>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC 135: Jones vs. Rampage 24.09.2011

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
UFC 135: Jones vs Rampage



Data: 24 września 2011
Miejsce: Pepsi Arena, Denver, Kolorado, USA
Transmisja: PPV. Zapraszam do podawania typów.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej
Jon Jones (13-1) vs. Quinton Jackson (32-8)

Główna karta:

Matt Hughes (45-8) vs. Josh Koscheck (15-5)
Travis Browne (11-0-1) vs. Rob Broughton (15-5-1)
Nate Diaz (13-7) vs. Takanori Gomi (32-7)
Ben Rothwell (31-7) vs. Mark Hunt (6-7)

Walki w Spike TV:

Tony Ferguson (11-2) vs. Aaron Riley (30-12-1)
Nick Ring (12-0) vs. Tim Boetsch (13-4)

Pozostałe w Facebook:

James Te Huna (12-5) vs. Ricardo Romero (11-2)
Cole Escovedo (17-7) vs. Takeya Mizugaki (14-6-2)
Junior Assuncao (12-4) vs. Eddie Yagin (15-4-1)
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Kurs na Jones&#39;a śmiech na sali, ale jego wygrana w miare pewna. Dla takiego kursu nie wiem czy jest sens ryzykowac.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Też uważam, że na Jonesa nie warto grać.
Za to widzę spore value w osobie Hughesa - Kos długa przerwa, niespodziewany pojedynek. Niby w stójce bije mocno i jest w stanie znokautować rywala, to po kursie jaki na niego jest nie opłaca się grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jon Jones + Josh Koscheck AKO = 1.50✅ Sportingbet.Jak dla mnie nie ma nad czym się rozpisywać.Jeden i drugi góruje nad swoim przeciwnikiem w stójce,zapasach, dosłownie w każdym aspekcie walki.Będą szybsi i nieuchwytni dla swoich rywali gdzie każdy z nich będzie wąchał glebe.Jak dla mnie łatwe wygrane.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jon Jones to nowa generacja zawodników MMA. Wszechstronny, potrafiący zrobić wszystko w stójce jak i na ziemi. Dużo czytam na jego temat, fachowcy od sportów walki równo twierdzą, że jeśli w głowie mu się nie poprzestawia, może zdominować UFC na kilka najbliższych lat. Z drugiej strony stanie historia pride i sportów walki. Rampage jeden z najmocniej bijących zawodników w półciężkiej. Bardzo doświadczony i niezwykle groźny stójkowicz. Jednak najlepsze lata kariery ma już za sobą, teraz rozwija się w aktorstwie i jak sam twierdzi, to jest jego sposób na dalsze życie. Walki w klatce traktuje jak pracę/zarobek. Motywacja na pewno duża, jednak ostatnie walki nie powalają na kolana. Męczarnia z Hamillem, wygrana z Machidą, choć każdy kto oglądał wie kto był lepszy w tej walce. Bones przechodzi po swoich rywalach, jak tornado. Niszczy kogo spotka na drodze. Odebrał pas Shogunowi, który nie mógł zagrozić rywalowi i był bezradny. Czy jego los podzieli Rampage ? Przekonamy się już w najbliższy weekend. Ja już mam w głowie jedną walkę. Patrząc na kursy wystawione na sportingbecie od razu rzucił mi się w oczy Takanori Gomi. Nate Diaz ustępuje umiejętnościami od swojego brata i dwie ostatnie walki pokazują, że musi się jeszcze wiele nauczyć, aby osiągnąć coś w tym sporcie. Gomi doświadczony zawodnik, który stoczył już 39 walk na zawodowym ringu. Kurs 3 na jego zwycięstwo biorę i się nie zastanawiam, choć walka może potrwać pełen dystans i zakończyć się decyzją sędziów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Diaz poprzednie walki przegrał przede wszystkim dlatego, że ustępował siłowo - teraz wraca do wagi lekkiej. Aczkolwiek w Gomim jest value, choć osobiście czuję, że wpakuje się w jakąś dźwignie/duszenie.
I takie małe sprostowanie - Rampage nie męczył się z Hamillem. Nie był go w stanie znokautować, bo Matt był całą walkę na tzw. &#39;wstecznym&#39;, a wtedy naprawdę ciężko o nokaut. Pamiętam też z tamtej walki brutalne kolana w wykonaniu Rampa, który wcześniej nie widziałem. Jednak Jones jest faworytem i powinien wygrać, choć osobiście jestem za Rampagem - ot, mam słabość do Pride&#39;owców.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Rampage moim zdaniem nic specjalnego nie pokazał z Hamillem. Zaryzukuje typ J.Jones wins by TKO/KO za 1.71 w 5dimes. W 5 rudnowym pojedynyk jest duża możliwość skończenia go w taki sposób.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
265 lbs.: Ben Rothwell (31-7) vs. Mark Hunt (6-7) kurs ok 1.3 - 3.7

Ben Rothwell to wielki facet , prawie 2 metry wzrostu, i 120 kg wagi.
Pewne umiejetności kick bokserskie oraz zapaśnicze.
Mark Hunt to gwiazda K1 , w mma wiedzie mu się średnio ale głównie z powodu takiego, że był zestawiany z absolutnymi światowymi gwiazdami.

