>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ubezpieczenie samochodu - rocznik 1992, pojemność 2.0

adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Witam.

Niestety znowu zbliża się do mnie ten moment, kiedy będę musiał opłacić składkę OC za samochód.
Przeraża mnie trochę jego cena, dlatego chciałbym się od Was dowiedzieć jaką płacicie składkę i w jakiej ubezpieczalni dla podobnych (a może i tych samych) danych jak moje.. ostatnie zapłaciłem za składkę 635zł i ubezpieczałem auto w HDI Asekuracja.

Auto rocznik 1992, pojemność silnika 2.0, pełna zniżka 60% na OC

Mówimy tutaj tylko o samym OC bo AC nie wykupuje.. pisze do Was z tą prośbą bo co roku próbuje przez neta wypełniać te druki on-line aby zobaczyć jaka wyjdzie kwota ubezpieczenia u różnych ubezpieczycieli, ale nigdy mi to nie wychodzi, bo zawsze jest tam tyle danych do wpisania i obliczenia, że nie wychodziło mi to z reguły..

Dlatego chciałbym aby ktoś udzielił mi informacji ile płaci za swoją składkę i w jakiej zakładzie za podobne podstawowe dane auta i zniżek podanych przeze mnie.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
ja Ci moge napisac ze mam Auto od roku i 5 dni temu zaplacilem za Peugeota 307 z 2002 roku za pelen pakiet w PZU 2500zl
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z mojego doświadczenia wiem, że najtaniej jest w:
Allianz (miałem, płaciłem okolo 355zł na rok przy 60% zniżki, pojemność 1. 8
link4
MTU (czy jakoś tak)
ubezpieczenie na poczcie.
Podzwoń i się popytaj o składkę.
edit: tylko nie w PZU ????
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
ja za beme 3.0 płace ok. 550zł za rok w PZU, (współwłasność - ojciec ma 60% zniżki ale za mnie jest chyba 50% zwyżki) wiec mysle ze to mało ;] dużo zależy też od regionu bo wychodzi że ja mam w sumie tylko 10% znizki a poprzedni własciciel miał 35% i płacil 1200zł także w PZU
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ja za beme 3.0 płace ok. 550zł za rok w PZU, (współwłasność - ojciec ma 60% zniżki ale za mnie jest chyba 50% zwyżki) wiec mysle ze to mało ;] dużo zależy też od regionu bo wychodzi że ja mam w sumie tylko 10% znizki a poprzedni własciciel miał 35% i płacil 1200zł także w PZU
Przy obliczaniu składki brane są zniżki osoby, która ma ich więcej. Czyli 60% + zwyżka nie 50% a 10% za wiek poniżej 26 roku życia czy też za prawko poniżej X lat, już nie pamiętam.
wlasnie wyliczylem sobie w allianz przez neta - 792zł.. masakra
Może w Olsztynie jest dużo wypadków i macie większe stawki ????
Ja na śląsku właśnie obliczyłem stawę w allianz to mi wyszło: 460zł
Golf 3, 2.0 GTI z roku 1992, zniżki 60%
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Potwierdzam zdanie Marcina - ubezpieczam na poczcie - MTU. Jest na pewno taniej w moim przypadku niż w PZU.
 
S 11

support75

Użytkownik
Proponuje Ci isc do agencji ubezpieczen.
Tam Pani ładnie Ci wyliczy gdzie bedziesz miał najtańcze ubezpieczenie.
Każda ubezpieczalnia jest inna. W jednej są łaskawsi dla młodych kierowców, na stare, na nowe auta itp. Trudno jest nam powiedzieć gdzie będziesz miał najtaniej.

ja place 504 zł w PZM. a np w HDI płaciłbym 621 złotych. Samemu bardzo trudno dojsc do tego gdzie najlepiej dlatego warto isc do takiej agencji.

Za wyliczenie nie biora nic. Mozesz sie dowiedziec i podziękować. Wiadomo, że kobitki zarabiają gdy ktoś ubezpieczy samochod za ich pośrednictwem. My za to nie płacimy więcej a czemu mają nie zarobić. Dlatego gdy mi wyliczyły wykupiłem polise za ich pośrednictwem. Nie różni się niczym od tej, którą dostałbym w PZM-cie.

Pozdrawiam
 
G 0

gargarian

Użytkownik
U mnie to wyglada tak 451 złotych – 60 procent zniżek, Opel Vectra rocznik 98. Ubezpieczony jestem w Link 4. Sprawdzalem po sieci i taniej nie znalazlem. Jak nie chce Ci sie wypelniac formularzu to zawsze mozesz do nich zadzwonic I popytac.
 
G 0

gargarian

Użytkownik
Tanio wychodzi Benefia i MTU. Mają kalkulatory na stronach, możesz obliczyć składkę.
Kalkulatory na stronach to teraz standard, w Link4 tez go mają. To faktycznie metoda najlepsza moim zdaniem żeby się wstepnie zorientować. Poza tym spoko opcja to zamówienie ubezpieczenia przez internet – dla tych którym nie chce sie dzwonić ????
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Jesli chodzi o AC to polecam HDI Asekuracje, od szkody do kasy na koncie mineły dwa tygodnie, wycene tez koles zrobił rzetelna, mysle ze to nie jest długi okres. Mogli teoretycznie w 30 dni to zrobic ????
 
P 3

pawwko1990

Użytkownik
Też mogę polecić HDI tanio i solidnie, najlepiej iść osobiście i się dowiedzieć wszystkiego, może coś źle uzupełniłeś, bo coś za dużo mi się wydaje.
 
Do góry Bottom