>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 182: Jones vs. Cormier - 3 stycznia

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
Ta Alexis to w ogole potrafi sie bic czy co ona robi?
Najgorszy zawodnik/zawodniczka z tych, ktore widzialem w calym MMA odkad ogladam ten sport, po tej walce powinna zostac wyrzucona, bo to nawet nie poziom podworkowy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ta Alexis to w ogole potrafi sie bic czy co ona robi?
Mobilność Hardkorowego Koksa ????
Niech rzucą ręcznik bo szkoda dziewczyny.
@embotron,
coś musiało być nie tak, miała 3 funty nadwagi na ważeniu, tutaj wyglądała jak słoń, a przecież to jakaś mistrzyni bjj
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 285

embotron

Użytkownik
Mobilność Hardkorowego Koksa ????
Niech rzucą ręcznik bo szkoda dziewczyny.
Od zaawsze mnie zastanawia jedno, po co ktos sie pcha na taki poziom walki jezeli nie ma pojecia. Przeciez to jest osmieszenie po calosci i ja bym jej juz szansy nie dal.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Od zaawsze mnie zastanawia jedno, po co ktos sie pcha na taki poziom walki jezeli nie ma pojecia. Przeciez to jest osmieszenie po calosci i ja bym jej juz szansy nie dal.
Taki sam &quot;zapal&quot; do walki jak dzis u Dufresne widzialem u Barnatta w walce z Narvaezem a wczesniej u Nelsona w walce ze Storym. Po prostu dno i nic wiecej.
Na szczescie dzisiaj bez stawiania wiec moglem kibicowac Reneau. A gdybym stawial to bym utopil juz na pierwszej walce ????
 
E 285

embotron

Użytkownik
Taki sam &quot;zapal&quot; do walki jak dzis u Dufresne widzialem u Barnetta w walce z Narvaezem a wczesniej u Nelsona w walce ze Storym. Po prostu dno i nic wiecej.
Na szczescie dzisiaj bez stawiania wiec moglem kibicowac Reneau. A gdybym stawial to bym utopil juz na pierwszej walce ????
Ja juz utopilem i moge ogladac czysto sportowo, niestety :p Nigdy wiecej walk kobiet.
Swoja droga druga walka juz calkiem niezla ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Brawo Pudzian, szczerze muszę przyznać że bardzo ładny kurs i typ upolowałeś, gratki ???? Mam nadzieje że nie grałeś w taśmie z tą Twoją Dufresne, bo bez złośliwości, świetny bet z tym Cody&#39;m, też zresztą grałem, ale możliwe że nie zwróciłbym uwagi jakbyś Ty na niego nie zwrócił i nie podzielił się z resztą ????
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
No i mistrz dalej nie pokononany. Daniel mial swoje szanse w pierwszych dwoch rundach , ładnie punktował szybko zmienial pozycje ,fajnie skracał dystans i wchodziło mu naprawde kilka ładnych ciosów pod brode. Za to trzeba mu oddać honor. Ciezko jednak w takim tempie przewalczyc 5 rund. Bones to wykorzystał i zakonczyło sie pomyślnie . 3 obalenia . Mistrzostwo :cool: łokcie ładnie siadały , kolana na korpus.

jest git ✅✅
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dla jasności jak wypadła typersko gala ;)
Champion Jon Jones - 1.61 - 10/10✅ - Pinnacle
Mistrz jest tylko jeden . Wygrane Jonsa oraz Lombarda ✅
Jones przez decyzja to były za darmo pieniądze !!! Tylko ja nie gram na dokładne wyniki to dla mnie loteria - kontuzja , palec w oko czy inne i lipa ale tutaj to miazga .
Napisał Napoleoni -&gt;

Nie wiem jak można w ogóle pisać że zapasy Jonesa i Cormiera są na zbliżonym poziomie
A i czy ktoś wspominał że zapasy Cormiera są na innym poziomie co Jonsa ;) Został upokorzony . 3 obalenia w 4 rundzie . Napoleoni zmieni chyba zdanie :grin:
Cody Garbrandt - 2.90✅ - Pinnacle
Cody TKO 3 runda :grin:
Alexis Dufresne - 1.58⛔ - Pinnacle
Nigdy więcej kobiecego mma nigdy , nawet jak ślepa czy kulawa będzie walczyć . Pluje sobie w brodę bo zagrałem to na siłę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
Fajna walka, zwycięstwo JJ zasłużone. Stójka i te długie łapska dały jednak dużą przewagę JJ. Obalenia i klincz także na korzyść Jona i to chyba mnie najbardziej zdziwiło. To już teraz nie widzę w ogóle przeciwnika dla JJ, który będzie w stanie poważnie mu zagrozić.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Daniel Cormier (USA) - Jon Jones (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Jon Jones (USA)
1.57✅✅✅


Nie oszukujmy się, ale kurs na JJ trzeba brać. Sprzedawajcie samochody, domy, wszystko co ma jakąś wartość i stawiajcie zarobione pieniądze na MISTRZA!!!!

Mistrz jest tylko jeden. Nikt mu nie może zagrozić i odebrać pasa. Nie ma płaszczyzny, w której Cormier jest lepszy od swojego najbliższego przeciwnika.

Warunki fizyczne są spore, co z łatwością wykorzysta JJ. Na papierze wygląda to na masakrację.

Nie ujmuję umiejętności Danielowi, bo jest dobry w tym co robi, ale Jon to geniusz, który posiada dar.