Zdecydowałem się na postawienie umiarkowanej stawki na Marka Hunta.
Na ostatnich filmikach można było zobaczyć, że schudł i jest w dobrej formie.
W ostatniej walce pokonał solidnego zapasnika Chrisa Tuscherera.
Moim zdaniem kurs jest nieadekwatny do szans obu zawodnikow.

Game plan Rothwella to sprowadzenie do parteru oponenta ale Ben Rothwell ma problemy z technikami konczącymi. Dobrze obala przeciwników ale ma problemy z utrzymywaniem pozycji dominujących, kiedy walka jest w parterze.
W ostatniej walce Gilbert Yvel, jego przeciwnik miał aż nadto dużo sytuacji, żeby znokautowac Bena. Uciekał mu z parteru, w stójce wielokrotnie trafiał a nawet używał g&#39;n&#39;p.

Jesli Hunt będzie też takie sytuacje to je wykorzysta, bo jest uderzaczem światowego formatu.



Mark Hunt ✅
3.9 w Pinnacle i 5Dimes
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Rampage moim zdaniem nic specjalnego nie pokazał z Hamillem. Zaryzukuje typ J.Jones wins by TKO/KO za 1.71 w 5dimes. W 5 rudnowym pojedynyk jest duża możliwość skończenia go w taki sposób.
Też myślałem o tym zakładzie ale Jones lubi tez kończyć przez submission, (duszenia).
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tony Ferguson vs Aaron Riley 1.33✅ Sportingbet.Tony triumfator 13 edycji TUF,solidny zapaśnik z dobrą stójką dostaje łatwego rywala na pierwsza walkę po wygraniu programu.Kiedy tylko Tony zacznie kłaść Aarona na plecy ciężko będzie mu dotrwać do końcowej syreny.Ostatnie 5 walk zakonczył przed czasem.Przewiduje pełną dominacje w wykonaniu Tonego.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
 
gandap 7

gandap

Użytkownik
Wygląda na to, że Ramp ma za sobą jeden z najcięższych obozów treningowych w swoim życiu. Jest jak zwykle piekielnie pewny siebie i to na tyle... jeśli chodzi o jego atuty w tej walce. Za Jonesem przemawia tutaj wszystko - kreatywność w stójce, parter, niekonwencjonalność, wzrost, zasięg... ale po kursie jaki widzę bardziej skłaniałbym się do zaryzykowania na Jacksona. Jones prawdopodobnie to wygra, ale nie widzę jakoś Rampage&#39;a na deskach po ciężkim KO, czy po odklepaniu. Jeśli młody mistrz będzie chciał przenieść walkę do parteru to też będzie musiał trochę nad tym popracować, bo obrona obaleń w wykonaniu byłej gwiazdy PRIDE jest co najmniej na przyzwoitym poziomie.

To dla mnie walka z gatunku - serce mówi Rampage, rozum mówi Jones. Tyle, że na tą drugą opcję nie zabardzo opłaca się stawiać, więc skłonny byłbym raczej do ryzyka, bo kurs wkroczył już w astronomiczną strefę -&gt; 5.420 i rośnie ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej
205 lbs.: Jon Jones pok. Quintona Jacksona przez poddanie (duszenie zza pleców),1:14 runda 4
Główna karta:
170 lbs.: Josh Koscheck pok. Matta Hughesa przez KO (uderzenia w parterze), 4:59 runda 1
265 lbs.: Mark Hunt pok. Bena Rothwella przez jednogłośną decyzję, 30-27; 29-28; 29-27
265 lbs.: Travis Browne pok. Roba Broughtona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs.: Nate Diaz pok. Takanoriego Gomiego przez poddanie (balacha), 4:27 runda 1
Walki w Spike TV:
155 lbs.: Tony Ferguson pok. Aarona Riley przez TKO (przerwanie przez lekarza), 5:00 runda 1
185 lbs.: Tim Boetsch pok. Nicka Ringa przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
Pozostałe:
145 lbs.: Junior Assuncao pok. Eddie’ego Yagina przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-26; 30-27
135 lbs.: Takeya Mizugaki pok. Cole’a Escovedo przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia), 4:30 runda 2
205 lbs.: James Te Huna pok. Ricardo Romero przez KO (prawy podbródkowy), 0:47 runda 1
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Dzięki wszystkim za wiadomości prywatne, ale nie mogę odpisać, gdyż muszę mieć 10 wypowiedzi na forum, a to dopiero jest moja druga. Poszło gładko - żal, że nie postawiłem więcej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom