>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z analizami. ZAPRASZAM

C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#15
Ravenna - Lube Civitanova @ 1.15
Vibo - Piacenza @ 1.34
AKO 1.54
Stawka 1j
Co tutaj dużo mówić stawiam na &quot;pewniaków&quot; w tej serii spotkań. Obie drużyny nie powinny mieć tak naprawdę żadnych większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Lube jeszcze nie przegrało żadnego meczu. Jeżeli zagrają na swoim poziomie, a przede wszystkim będą skoncentrowani od początku do końca spotkania to ten mecz wygrają pewnie 3-0. Revenna ponosi porażkę, za porażką i tutaj powinna dopisać już siódmą w tym sezonie. Piacenza po dwóch porażkach na początku sezonu się przebudzili i regularnie wgrywa swoje mecze. Owszem może rywali nie mieli mocnych, ale dzisiaj również nie przyjdzie im zmierzyć się z zbyt wymagającym przeciwnikiem. W dodatku H2H na korzyść Piacenzy i mam nadzieję, że to potwierdzą.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#17
Zaksa - Bydgoszcz
Typ under 174.5
Kurs 1.30
Stawka.2j
Zbyt dużo tutaj nie trzeba pisać, ZAKSA przynajmniej o jedną klasę jest lepszą od swoich dzisiejszych rywali i jestem przekonany, że to to udowadnia podczas tego pojedynku, a grają w dodatku na własnej hali, gdzie to o zwycięstwo tym bardziej powinno być łatwiej. Wssystkie atuty przemawiają za gospodarzami i mam nadzieję, że to.potwierdza podczas tego spotkania. Nie chcę mi się wierzyć, żeby przejezdni byliby wstanie ugrać nawet seta..
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#18
Liechtenstein -Włochy BTS - NIE @ 1.36
Hiszpania - Macedonia BTS - nie @1.30
Ako 1.76
Co tutaj dużo mówic zarówno Włosi jak i Hiszpanie są zdecydowanymi faworytami swoich pojedynków i jestem przekonany, że jedni jak i drudzy od samego początku będą przekazać. Owszem Włosi grają na wyjeździe, ale do defensywy tego zespołu w zadnym wypadku nie można sir przyczepić. W tym elemencie grają bardzo odpowiedzialnie i dojrzałe, a do tego posiadają dobrych Grajkow. To samo można zresztą powiedzieć o Hiszpanach, którzy w dodatku grają na własnym obiekcie, co.daje im przewagę. Zarówno Liechtenstein jak i reprezentacja Macedonii będzie przez zdecydowana większość spotkania się broniła. Ba, śmiem twierdzić, że przez większość pojedynku będą zechcieli do obrony. A swoich szans będą mogli szukać jedynie podczas stałych fragmentów gry i kontratakow, ale to również nie powinno przynieść im pozytywnego skutku.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#20
Portugalia - Łotwa
Typ BTS Nie
Kurs 1.40
Stawka 3j

Może kurs na.kolana nie powala, ale co tutaj dużo mówić zdecydowanymi faworytami są tutaj gospodarze i nie powinni mieć tak naprawdę żadnych problemów, aby sięgnąć po zwycięstwo. Wssystkie atuty mają po swojej stronie. A obie ekipy dzieli wręcz przepaść. Najlepszym dowodem tego jest fakt, że ekipa Portugalii to aktualnii Mistrzowie Europy,zaś Łotwa to reprezentacja,która regularnie dostarcza punkty podczas elimnacji. Portugalczycy pokazali już w tych elimacjach grając nawet ze słabszymi zespołami nie lekceważa przeciwnika, warto jest przypomnieć ich pojedynki z Wyspami Owxzymi oraz Armenia, gdzie to łącznie tylko Ci.drudzy oddali celny strzał. Nie chcr mi się wierzyć, żeby było inaczej dzisiaj. Lotysze tutaj od samego początku będą się bronic, a tak naprawdę jak im się uda skleic tutaj dobra okazję to będzie spora niespodzianka. z pewnością ciężko będzie im wyjść nawet z dobrą akcja. Reasumując stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo podczas tego pojedynku.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#20
Portugalia - Łotwa
Typ BTS Nie
Kurs 1.40
Stawka 3j


