>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tzw "suche typy"

Status
Zamknięty.
T 0

tojaki1

Użytkownik
marian555, śliski ten mecz - ja bym go nie ruszał ;)

ja dam taki ryzykowny kupon:

Teucro - Ciudad Real [-7,5] ✅
Valladolid - Portland San Antonio [-1,5] ⛔
Grosswallstadt - Nordhorn [-0,5] ⛔

ak: 7,36 sportingbet
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
Traveland Olsztyn - Chrobry Głogów 35:33 (16:14) :-D
2007-10-06 Extraklasa - mężczyźni, Polska
Traveland Olsztyn 2.10 ✅
Handicap Traveland Olsztyn +0,5 1.90 ✅

Bwin
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
Handball Bundes Liga
1) HSG Nordhorn v GWD Minden(-7.5) 31:21 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,71
Buk: Sportingbet
2) Frisch Auf Goppingen v Rhein-Neckar Lowen 27:35 ⛔ [na 15 min przed koncem bylo 22:23 ;)]
Typ: 1x
Kurs: 2,00
Buk: Sportingbet
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Handball Bundes Liga
1) HSG Nordhorn v GWD Minden(-7.5)
Typ: 1
Kurs: 1,71
Buk: Sportingbet
2) Frisch Auf Goppingen v Rhein-Neckar Lowen
Typ: 1x
Kurs: 2,00
Buk: Sportingbet
Trojaki czym się kierowałeś przy stawianiu tego drugiego typu? Przecież na papierze Lwy mają o wiele lepszy skład od Frisch. Ich gra może nie jest efektowna ale zdecydowanie efektywna. Może masz jakieś newsy?;-&gt; którym mógłbyś się z nami podzielić ???? Szczerze to chciałem tutaj atakować handicap - 3,5 na Lwy w bet 365 za 2.7, jeszcze nie postawiłem.
 
T 0

tojaki1

Użytkownik
Pojedynki między tymi zespołami zawsze były bardzo zacięte i wyrównane. Dawno nie było &#39;pogromu&#39; jednej z druzyn. Lwy mają rzeczywiscie lepszą kadrę, jednak ja nie kierowałem sie czynnikiem czysto kadrowym, a bardziej statystycznym ;) Gospodarze przegrali u siebie w tym sezonie tylko 1 mecz [ostatni z Magdeburgiem (26:33)]. U siebie spisują się całkiem nieźle. W tabeli nie ma dużej róznicy między tymi zespołami [1 miejsce ;)] więc składy nie odzwierciedlają możliwości.
Ale nie chciałbym żeby ktokolwiek zmieniał zdanie pod wpływem mojej opinii jesli chodzi o typy, żeby pozniej nie bylo ze ktos przeze mnie kase stracił.
Podałem ten typ bo wydał się własnie ciekawy, a kurs atrakcyny w stosunku do szansy, że sie uda.
pozdrawiam!
btw. To są derby Badenii-Wirtenbergii wszystko sie moze zdarzyć ;)
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Polska - Szwecja
1,50 10,00 2,75
Typ : 1
Polacy po zwycięstwie z Niemcami nie powinni mieć kłopotów ze Szwedami, z którymi wygrali już w grupie. Jeśli Karol będzie rzucać takie bomby jak wczoraj Niemcom, to nie ma się co obawiać o wynik ???? Dość wysoki kurs zachęca do stawiania na Polaków.
✅ Weszło, bo weszło, ale spodziewałem się pewniejszego zwycięstwa Polaków ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dubelek ze Szwecji na dziś ;)
OV Helsingborg - Redbergslid 2
LIF Lindesberg - Guif 1
AKO: 2,17
Aczkolwiek nie zdziwię się jeśli gdzieś będzie remis ;) Bo raczej odwrotnych zwycięstw się nie spodziewam...
 
domel 49

domel

Forum VIP
OKPR Traveland-Społem Olsztyn – KS Techtrans-Darad Elbląg 1 @ 1,30 bwin 25:27 (13:10) ⛔
kolejny dla podwyższenia AKO ????
KS Azoty Puławy – Wisła Płock S.S.A. więcej niż 54,5 bramek @ 1,80 bwin 29:29 (13:12) ✅
 
dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
1.BM Keymare Almeria 5,5 - BM Valladolid -5,5 1.80 2
2.Pilotes Posada - Fraikin BM Granollers 1.70 1
3.JD Arrate - S D Teucro Ence 1.35 1
4.Nordsjælland Håndbold - TMS Ringsted 1.20 1

Stawka: 10 PLN
Kurs: 4.96
Do wygrania: 49.57 PLN

Jedyny mecz nad którym możnaby się dłużej zastanowić to pozycja 1. Na wyjeździe trudno strzelac bramki rywalom nawet jeżeli są na ostatnim miejscu w tabeli. Jednak myślę że drużyna z Valladolid która zdobywa srednio powyzej 30 bramek na mecz powinna dac radę ustrzelic te +6. W poprzednim meczu tych drużyn Valladoid wygrali różnica 11 trafień.
Pozycja nr. 2 to ciekawy mecz sąsiadującyh ze sobą w tabeli drużyn. Pilotes przegrało u siebie tylko raz i to z Barceloną, zaś Granollersi leją na wyjezdzie tylko zespoły z konca stawki. moim zdaniem typ raczej pewny.
Do pozostałych pozycji nie mam wątpliwości. pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom