liczę na Belupo z Lokomotivem, gra druga francuska, holenderska...
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Z progresją 6 czekam, jeszcze nie zwróciło stawki... Zagram solo Sevillę, a progresję jedziemy tak:
Progresja 7, 6P
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, kurs 3.35, stawka 40 złoty
Progresja 13, 1P
St. Etienne - Monaco, kurs 3.70
Progresja 14, 1P
Mouscron - Oostende, kurs 3.45
Słowo do typów z 18:00, dwie progresję zamknięte, ale niekoniecznie tam gdzie chciałem...
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Dziwna sprawa z Belupo - Lokomotiv, druga połowa ma być rozegrana jutro o 10, czyli progresja w grze...
Progresja 13, 2P
Aberdeen - Hibernian, kurs 3.15
Kupon 2:
Legia win, kurs 1.55
Leicester win 1.75
Strasbourg win, kurs 2.20
Valencia win 2.70
Ako: 16.11, stawka 5 złoty, PW: 80.56 zł.
Dziś bardzo bogata oferta, będę wyczekiwał na żywo jakichś fajnych zdarzeń...
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 13, 3P
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, kurs 3.20
4 Próg: Torino - Napoli, kurs 3.90
Progresja 14, 2P
Al Baten - Al Ittihad, kurs 3.65
3 Próg: Admira - Altach, kurs 3.40
Progresja 15, 1P ✅✅✅
Brighton - Burnley 2.95
Progresja 16, 1P
ManCity - Tottenham, kurs 4.85
Progresja 17, 1P
Borussia Dortmund - Hoffenheim, kurs 4.30
Lester słabo dziś, Crystal Palace zagrało konsekwentnie, choć w końcówce Lester jednego mniej naciskało, bezskutecznie...
Kupon 3:
Bayern win, kurs 1.40
Chelsea win, kurs 1.42
Inter win, kurs 1.33
Ako: 2.64, Stawka 15 złoty, PW: 39.66
Kolejna &quot;zgacha&quot;, do trzech razy sztuka. Na szczęście złapałem Bayern przy kursie 2.10 na live, to się zwróciło. Zostaję z solo do obserwacji Valencia, Strasbourg i Legia. Chcę zacząć nietypową progresję, że Andre Silva strzeli bramkę dla Milanu, ale na Unibet nie ma takiego zdarzenia, a on musi się w końcu przełamać w lidze, bo gdyby nie stawiali na tego drewniana Kalinica, to Silva miałby już kilka bramek i Cutrone by częściej wchodził w lidze.
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Progresja 13, 5P
Girona - Getafe, kurs 3.35
Typ 4: Hellas Verona - AC Milan
Milan win, kurs 1.52, stawka 50
Milan musi wygrać ten mecz, gra drewniak Kalinic, za to obrona coraz solidniej wygląda, Bonawentura w gazie, Suso może błyśnie znów talentem, Borini za dwóch powalczy, nie powinno się grać na swoich, ale Forza Milan!!!
 
R 0

radwan8

Użytkownik
Dziś odpuszczam progresję, czekam na środę i ligę francuską. Natomiast wchodzi Everton i Górnik na win (kursy lecą w dół), oraz Fenerbahce, ale czekam jeszcze na składy, gdyż chcę zagrać, że Fenerbahce strzeli w obu połowach, dość zachęcający kurs przeciwko ostatniej drużynie w tabeli...
Kupon 4:
Everton win, kurs 1.77
Górnik win, kurs 1.57
Ako 2.78, Stawka 50 zł. PW: 138.95 złoty.
Buk: Unibet
Jednak zmiana, kurs leci, że Fenerbahce strzeli w obu.
Typ 5: Fenerbahce - Karabukspor
Win Fenerbahce -2.75 gola
Stawka 20 zł. PW: 58 złoty.
 
Do góry Bottom