Może kurs na.kolana nie powala, ale co tutaj dużo mówić zdecydowanymi faworytami są tutaj gospodarze i nie powinni mieć tak naprawdę żadnych problemów, aby sięgnąć po zwycięstwo. Wssystkie atuty mają po swojej stronie. A obie ekipy dzieli wręcz przepaść. Najlepszym dowodem tego jest fakt, że ekipa Portugalii to aktualnii Mistrzowie Europy,zaś Łotwa to reprezentacja,która regularnie dostarcza punkty podczas elimnacji. Portugalczycy pokazali już w tych elimacjach grając nawet ze słabszymi zespołami nie lekceważa przeciwnika, warto jest przypomnieć ich pojedynki z Wyspami Owxzymi oraz Armenia, gdzie to łącznie tylko Ci.drudzy oddali celny strzał. Nie chcr mi się wierzyć, żeby było inaczej dzisiaj. Lotysze tutaj od samego początku będą się bronic, a tak naprawdę jak im się uda skleic tutaj dobra okazję to będzie spora niespodzianka. z pewnością ciężko będzie im wyjść nawet z dobrą akcja. Reasumując stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo podczas tego pojedynku.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#22
Espadon Szczecin - Jastrzębski
Typ under 175.5
Kurs 1.53
Stawka 3 j
Ta linia daje nawet możliwość czterech setów. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby były rozegrane tutaj cztery partie. Chyba każdy dobrze zna potencjał ekipy gospodarzy, którzy tutaj zbyt dużo do powiedzenia na pewno nie będą mieli. Od JSW są znacznie słabszym zespołem pod każdym względem i jestem przekonany, że budzie to tutaj widoczne. JSW owszem ostatnio grał ze Skra, gdzie wygrali 3-2, a trzeba przyznać, że ten mecz mogli zakończyć w czterech partiach. Tutaj grając chociażby na takim samym poziomie co zr Skra pewnie wygrają 3-0. Bardzo dobrze zresztą od jakiegoś czasu radzi sobie Olivie i z pewnościa nie będzie miał tutaj żadnych problemów, aby zdobywać punkty i być po raz kolejny być jednym z liderów. Szczecin oprócz gry u siebie nie ma tak naprawdę żadnych atutów.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#23
Polska - Słowenia
Typ DNB 1
Kurs 1,40
Stawka 1j
Owssem jest to pojedynek towarzyski więc zarówno jeden jak i drugi trener będą chcieli sprawdzić tutaj niektóre schematy gry. W naszym zespole owszem zabraknie kilku podstawowych piłkarzy jak Lewego, Glik oraz Piszczka. Jednak z drugiej strony są inni bardzo solidni piłkarzy jak Grosik czy Kuba. Jednak Nawalka tutaj pewnie da szansę gry zamiennikom. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że Ci piłkarze będą chcieli zaprezentować się tutaj z jak najlepszej strony, żeby dostawać szansę gry o.stawke. Na.pewno na szpicy zagra Teodorczyk, który już pokazał swoją klasę w Rumuni. Może nie pogral tam długo, ale wszedł i pokazał swoje umietjmosci i wierzę, że podobnie będzie i dzisiaj. Potencjał jest w naszym zespole i mam nadzieję, że to potwierdzimy podczas tego spotkania. Możliwości ku temu na pewno mamy i potencjał. Słowenia to ekipa, która jest nastawiona na defensywe. na pierwszym miejscu stawiają obronę, a później dopiero szukają swoich szans w ataku. A trzeba przyznać, że z przodu zbytnio nie mają kim straszyć. Mają w dodatku spore problemy ze strzelaniem bramek. Ostatni mecz elimacyjmy chyba najlepiej to pokazał, gdzie Słowenia grająca z Malta strzeliła zaledwie jedna bramkę. To wszystko sprawia, że według mnie bramek tutaj nie powinno sporo paść, a nasz zespół na pewno coś powinnien strzelić.
 
Do góry Bottom