>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY - Staranna selekcja - hokej, piłka nożna . Każdy problem/pytanie/uwagę na PW !

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Witam. W swoim temacie postaram się pomóc w obstawianiu.
Pod koniec każdego miesiąca mam zamiar podliczać, ile typów się sprawdziło. Jeśli chodzi o ilość typów, to będzie to zależne od oferty na dany dzień. Jeśli będzie mało dobrych spotkań, to nic na siłę. Nie będę podawał stawek, bo moim zdaniem chodzi o to, żeby jak najwięcej typów &quot;weszło&quot; - a jeśli będzie ich sporo (mam taką nadzieje, ale może być różnie) , to wtedy będzie można grać te mecze za jakąś kwotę. ;)
Typy na 18.04.2011 :
Fredrikstad - Rosenborg X2 1,38 ⛔ mistrz kraju, który nie przegrał w ubiegłym sezonie meczu , obecnie w strefie spadkowej ????
Dynamo Kijów - Zorya Lugansk over 2,5 1,65 ⛔ wynik : 2-0
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Typy na 19.04.2011
Los Angeles Kings - San Jose Sharks zwycięzca meczu łącznie z dogrywką i karnymi - San Jose Sharks 1,83 ✅ jak zawsze powstali z martwych :razz:
Brechin - Est Fife typ :1 1,93 ⛔
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
typy na 20.04.2011
Angers - PSG typ: 2 1,93 ✅
Chelsea - Birmingham zwycięzca pierwsze połowy- gospodarze 1,54 ✅
Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings zwycięzca meczu wliczając ew.dogrywkę - Detroit Red Wings (myślę, że będą chcieli to &quot;załatwić&quot; już teraz) 1,72 ✅
 
S 0

sidd

Użytkownik
Początki słabe, ale z tego co widzę coraz lepiej Ci idzie, mam prośbę, a mianowicie czy mógłbyś dawać przypuszczalna stawkę i maksymalną wygraną? Z góry dziękuję :]
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
typy na 25.04.2011
Los Angeles Kings - San Jose Sharks Devin Setoguchi strzeli bramkę 3,70 ⛔
niestety, zapomniałem dodać meczu Histon-Luton (over 2,5 1,75 ✅), który znajduje się w &quot;typach dnia&quot; , ale pozwolę sobie uwzględnić go przy końcu miesiąca. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał : ) Powyższy typ trochę ryzykowny, ale nie widzę większych przeszkód. Zobaczymy po meczu.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
typy na 26.04.2011
Montreal Canadiens - Boston Bruins typ: 2 zwycięzca (łącznie z dogrywką) 1,91 ⛔
Montreal Canadiens - Boston Bruins typ: Zdeno Chara strzeli bramkę 5,0 ⛔ ( ostoja obrony w ostatnich dwóch spotkaniach, głównie dzięki niemu mamy stan rywalizacji 3-2. Słowaka na lodzie znaleźć jest bardzo łatwo, bowiem gra zazwyczaj najdłużej, do tego świetne strzały z niebieskiej, nie tylko w powerplay&#39;u. Mam nadzieję, któryś z tych strzałów znajdzie się w bramce Price&#39;a ).
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
typy na 27.04.2011
Deportivo Anzoategui - Atletico Venezuela over 2,5 1,95 ✅ proszę spojrzeć na nieczęsto spotykany wynik ! : )
VSC Debrecen - MTK Hungaria Budapest typ: 1 1,42 ✅
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
powrót po przerwie, miejmy nadzieję udany.
26.08
Górnik Zabrze - Lech Poznań half time X 2,10 Bwin ⛔ Kwiek 45&#39;
Ajax Amsterdam - Viteese Arnhem Goście strzelą gola 1,68 Bwin ✅ z przebiegu meczu zasłużyli na honorową bramkę.
FC Barcelona - FC Porto która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych? FC Barcelona 1,48 Bwin ⛔ pewny tryumf, ale w kornerach lepsze Smoki.
____
podziękuj ✅ : )
zmotywuje mnie to, do utrzymania dobrego poziomu.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
27.08
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1 1,58 Bwin ⛔
Aston Villa - Wolverhampton 1 1,95 Bwin ⛔
FK Rostov - Anzhi Makhachkala 2 1,73 William Hill ⛔
Chelsea FC - Norwich City handicap 0:1 1 1,60 Bwin✅
cieniuutko. tomorrow must be better.
podziękuj ✅ : )
zmotywuje mnie to do utrzymania dobrego poziomu.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
28.08
Lille - Olympique Marsylia handicap 0:1 Olympique Marsylia 1,60 Bwin
AIK - Syrianska FC ht/ft AIK/AIK 1,91 Bwin

podziękuj ✅ : )
zmotywuje mnie to, do utrzymania dobrego poziomu.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Yem Uoniaki wprowadza w świat NHL.
Witam wszystkich. To mój drugi temat w tym dziale. Poprzedni, zaniedbany z powodu braku czasu, idzie w niepamięć. Tutaj skupię się tylko na hokeju, w jego najlepszym wydaniu, czyli NHL. Część użytkowników pewnie widziała moje analizy w dziale US Sports --&gt; NHL i sądzę, że niejednokrotnie moje propozycje typów okazały się dla kogoś przydatne (a przecież o to chodzi).
Jakim sposobem będę grywał? Sami zobaczycie - nie mam określonego jakiegoś schematu grywania (tylko under/over czy 1X2). Wszystko uzależnione będzie od oferty przygotowanej przez bukmachera na dany dzień.
Raz będzie to typ bramkowy, innym razem handicap, przytrafią się też typy na strzelca gola, które przyciągają wysokimi kursami. Wszystkie moje sugestie będzie można łączyć w dubelki, nie grać tylko i wyłącznie singlowo, a jeśli będę w większym stopniu pewien co do typów w danym dniu, to zaznaczę, że można spróbować pokombinować. Co do stawek, to ja nikomu do portfela nie zaglądam - każdy gra, za tyle, za ile chce. Pod koniec każdego miesiąca sporządzę krótkie podsumowanie - ilość podanych typów ogółem, trafionych/ nie trafionych i procent skuteczności. Osobno rozliczę typy na strzelca bramki, które, jak wiadomo, uzależnione są zazwyczaj od dyspozycji dnia w którą ciężko trafić. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, drobne lub większe sugestie, można o tym skrobnąć w temacie (rzecz jasna te wypowiedzi muszą coś do tematu wnosić, a nie być zwyczajną paplaniną, bo to mija się z celem). Sprawy wyższego kalibru załatwiamy poprzez PW.
To tyle z mojej strony, zaczynamy grę
:wink:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ottawa Senators - Boston Bruins
Milan Lucic - Total Points (includes OT)
Over 0,5 1,72 Expekt ⛔⛔⛔
O Milanie często mówi się źle, że zabijaka, że gra niezgodnie z przepisami (to prawda), a jednak jest jednym z niewielu zawodników, który potrafi połączyć skrajną głupotę w podejmowaniu decyzji na lodzie z piękną grą. Pierwsza piątka z pewnością mu służy, dobra dyspozycja całej drużyny również. W ostatnim spotkaniu punktowy impas, ale dwa spotkania wcześniej bardzo dobra gra i 3 asysty. Dzisiejszy rywal w nieco lepszych humorach po pokonaniu Buffalo, ale nie wolno zapomnieć, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Sabres. Dlatego też Kanadyjczyk z serbskimi korzeniami może wpisać się dzisiaj do protokołu - oby w wyniku bramki lub asysty, a nie bójki ;)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Phoenix Coyotes - Edmonton Oilers
Pierwsza drużyna, która zdobędzie 3 gole
Goście 2,70 Expket ⛔⛔⛔
Oilers zagrają dzisiaj z kojotami mając już w składzie dwóch zawodników po kontuzjach - Halla i Pottera. Ten pierwszy będzie niebywałym wzmocnieniem. Może TOI nie będzie zachwycający, ale powrót do formacji takiego zawodnika to bodziec motywujący. Każdy moment na zdobycie punktów jest dobry, a ten fragment sezonu szczególnie - w tym momencie Oilers są na krawędzi, wystarczą dwa słabsze mecze i już trzeba będzie gonić rywali. Jeśli uda się wygrać z Yotes, będzie już ten malutki komfort, pozwalający na nieco więcej luzu. Phoenix w ostatnich potyczkach nie zwala z nóg, PP to jakiś żart, element, którego równie dobrze mogłoby nie być, dla Phoenix nie robi to żadnej różnicy.. Niepowtarzalna szansa otwiera się przed młodzieżą z Edmonton. Khaba powinien dzisiaj stanąć między słupkami, o jego dyspozycję jestem spokojny. Kurs meczowy na gości to 2,85, a ja wybieram inną propozycje - wyścig do trzech bramek. Jeżeli któraś z drużyn ma tego dokonać, mogą to być nafciarze.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Colorado Avalanche - Washington Capitals
Pierwsza drużyna, która zdobędzie 3 gole
Goście 2,15 Expekt
⛔⛔⛔
