>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

U jakich bukmacherów tasiemce po 15 i więcej spotkań?

S 0

srw

Użytkownik
Martinho, a może mamy do czynienia z geniuszem, który potrafi oszacować prawdopodobieństwo w ciemno, bez spoglądania na kupon?
A tak na poważnie: przy 15 meczach na kuponie szansa wynosi raczej dużo mniej niż 13% i to na to, że kupon wejdzie, a nie siądzie jak napisałeś.
 
J 0

jurysta83

Użytkownik
warto
Witam,

od dłuższego czasu jestem wiernym czytelnikiem Forum Bukmacherskiego. Obstawiam jedynie piłkę nożnę. Na pytanie czy jest sens grać stawiając na tasiemce odpowiadam:w rzeczy samej, ale nie więcej niż 10-12 spotkań. Nie typuję na forum, gdyż brakuje mi czasu na pisanie analiz.
Zainteresowanym mogę podesłać(na meila) kilka screenów moich kuponów z bet at home.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
z grania tasiemcow nie mozna wyjsc na spory plus nawet w przeciagu polrocznego grania. Wiec takie granie dla mni9e jest bez sensu i strata kasy ktora moznaby przeznaczyc na browara np. Jak grac to za powazne kwoty lub powazne kursy
 
ten 0

ten

Użytkownik
jako ciekawostka - statystycznie trafienie 13 meczow w pilke nozna to ejst 0,33 do potegi 13 tak wiec okolo 0,00000000239823% ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Co wy wszyscy pierdzielicie... Załóżmy jak jest mecz z kursem 1,1 to prawdopodobieństwo trafienia wynosi 91%. Jak mamy 12 spotkań z takim kursem w zakładzie akumulowanym to kurs ogólny wynosi 3,14 czyli prawdopodobieństwo trafienia = 31,85%
Ten, zgoda, trafienie danego meczu w piłce nożnej wynosi 33% ale tylko przy równych kursach (o ile bukmacher się nie pomylił i nie robi nas w bambuko). Bo przecież nie powiesz mi, że prawdopodobieństwo wygranej Brazylii z Wyspami Samoa jest równe prawdopodobieństwu remisu, które jest równe prawdopodobieństwu wygranej Wysp Samoa nad Brazylią. Gdyby tak było, to na Brazylie, remis i Wyspy Samoa kurs byłby taki sam.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Z tym się zgadzam, bo:
1. Nie ma sensu grać 10 meczów z kursami &gt;1,2 bo zawsze któryś nie wejdzie,
2. Nie ma sensu grać 10 meczów z kursami &lt;1,2 bo lepiej zagrać mniej, z większymi kursami.
Więc również odradzam autorowi tematu grania taśm.
 
Do góry Bottom