>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z analizami. ZAPRASZAM

C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#47
Resovia - Skra @1.90
Stawka 2j
Kursy tak naprawdę dosyć wyrównane, a różnica pomiędzy tymi zespołami jest spora. Rzeszowianie grają zdecydowanie poniżej swoich możliwości. A do tego są bardzo nie obliczalni. Z pewnością będą chcieli ten mecz wygrać, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć aby tqk się stało. Odnoszę wrażenie,że kompletnie są rozbici. Pomijam już mecz w LM, gdzie to grając na swoim poziomie powinni spokojnie wygrać seta, ale mecz z Treflem chyba najlepiej to pokazał, gdzie ta drużyna się znajduje. Skra jak dla mnie jest bardziej rownniejsza. Prezentują lepsza jakość w grze i co tutaj dużo mówić będą chcieli rozjechac Resovie na ich parkiecie. Chociaż na trybunach na pewno będzie gorąco.jednak Reska to nie ten zespół co chociażby w poprzednim sezonie. Stawiam na wygraną Skry i wcale mnie nie zdziwi tutaj pewna ich wygrana.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#48
Werder - Bayern
Over 2.5 @1.48 Stawka 1j
Kto pierwszy 7 RR - Bayern @2.05 Stawka 1j
Bayern nie da się ukryć jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, chociaż jak przypominamy sobie.mecz przed tygodniem to Bawarczycy wygrali 2-1 strzelając bramkę w końcówce. Dzisiaj spodziewam się również bramek z obu stron. Werder mimo niskiej pozycji ligowej tabeli w każdym że spotkań u siebie strzelał przynajmniej jedną bramkę. Przed tygodniem pokonali bramkarza Bvb mimo,że grali w dziesiątkę. Dzisiaj w składzie gospodarzy zabraknie podstawowego bramkarza więc jest to dobra okazja do strzelania bramek. A.ma.kto strzelać gole w Bayernie, a w dodatku of początku zagrają Robben i Ribery, którzy z pewnością będą szarpać na skrzydłach i spokojnie stać ich na wypracowanie sytuację bramkowych, ale sami również powinni strzelić. Do tego dobra forma Lewego , a pokazał ja przed tygodniem. Wynik w granicy 1-3 bardzo realny.
A co do rzutów różnych to typ wygląda dosyć pewnie. Jak już wspomniałem na skrzydłach zagrają Robben i Ribery, którzy jak występują to regularnie ta linie przekraczają.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#50
Federer - Nadal @1.90
Co tutaj Dużo mówic będzie walka, walka i Jescze raz walka. Obaj niewątpliwie są zasłużeni dla świata tenisa. Umiejętności, doświadczenie, możliwości bardzo duże, ale Roger bardziej mnie.przekonuje. Gra dobry turniej, odnoszę wrażenie, że nie ma takich przestojow w grze w co Nadal. Nie wykluczam pieciosetowego boju, ale i tak górą powinnien byc Roger
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Może zaszaleję, ale patrząc na obie drużyny w tym sezonie nic innego do głowy nie przychodzi.
Legia jak dla mnie nie ma tutaj żadnych szans. Owszem jest to spor i czasem można mieć sporo szczęścia. Jednak nie w tym meczu. WOjskowi kompletnie nie mają kim tutaj straszyć swoich rywali. Z przodu wygląda to naprawdę bardzo słabo. W dodatku nie zagra Rado, a na tym cierpi ofensywa i to zdecydowanie. Sam Odidja nie pociągnie, bo nie ma z kim. Necid? kompletnie nic nie gra. Kucharczyk? dać mu piłkę i niech biegnie do końcowej lini i tak zepsuje podanie. Hamalainen? Praktycznie nie gra. Guilherme? Jak dla mnie rzucany jest po całym boisku i widać, że jeszcze daleko do swojej formy. I to tak naprawdę wszystko. Brak Niko i Prijova gołym okiem jest widoczne. Nie ma kto tak naprawdę odciągnąć od siebie obrońców w Legii. Spotkania w LOTTO to pokazują. Owszem pomijam już trzy strzelone fantastyczne bramki przez Ruch, ale skuteczność Legii. 30 sytuacji bramkowych, dało im sześc celnych strzałów i jedną bramkę! Na jesień z tego padłoby z cztery bramki pewnie! Z Arką udało im się coś wcisnąć!
Podczas tego meczu będą jedynie się bronić, bronić. Jak to zresztą było w Warszawie. Ajax na pewno zagra bardziej ofensywnie tutaj i zepchnie Wojskowych do obrony. Śmiem twierdzić, ze linia defensywa po występie niedzielnym z Ruchem nie wygląda zbyt dobrze, na pewno nie będą czuli się zbyt pewnie. I znowu dojdzie do znany na lewej stronie, gdzie nie zagra Jedrzejczyk. Dąbrowski zagrał całkiem dobrze w pierwszym meczu, ale jakoś nie jestem przekonany do dyspozycji tego zawodnika podczas tej potyczki.
Strzelenie bramki Legii jak widać przychodzi z wielkim trudem, a trzeba dodać naprawdę bardzo dobrą grę Ajaxu w defensywie. Regularnie ten zespół na przestrzeni ostatnich tygodni zachowuje czyste konto i z pewnością dzisiaj również zagrają na &quot;zero z tyłu&quot;
Po zachwycie Legią na jesień po mału znowu muszę zmienić zdanie. Na chwilę obecną ten zespół w żadnym wypadku mnie nie zachwyca. Prezentują się dosyć przecietnie, a odejście dwóch gwiazd (Niko + Prijovica) widać, że negatywnie się odbiło na tym zespole.
#1
Ajax- Legia
BTS - NIE @ 1.80
Stawka 1j
#2
Ajax- Legia
Ajax - Awans @ 1.40
Stawka 2j
Mam nadzieję, że Legia nie zabierze mi kasy! ????
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#3
City - Monaco x2 2.00
Stawka 1j

Owszem każdy może mieć swoje zdanie. Jednak dla mnie tutaj granie w stronę City po @ 1.60 mija się z celem. Śmieszny kurs i tyle. Patrząc na dyspozycję City w tym sezonie. Grają trzeba przyznać, że bardzo nierówno. Warto przypomnieć chociażby ich grę z Celticem w fazie grupowej Ligi Mistrzów. I to jest dowód, że zawodza zarówno w PL jak i LM. Owszem na pewno Pep rzuci wszystkie siły na ten mecz, ale co z tego. Jak odnosze wrazenie, że są zdecydowanie słabszym zespołem od Monaco, które jest przede wszystki zorganizowane w swojej grze. Zapowiada się overowy mecz, ale nie sądze, że Monaco to przegra

#4
Radom - Skra @ 1.30
Stawka 3j
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#3
City - Monaco x2 2.00 ⛔
Stawka 1j


#4
Radom - Skra @ 1.30 ✅
Stawka 3j
⛔ 1j

Oj było blisko. Zabrakło nieco szczęscia Monaco w drugiej połowie, a może bardziej defensywnej gry. Jednak kurs kusił i aż warto było spróbować.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#2
Hull - Middlesbrough
Hull wygra dowolna polowe - TAk @ 1.55
Stawka 1j
Trudno sie nie zgodzić, że Hull jest faworytem tego meczu. Śmiało można powiedzieć, że jest to mecz za &quot;sześć punktów&quot;. Już dzisiaj ekipa Grosickiego może opuścić strefę spadkową, a jest to realne. Pod warunkiem wygranej i straty punktów przez Swansea, która gra z Tottkami. Jest to bardzo realny scenariusz. Hull na wjazdach może nie gra zbyt porywająco, ale u siebie nie przegrali żadnego z pięciu spotkań, ogrywali: United, Liverpool, Swansea oraz West Ham, a także zremisowali z Burnley. Dla porównania Middlesbrough na wyjazdach pięć spotkań i żadnej wygranej w tym dwa remisy z Warfors oraz Swansdea, a także porażki Tottkami, Crystal Palace oraz Stoke. Warto jest podkreślić, że w żadnym z tych spotkań nie strzelili bramki. Hull natomiast podczas potyczek domowych regularnie trafia do bramki przeciwnika. Hull widać, ze łapie w żagle gra poprawnie w szczególności u siebie i dzisiaj nie powinni mieć tak naprawdę żadnych problemów z wygraniem pojedynku. Z pewnością przejezdni nastawią się tutaj defensywnie i za wszelką cenne będą się bronili, ale gospodarze bramki potrafią strzelać.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#3
Real - Bayern over 2.5 1.43 / 3j
Większość już tutaj o tym meczu została napisała. Jednak dodam swoje trzy grosze. Co tutaj dużo mówić zapowiada sie overowy mecz. Bawarczycy myśląc o awansie musza tutaj powalczyć o bramki. W pierwszym meczu zaprezentowali niski poziom skuteczność. Mieli sytuacje bramkowe, ale nie potrafili ich wykorzystać. Jednak dzisiaj śmiem twierdzić, że będzie zupełnie inaczej. Przede wszystkim, że do gry wraca Lewy. Na nim z pewnością obrońcy skupią większą uwagę niż przed tygodniem na Mullerze, który to jest kompletnie bez formy jak dla mnie (chociażby prostopadła piłka w pole karne, a zachował się jakby grał B- klasie..). A to wszystko sprawi, że na bokach Robben i Ribiery będą mieli więcej wolnego miejsca. Chyba nikomu nie trzeba mówić czy to powinno skutkować. Chociażby jak to było w pojedynku z BVB, gdzie obaj groźnie atakowali. A umieją zejść do środka i oddać dobry, celny strzał.
Defensywa Bayernu wszystko wskazuje, że powinna być tutaj nieco przemeblowana. Bowiem od początku powinni zagrać Lahm, Kimmich, Alaba oraz Bernat, zaś w bramce Neuer. W sumie dwie stracone bramki przed tygodniem przez Bayern to w sumie duża zasługa Niemca, bowiem Królewscy mieli dobre sytuacje do strzelania, ale Neuer pokazywał swoje duże umiejętności. Jednak brak Hummelsa, Boatenga oraz Martineza może okazać się tutaj kluczowe.