Jeśli w bramce stanie Varlamov, z pewnością będzie chciał dobrze wypaść, grając przeciwko swojej byłej drużynie. Ale czy można wygrać mecz samym bramkarzem? Oczywiście, że można, ale nie jest powiedziane, że musi tak być. WSH nie ma czasu na sentymenty, mecz trzeba wygrać, a rywal jak najbardziej w zasięgu. Wideman mówi, że szczególną uwagę należy zwrócić na Duchena. No tak, jest to zawodnik, który po świetnym ubiegłym sezonie miał być sterem Avs i w chwili obecnej nie jest źle (22pkt 11g/11a). Co z resztą? Hejduk często punktuje, ale nigdy nie wiadomo, jak wejdzie w mecz. Wszak ma już 35 lat, czyli należy do starej generacji Colorado. Jest to gracz do upilnowania. Najbardziej obawiam się Stastnego, który wyraźnie wraca do dobrej dyspozycji. Landeskog uderza niemal z każdej pozycji (pierwsze miejsce w ilości oddanych strzałów wśród świeżaków), ale nie przekłada się to w dużym stopniu za bramki. Gabriel ma jeszcze czas. W obronie jest jednak dużo gorzej. Masa prostych błędów, niektóre bramki właściwie sprezentowane rywalom. Do tego Varlamov nigdy nie był i nie zanosi się, że będzie, bramkarzem wielkiego formatu. Zagra świetny mecz, w następnym nie jest już tak dobrze. Capitals podchodzą do tego spotkania po niemałym wyczynie - wygrać z tak ofensywną drużyną jak Jets, najskromniej jak się da - 0:1 może robić wrażenie. Doczekałem się nareszcie GWG ze strony Alexa, o dziwo, obrona rozegrała dobry mecz, a Neuvirth także zrobił swoje. Po dość nieoczekiwanym zwycięstwie Ottawy nad Pens, należy wygrać, aby nie tracić dystansu. Typ na zwycięstwo w regulaminowym mimo wszystko ryzykowny, typ na ML OT 1,70 nie zwala z nóg, ale typ na pierwsze 3 gole gości całkiem okazały.
Detroit Red Wings - Los Angeles Kings
Goście over 2,5 gola 2,10 Expekt ⛔⛔⛔
Taki kurs biorę w ciemno i nie chcąc zanudzać czytelników, w kilku słowach, skąd ten pomysł. Przede wszystkim - motywacja. Która z drużyn bardziej chce dzisiaj wygrać? Rzecz jasna goście, którzy ostatnim zwycięstwem z Jackets przełamali fatalną serię. Dzisiaj trzeba postawić kolejny krok i powalczyć z faworyzowanymi gospodarzami. Kiedy Kopitar gra dobrze, cała drużyna gra dobrze. W ostatnim meczu ciągnął grę i w dużym stopniu przyczynił się do arcyważnego zwycięstwa. Potrzeba lepszej gry ze skrzydeł - Gagne i Williams nie spisują się na medal. Myślę, że GWG Browna może być dla niego punktem zwrotnym w sezonie - bardzo tego potrzebował, po serii spotkań bez punktu. Musi teraz zadbać o to, by nie był to chwilowy błysk, bo podczas nieobecności Richardsa zawodnik który potrafi strzelać gole jest bezcenny. Ostatni element - bardziej kreatywna gra obrońców. Oprócz Johnsona, praktycznie żaden z obrońców nie bierze odpowiedzialności za rozgrywanie krążka w PP, stąd też bardzo mała liczba punktów uzyskanych przez defensorów. W meczu z Wings chyba żadnego z tych elementów nie może zabraknąć, bo nawet mniej zmotywowane Detroit może pokonać troszkę wystraszonych ostatnimi czasy Kings. Ryzyko istnieje, sądzę jednak, że warto zagrać.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ottawa Senators - Buffalo Sabres
Jason Pominville strzeli gola w meczu
3,0 betsson

Typ z goła oczywisty - skoro nie gra Vanek, to kto inny może coś wpakować?
Jason w pierwszej fazie sezonu był nieco w cieniu swojego kolegi, cała uwaga skupiała się na postaci Vanka i jego fantastycznej dyspozycji, a tymczasem niedoceniany w moim odczuciu Pominville cały czas deptał Austriakowi po piętach, a w chwili obecnej jest już punkt przed nim! Solidna postawa centrów Roy&#39;a i Adam&#39;a może nie wystarczyć, a jedynym skrzydłowym, który na ten moment na pewno nie zawiedzie (oprócz wcześniej wspominanego Vanka) jest właśnie Jason. Z całą pewnością jest na fali - sześć spotkań z minimum jednym punktem na koncie. Stosunkowo często (ale bez przesady) próbuje strzelać na bramkę, ale w sytuacji, kiedy najlepszy strzelec zespołu jest tymczasowo wyłączony z gry, odpowiedzialność automatycznie spada na mojego kandydata do strzelenia bramki, który w takiej dyspozycji może przedłużyć serię &#39;punktowych&#39; spotkań do siedmiu, strzelając przy okazji gola. Kurs biorę w ciemno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom