>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tysiąc w dwa dni

komos84 182

komos84

Użytkownik
Postanowiłem systematycznie dzielić się typami na forum. W bukmacherce różnie bywa, raz na wozie, a raz pod. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek, trafił trzy razy ako z rzędu, ale dwa razy z rzędu trafiało się dość często.
Stąd też chciałbym w tym temacie przetestować &quot;coś&quot;. Nie jest to system, ale bardziej strategia, którą sobie wymyśliłem. Chcę zacząć od 100 złotych i dwoma zagraniami wyciągnąć 1000 zł. np. 100 x 3,2 i później 320 x 3.4 (oczywiście to są przykładowe ako jakie chce mieć na dany dzień. Może zdarzyć się tak, że pierwszego dnia zagram kurs 2.7, a następnego 4.00/
Pogram tak przez 2 tygodnie (przeznaczę na to 2000 zł - jako zabezpieczenie - dziennie po 100 zł, no chyba, że uda się realizować strategię, zresztą zobaczycie w praktyce o co mi chodzi. Mecze będą przeze mnie starannie zanalizowane, ale nie będę w tym temacie ich opisywać, dlaczego tak, a nie siak itd.

Na dziś proponuję:

(piłka nożna) Bundesliga
HSV - Leverkusen over 4.5 żk
kurs: 1.95


(piłka nożna) Primera Division
Almeria - Osasuna over 5.5 żk
kurs: 1.62


AKO: 3,159
stawka: 100
⛔⛔⛔
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Dwa rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe &quot;biorę pod lupę&quot;

Spodziewam się ostrego meczu w Madrycie, pomiędzy Atletico i Barceloną. Stawka spotkania jest ogromna. Podopieczni Simeone nie przebierają w środkach, grają twardą piłkę, której jednym z elementów jest błyskawiczny doskok do przeciwnika i przerwanie akcji. Często kończy się to faulem. Z moich obserwacji wynika, że najczęściej kartoniki łapią pomocnicy. Stąd typ:

Gabi dostanie żółtą kartkę ⛔
kurs: 2.2


Drugim typem do dzisiejszego ako będzie handicap ujemny na mistrzów Niemiec w starciu z Manchesterem United:

Bayern (-1) ✅
kurs: 1.7


betsson
AKO : 3,74
stawka: 100 ⛔⛔⛔
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Czas przerwać bessę !

Sevilla - FC Porto drużyna gości zdobędzie gola ✅
kurs: 1.47
Valencia - Basel - drużna gospodarzy over 2.5 gola ✅
kurs: 2.95


betsson
AKO: 4,33 ✅✅✅
stawka: 100

WYGRANA: 433
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Przyszło przełamanie w końcu. Jutro drugi etap, czyli kwotą 433 zł, zaatakuję 1000 Jesteśmy w kontakcie ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Mecz o przysłowiowe sześć punktów. Obie drużyny walczą o utrzymanie. Jestem przekonany, że walki na boisku dziś nie zabraknie i sędzia sypnie kartkami. Linia nie jest wysoka, w porównaniu ze stawką meczu.
piłka nożna Primera Division
Osasuna - Valladolid
typ: powyżej 5,5 żółtej karki
kurs: 1.72

Schalke toczy korespondencyjny pojedynek o wicemistrzostwo z Dortmundem. Dziś zespół z Gelsenkirchen podejmie Eintracht Frankfurt, który praktycznie zapewnił sobie już utrzymanie. Obronie Schalke nie ufam, ale ich ofensywa spisuje się co najmniej przyzwoicie.
piłka nożna Bundesliga
Schalke - Frankfurt
typ: Schalke over 1.5 gola
kurs. 1.59

AKO: 2,73
stawka: 433 zł
ew. wygrana: 1184 zł

Dziś drugi etap strategii. Zobaczymy co będzie ????
 
Do góry Bottom