Real wywalczył bardzo dobry dla siebie wynik z Allianz Arena. NA pewno będą mieli dzisiaj sporą przewagę przede wszystkim psychiczną + margines błędu. Jednak można być pewnym, że podopieczni Zizu nie spoczną na laurach i będą chcieli wygrać kolejny mecz. NIe będzie to łatwe, ale o bramki jestem spokojny. Królewscy regularnie strzelają bramki, grają w dodatku u siebie, a także jak wspomniałem defensywa Bawarczyków nie wygląda zbyt dobrze. Szansę gry od pierwszej minuty dostanie na pewno Isco, który z pewnością będzie chciał pokazał swoją wartość ( w weekend dwie bramki). Po drugiej stronie CR, który przed tygodniem strzelił dwie bramki, a były to kolejne 99 i 100 trafienie w europejskich pucharach. Z pewnością będzie chciał dołożyć kolejne bramki dzisiaj tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu ligowym odpoczywał. Na środku napadku z zobaczymy z pewnością Benzemę, który na Allianz Arena mógł strzelić przynajmniej jedną bramkę. Był bardzo blisko już w pierwszej połowie, ale dobrą interwencją pokazał się bramkarz Bawarczyków. Chociaż osobiście na tego zawodnika tutaj zbytnio nie liczę. Prędzej bym się spodziewał trafień ze strony Isco + CR. Jest jeszcze do zadań bardzo trudnych Ramos, który potrafi strzelić decydujące bramki w ostatnich minutach spotkania.
O defensywie Realu nie można zbyt dużo dobrego powiedzieć zresztą od dłuższego czasu. Regularnie tracą bramki i tak naprawdę nie ważną jakiego mają rywala. Owszem jedni powiedzą, że odczuwalny brak będzie Varane oraz Pepe. Zgadza się na pewno są to zdecydowani mocniejsi i lepiej ułożeni piłkarze od Nacho, ale i z nimi Real tracił bramki. Słabo sobie w bramce radzi Navas, który gra dosyć przeciętnie.
Navas - Carvajal , Nacho, Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić- Isco, Benzema, Ronaldo
Neuer - Bernat, Alaba, Mimmich, Lahm - Ribiery, Alonso, Alcantara, Vidal, RObben - Lewy
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#4
Monaco - BVB Powyżej 2.5 @ 1.30 / 3j
Przed tygodniem mecz pomiędzy BVB, a Monaco zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść zespołu z Księstwa. Niewątpliwie w nieco lepszej sytuacji dzisiaj będą gospodarze. Jednak można być pewnym, że dzisiaj również zobaczymy duża ilość bramek. Z bardzo prostego powodu. Zarówno BVB jak i Monaco czują się bardzo dobrze w ofensywie. Wolą atakować niż się bronić, a także mają zdecydowanie lepszą organizację gry w ataku.
W dodatku w obu zespołach są bardzo dobrzy zawodnicy w ofensywie. U gospodarzy prym wiodą: Mbappe z Falcao. Ale na pewno nie można zapominać jeszcze o Lemeru czy Silvie, którzy na skrzydłach powinni pociągnąć grę. Wcale się nie zdziwię jakby tutaj udało im się wypracować nie jedną akcje bramkową.
Patrząc na przyjezdnych to dobrą wiadomością jest powrót Reusa. Niewątpliwie stać tego zawodnika, żeby wziąć ciężar gry na swoje barki. Możliwości jak i potencjał ma spory. A są przecież jeszcze Pulisic, Dembele czy przede wszystkim Aubameyang, który jest siłą napędową tego zespołu.
Z drugiej strony BVB w pewnym momencie będzie musiało się otworzyć myśląc o dobry wyniku dla siebie i awansie. A to sprawi, że gospodarze powinni dostać więcej wolnego miejsca. A jak dobrze wiadomo bramki potrafią strzelać.
Co tutaj duzo mówić Monaco się nie cofnie i nie będzie się broniło. Czemu? Kto ogląda mecze z udziałem ekipy Jardima dobrze, wie, że ten zespół praktycznie nie potrafi się obronić. Zdarzają im się proste błędy. A jak cofną się w tym pojedynku sami sobie zrobią krzywdę. Spodziewam się podobnego meczu co z Manchesterem City, ale IMHO BVb bardziej się postawi dzisiaj niż podopieczni Guardoli.

Subasic - Mendy, Jemerson,Glik, TOure - lemer, Bahayoko, Moutinho, Silva - Mbappe, Falcao
Burki - Piszczek, Papasthopoulos, Ginter, Schmelzer - Pulisic, Castro, Weigl ,Demeble, Reus- Aubameyang
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#5
Besiktas-Lyon besiktas lub remis @ 1.57
stawka 1j
Przed tygodniem miałem przyjemnosć oglądać mecz pomiędzy tymi zespołami. Przed meczem Lyon był zdecydowanym faworytem, ale tak naprawdę nic szczególnego nie pokazała ta ekipa przez większość spotkania. Owszem udało im się strzelić dwie bramki, lecz ekipa z Turcji miała na przestrzeni całego pojedynku znacznie więcej szans na strzelenie bramki. Przede wszystkim podopieczni Gunesa największe zagrożenie stwarzali ze stałych fragmentów gry, gdzie to w dosyć łatwy sposób dochodzili do sytuacji bramkowych.
Spodziewam się, że podczas dzisiejszego spotkania będzie również podobnie. W dodatku Besiktas gra u siebie, gdzie to niezwykle mocny jest, ponadto ta ekipa nie przegrywa przed własną publicznością! Nie można również zapominać o kibicach, którzy jak to mają w zwyczaju stworzą piekło ekipie OL.
Owszem OL nie jest drużyną do bicia. Jeszcze przed tygodniem byli dla mnie jednym z głównych faworytów do wygrania tych rozgrywek (obok United). Jednak jakoś nie chce mi się w to wierzyć, żeby mogliby awansować. Zgadza sie mają zaliczkę z piewszego spotkania, ale jest to zaledwie jeden gol. A skromna nawet przegrana dzisiaj 1-0 pozbawi ich szans awansu. Poodpieczni Genesio przede wszystkim dobrze prezentują się w ofensywie, gdzie prym wiedzie Lacazette (29 bramek w tym sezonie). Owszem są jeszcze Fekit czy Valbuena. Jednak Ci zawodnicy przynajmniej dla mnie przed tygodniem nic szczególnego nie pokazywali. Zdarzały im się proste błędy jak i przestoje w grze. Czasem wręcz gubili się w polu karnym rywala. A tutaj na pewno nie będzie im łatwo dojść do sytuacji bramkowych. A trzeba przyznać, że defensywa tego zespołu nie wygląda za dobrze. Co zresztą wspomniałem już wcześniej. A na wyjazdach wygląda to znacznie gorzej, gdzie regularnie tracą bramki.
To wszystko sprawia, że Besiktas tutaj nie jest bez szans. Kurs jak dla mnie za mocno wystawiony w stronę gospodarzy. Więc warto jest skorzystać z tego &quot;prezentu&quot;.
 
Do góry Bottom