Na jakieś obalenia ze strony DC nie liczę, bo zasięg JJ mu na to nie pozwoli.
Jestem jeszcze ciekaw, jak egzamin zda kolana Daniela, z którym miał problem.

Jaram się tą walką!:cool:


Kyoji Horiguchi (JPN) - Louis Gaudinot (USA)
Typ: 1
1.20
Unibet✅✅✅


Mody Samuraj pukający do TOP 10 kontra mało znaczący Amerykanin.
Japończyk to bardzo dobry striker, dynamiczny. Jak na kategorię muszą posiada mocny cios. Bardzo dobry w płaszczyźnie kickbokserskiej.
Louis wraca po kontuzji. Swoje ważniejsze walki przegrywał. Nie posiada tytanowej szczęki, co przy ciosach Japońca może okazać się dla niego katastrofalne. Można nawet pograć, że walka zakończy się przez TKO/KO dla Samuraja.
Louis to jeździec bez głowy, łatwo się podpala co powinien wykorzystać Kyoji, bo przeciwnika trudnego nie dostał.


Hector Lombard (CUB) - Josh Burkman (USA)
Typ: 1
1.18
Unibet✅✅✅


Lombard to dzik jakich mało. W półdystansie może zabić każdego. Cechują go ciężkie ręce oraz dynamika. Poprawił się pod względem kondycyjnym.
Rozszarpie swojego przeciwnika w każdej płaszczyźnie.
Josh to same porażki, a jego walka miała miejsce w 2008 roku. Od tamtego czasu pewnie sporo się zmieniło.
Łatwy win dla Hectora.


Donald Cerrone (USA) - Myles Jury (USA)
Typ: 1
1.45
Unibet✅✅✅



Na temat tej walki zostało wszystko opisane.

Nie będę rozpisywał się nt. całej gali, ale skrobnę kilka słów o powyższych walkach.
JJ pewnie kontrolował walkę i po raz kolejny potwierdził, że nie ma na niego mocnych (osobiście po cichu wierzę, że The Mauler odbierze mu pas). Tutaj jest mu dobrze i jest królem tej kategorii. Jeśli zdecyduje się przejść do ciężkiej, może dużo namieszać, ale nie ma podjazdu do Caina.

Lombard pewnie wygrał, choć fajerwerków nie było.

Kyoji Horiguchi dał fajną walkę. Myślę, że śmiało może upominać się o walkę z mistrzem.

Cerrone znakomicie rozpracował swojego przeciwnika. Świetna stójka parter. Coś czuję, że będzie walka z Khabibem.


Widzimy się na następnej gali!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
Walka o pas mistrza UFC w wadze półciężkiej
205 lbs: Jon Jones pok. Daniela Cormiera przez przez jednogłośną decyzję (3x 49-46).
Karta główna:
155 lbs: Donald Cerrone pok. Mylesa Jury’ego przez przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
185 lbs: Brad Tavares pok. Nate’a Marquardta przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
125 lbs: Kyoji Horiguchi pok. Louisa Gaudinota przez jednogłośną decyzję (29-28, 2x 30 27).
170 lbs: Hector Lombard pok. Josha Burkmana przez jednogłośną decyzję (2x 20-27, 29-28).
Walki w FOX Sports 1:
155 lbs: Paul Felder pok. Danny’ego Castillo przez KO (spinning backfist), 2:09, runda 2.
135 lbs: Cody Garbrandt pok. Marcusa Brimage’a przez TKO (prawy sierpowy), 4:50,runda 3.
265 lbs: Shawn Jordan pok. Jareda Cannoniera przez nokaut (prawy sierpowy i uderzenia w parterze), 2:57, runda 1.
155 lbs: Evan Dunham pok. Rodrigo Damma przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
Walki w Fight Pass:
170 lbs: Omari Akhmedov pok. Matsa Nilssona przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
135 lbs: Marion Reneau pok. Alexis Dufresne przez jednogłośną decyzję (2x 30-26, 30-25).​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
W stójce do jednej bramki
Pudzianie, jak już cytujesz, to cytuj wszystkie nasze wypowiedzi ????
Ale fakt, nie spodziewałem się że Cormier nie da rady w klinczu, pełen szacunek dla Jonesa, pojechał rywala w jego najlepszej płaszczyźnie. Paradoksalnie, bo w stójce Cormier co najmniej nie był gorszy, druga i trzecia runda ładnie w dystansie trafiał. A potem jak głupi pchał się w klincz, gdzie nie dawał rady obalić Jones&#39;a, a sam dał się głupio sprowadzać. Jak to mówił Rogan, w pewnym momencie Cormierowi zależało bardziej na sprowadzeniu do parteru Jones&#39;a niż na wygraniu walki. Zasięg, wzrost, doświadczenie w zapasach, jak widać żadne z tych nie miało tutaj znaczenia. Jones jest wielki, Cormier jest po prostu dobry, myślę że wszyscy zarobiliśmy na tej gali ;)

@wer890
http://zippy.gfycat.com/ReasonableBothAngora.webm
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ogładałem gale , podkreślam ze nie jestem specem , ale najwieksze wrazęnie zrobil na mnie Felder , i jego spining backfist , prawemowiac przysypiałem juz troche ale jak to zobaczyłem no meeeeeeeeeeeeega , koles ma stojke mega super dynamika moc ciosu gietkośc gibkość
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
jakieś skróty walk może byście panowie ogarneli ? bo np podczas walki Cerrone wyszedłem z psem na spacer bo mi jęczał ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom