>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 190: Rousey vs. Correia

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Neil Magny (USA) - Demian Maia (BRA) Typ: 1 @2.40 Swój typ opieram głównie na przewadze warunków fizycznych Neila nad Demianem. Neil ma 190,5 cm wzrostu a Demian 182,88 Rywal ma aż 37 lat, a Magny 27. Poza tym Neil o wiele lepiej wygląda pod względem mięśni, ale z tym upewnię się po ważeniu. Trzy ostatnie walki Magny skończył efektywnie przed czasem, a Maia męczył się do decyzji z czego jedna została przegrana. Nie sądzę, aby poziom ich przeciwników był znacząco różny. Neil jest w &quot;gazie&quot; ponieważ w przeciągu roku i 4 miesięcy wygrał 7 walk z czego 3 ostatnie przed czasem. Demian z racji wieku raczej dużo już nie osiągnie.
WTF !!!
Idealny wręcz podręcznikowy przykład jak nienależny typować walk . Zastanawia mnie czemu nikt do tej pory mu nie odpisał :;/:
Swój typ opiera na tym co zaznaczyłem :grin: Widzi ktoś na zdjęciu jakieś różnice w warunkach .
Najważniejsze to Maia na stare lata zrobił się bardzo dobrym zapaśnikiem , mało tego to jeden z najlepszych grapplerów i specjalistów od BJJ w swojej wadze . Jak obali , wywali czy przewróci rywala już nie puszcza . To klasa światowa .
•Improved wrestling/Judo
•Top Control/Guard passing/Submissions
•Back Control/Submissions
W ostatniej swojej walce rywala takim sposobem zajechał i sponiewierał ale dla tego powyżej on tam się męczył a i walka była na dystansie pięciu rund a teraz tylko na trzy .
Magny jeszcze nigdy nie walczył z tej klasy zawodnikiem co teraz , nigdy z takim profesorem czy specem od parteru . Maia to nadal czołówka swojej wagi a pod względem doświadczenia go zjada .
Trzej ostatni rywale Magnego to Damianowi nie dorastają do pięt . W parterze to będzie przepaść a walka tam trafi .
Demian Maia - 1.58 -✅✅✅

Ale deklasacja w parterze :grin: poddanie 2 runda




 
Otrzymane punkty reputacji: +5
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Neil Magny (USA) - Demian Maia (BRA)
Typ: 1 @2.40 Unibet
Swój typ opieram głównie na przewadze warunków fizycznych Neila nad Demianem. Neil ma 190,5 cm wzrostu a Demian 182,88
Rywal ma aż 37 lat, a Magny 27.
Poza tym Neil o wiele lepiej wygląda pod względem mięśni, ale z tym upewnię się po ważeniu.
Trzy ostatnie walki Magny skończył efektywnie przed czasem, a Maia męczył się do decyzji z czego jedna została przegrana. Nie sądzę, aby poziom ich przeciwników był znacząco różny.
Neil jest w &quot;gazie&quot; ponieważ w przeciągu roku i 4 miesięcy wygrał 7 walk z czego 3 ostatnie przed czasem.
Demian z racji wieku raczej dużo już nie osiągnie.
Typ Lucasa45 oparty na przeglądaniu sherdoga, nie walkach. Maia jak obali to Magny nie wstanie do końca rundy, a duża szansa, że zostanie poddany. Jak mnie pamięć nie myli to w ostatnich latach Maia nie był w stanie obalić tylko Weidmana, ale to inny poziom zapasów... Maia może nie walczy porywająco, ale skutecznie, kapitalnie kontroluje z góry i pomimo wieku cały czas się rozwija (zapasy). Magny może to wygrać tylko zasięgiem w stójce, ale dla mnie nie ma takich umiejętności.
Pomijam już porównanie przeciwników, którego dokonałeś... Maia walczył w przeciągu ostatnich 3 walk np. z MacDonaldem, który nawet z jednym okiem kilka dni po walce z Lawlerem wciąga rywali Magnego.
1,57 unibet na Maia jak najbardziej do grania. ✅✅✅
Popieram też typ Pudzianxx na Soa Palelei 1,45 unibet ⛔⛔⛔, przeciwko Silvie stawiałem już w pojedynku z Mirem po kapitalnym kursie (http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-bigfoot-vs-mir-118593.html#post5155146). Tym razem powinno być podobnie. Antonio bez wspomagania nie jest w stanie wypracować już w okresie przygotowawczym lepszej formy niż prezentował w ostatnich walkach. Walka wprawdzie w Brazylii gdzie doping jest częstszy, ale po ważeniu nie widać poprawy sylwetki u Silvy. Umiejętności nie porównuję bo pomimo, że Big Foot jest przereklamowany to w dobrej formie fizycznej ogrania przeciwników pokroju Paleleia tylko, że a ten moment powinien już być dawno na emeryturze sportowej. Zresztą Silva jeżeli wierzyć zagranicznym artykułom do normalnego funkcjonowania potrzebuje wspomagaczy. Palelei może tą walkę przegrać tylko na własne życzenie.

Hester vs Miranda - Przetrwa do końca walki - nie - 2,10 unibet 5/10 ✅✅✅
Dwóch mocno bijących, niezłych w stójce zawodników. Hester w okresie przygotowania wyglądał jak wieprz, problemy na wczorajszym ważeniu z zrobieniem wagi, pomimo, że sylwetka już nie przypomina tej z poprzednich walk. Takie atrakcje zawsze zwiastuję problemy z kondycją. Jedak dobra stójka, lepsze zapasy od Mirandy powinny dać mu zwycięstwo, ale kurs za niski dla mnie do gry. Miranda lata po wagach jak szalony, w poprzednich walkach puchł, więc w wieku 37 lat na pewno w tym zakresie wiele się nie poprawił. Słabe cardio, gdzie obaj biją mocno zwiastuje KO/TKO. Miranda wprawdzie nie ma kłopotu z przyjmowaniem ciosów, ale wszystko ma granicę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 85

dominiknd

Użytkownik
Mysle, ze mozna dac szanse Jessice Aguilar, przed utworzeniem dywizji ufc uwazana za krolowa w tej wadze, kurs @4 (obecnie nawet 4.5) na b365 to chyba jednak spore value, buki chyba tak faworyzuja gadelhe, bo jako jedyna dala opor naszej Asce i w sumie byla bliska wygranej, z tym ze teraz jedrzejczyk by ja polknela szybciej, a w sumie nie wiadomo czego sie spodziewac po aguilar, zreszta bardziej zaostrzone kontrole dopingowe, mogly troche brazylijce sil zabrac, co zreszta widac po wielu zawodnikach, a claudia niewatpliwie chyba sporo zastrzykow w dupe przyjela.No i ostatni argument - kobiety.
ogolnie imo gadelha faworytem, ale kurs 4 to za duzo, buki maja sklonnosci do zbytniego faworyzowania niektorych zawodniczek, kurs na taka moroz w walce z calderwood w krakowie wynosil 9 a jak sie skonczylo to kazdy wie.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Tak typuje portal MMAjunkie:



Widać jednak nie ma co skreślać BigFoota w tym starciu. Również w Aguilar widzę duże value, jeszcze nie oglądałem jej walk ale myślę że po takim kursie warto będzie zaryzykować za drobne.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Kurde no troche nie ta skala ;) Barao wówczas był mistrzem kategorii nie pokonanym od 32 pojedynków ???? tutaj redaktorzy faworyzują gościa który nie wygrał od 4 pojedynków trzy razy będąc nokautowanym w pierwszych rundach także coś w tym musi być. Dla mnie sprawa jest raczej oczywista Palelei trenował do tej walki z Markiem Huntem także TRT tym razem nie zadziała i Soa skończy to przed czasem
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Widząc błazenadę Correi na ważeniu, oraz biorąc pod uwagę że Ronda będzie chciała pewnie zadedykować wygraną swojemu zmarłemu idolowi (Roddy Pipper, to od niego wziął się jej pseudonim), nie widzę innej drogi niż egzekucja. Upieram się przy swoim i nie wierzę że ta walka wyjdzie poza 1 rundę.

Hester nie zrobił wagi w 1 podejściu ale to nie istotne, Shogun wyglądał bardzo słabo na ważeniu. Ciekawi mnie Gadelha z Aguilar, niby kurs na Jag wygląda ciekawie, ale wyżej cenie Claudinhe.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tutaj fajnie typują ;)
Soa Palelei vs. Antonio Silva
Mookie Alexander: It&#39;s not that I think Palelei is that good, it&#39;s just that Bigfoot looks completely shot physically. Can&#39;t you just envision this fight ending with Soa mounting Bigfoot and instead of bloodying him up like Cain did, he just puts Silva to sleep instead? I can. Soa Palelei via hulk smash, round 1.
Josh Samman: I like the Australian here. He&#39;s got 22 wins, all by finish, and 18 of them by KO, against a guy whose last five losses have all been by knockout. Sounds like a showcase fight to me. Palelei via KO
Phil Mackenzie: I&#39;m done picking Silva. Would he beat Soa in his prime? Almost certainly, just like he&#39;d beat Mir and just like he did beat Arlovski. However, since coming off TRT he&#39;s looking like the worst fighter in the UFC- an enormous, fragile, barely-moving target for punches who probably shouldn&#39;t even be allowed to step in there. Soa Palelei by KO, round 1.
Connor Ruebusch: Another surefire bummer here. The only thing worse than a Palelei KO would be any result that convinces Bigfoot Silva to keep putting his worn-out body through this kind of punishment. Soa Palelei by KO, Round 1
Zane Simon: Just like above, Palelei should by all accounts get the win here. Silva looks shot and fragile. Palelei is limited, but he&#39;s huge and powerful and does what he does well for the round he does it. Soa Palelei by TKO, Round 1.
Clint Hester vs. Vitor Miranda

Mookie Alexander: This card is so deep that Vitor is on the prelims! Clint Hester by TKO, round 2.
Josh Samman: A Brazilian nicknamed Lex Luthor is cool, but I&#39;ve got to root for Clint here. I&#39;m not sure how a fighter that&#39;s 4-1 in the UFC, with his only loss a fight of the night, is on the Fight Pass prelims. I think this is a tough fight for him, but expect him to win it with some tricks we haven&#39;t yet seen from him yet. Hester via decision
Phil Mackenzie: I didn&#39;t pick Miranda to win his last fight, and even if he did win I&#39;m not convinced that it was a particularly replicable victory. While Hester is a bit wild at times, he&#39;s also got huge physical advantages in strength and power and if he doesn&#39;t get headkicked I think he probably wins this one handily. Clint Hester by TKO, round 3.
Connor Ruebusch: I never thought I&#39;d say this, but Clint Hester should be the more well-rounded fighter here. Clint Hester by Unanimous Decision
Zane Simon: If Hester just tries to sit on the outside and pick single shots against Miranda he might lose (maybe). I think that would make it a coinflip as Hester&#39;s athleticism and power would go against Miranda&#39;s skill, but Hester should be the better fighter everywhere else and as long as he doesn&#39;t just let Miranda tee off on him, should get the win. Clint Hester by decision.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 85

dominiknd

Użytkownik
rowniez na mmarocks ukazaly sie analizy kursow na dzisiejsza gale, analiza walki aguilar z gadelha jest w sumie rozwinieciem tego co napisalem ponizej, a obecnie kurs na jessice wynosi az 4.5
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Po ważeniu garść typów ode mnie:
Hugo Viana - Guido Cannetti 1 1.20 / Przetrwa do końca walki? - NIE 1.57
Galę otwiera starcie kogutów. Solidny Hugo Viana zmierzy się z tufowcem Cannettim. Brazylijczyk Viana dysponuje bardzo dobrą stójką, jest mobilny i dosyć silny. Przegrywał tylko z czołówką tej kategorii: Dillashawem oraz Sterlingiem. Co do Cannettiego to jest to troche jeździec bez głowy, szarżuje nadziewając się na ciosy. Już w TUFie Alejandro Perez pokazał mu jak się kończą takie akcje. Nie widzę tutaj wielkich szans dla Cannettiego. Myślę że Viana trafi go jakimś mocnym ciosem, a posiada konkretne uderzenie, kładł na deski i Dillashawa i Sterlinga. Jedynym jego słabym punktem są zapasy, które jednak nie są atutem Cannettiego.
Warlley Alves - Nordine Taleb 1 1.40
Zwycięzca brazylijskiego Tufa zmierzy się z solidnym Francuzem trenującym w kanadyjskim Tristar Gym. Alves jest bardzo silnym zawodnikiem, posiada niezłe zapasy, bardzo dobre GNP. Jedyną wadą jaką widzę jest kondycja, pokazał to w ostatnim starciu z Joubanem gdzie wystrzelał się i przez pół walki walczył na wstecznym. Taleb to twardy zawodnik, również niezłe zapasy, jego stójka polega praktycznie tylko na ciągłym kontrowaniu. W UFC walczył naprawdę ze słabymi zawodnikami poza Chińczykiem Li, gdzie wyciągnął splita. Poza tym Francuz po raz pierwszy zawalczy na wyjeździe, co myślę będzie miało wpływ na przebieg tego pojedynku. O ile Warlley popracował solidnie nad kondycją, to spokojnie ta walka jest jego.
Demian Maia - Neil Magny 1 1.53
Tutaj nie będę się rozpisywał ponieważ nie bardzo jest do czego. Nie widzę w tej walce płaszczyzny w jakiej Magny mógłby dorównywać Brazylijczykowi. Jak to wyczytałem na którymś portalu Magny to taka słaba kopia Jona Jonesa, i ja sie całkowicie z tym zgadzam. Maia to znakomity grappler, bardzo dobre zapasy, jak na parterowca niezła stójka, jednak brakuje mu wykończenia w tych starciach. Nikt mi nie powie że ma słabą kondycje, fakt że troche w ostatnim pojedynku z LaFlarem osłabł, ale dopiero w ostatniej piątej rundzie. Magny poza dużym zasięgiem nie ma niego narzędzi, także tutaj z całą pewnością wchodze w bet na Maię.
Claudia Gadelha - Jessica Aguilar over 1.5 rundy 1.20
Walka eliminacyjna do pojedynku z naszą Joanną Jędrzejczyk o pas kategorii słomkowej. Panie trenują w czołowych klubach na świecie, Gadelha w Nova Uniao, Aguilar w ATT. Ja tutaj wyczuwam dużo kalkulowania, panie nie będą się na siebie rzucać od razu, zresztą wystarczy spojrzeć na ostatnie pojedynki. Gadelha trzy ostatnie pojedynki 3 razy trzecia runda, Aguilar poza poddaniem na Gray stoczyła dwie pięciorundówki. 1.20 na over 1.5 rundy myślę że mogę polecić w ciemno.
Bigfoot Silva - Soa Palelei Przetrwa do końca rundy - NIE 1.15
No w tej walce nie wyobrażam sobie żeby te wielkie chłopy dotrwały choćby do trzeciej rundy, także 1.15 traktuję jako lokate.
Stefan Struve - Minotauro Nogueira 2 2.40 / Przetrwa do końca walki - NIE 1.22
Tutaj na przekór bukom gram na Minotauro. Brazylijczyk przegrał ostatnio z Nelsonem, który jest typowym puncherem oraz z Fabricio Werdumem. Struve wyłapał dwa nokauty od Hunta oraz Overeema. W starciu z Markiem Struve nie miał zbytnio argumentów, a niby jest świetnym parterowcem to jednak w tej płaszczyznie nic Huntowi nie zrobił. Holender nie posiada mocnego ciosu, a nie wydaje mi sie zeby w parterze coś ugrał przeciw Nogueirze, który jest przecież czarnym pasem BJJ. Grałem przeciw Hendersonowi (45 lat) oraz przeciwko Mirowi w starciu z Duffeem, także teraz się ubezpieczam i gram na Brazylijczyka, który myślę ze to ogarnie. Nawiązałem do wieku obu Panów oraz do tego że byli sporymi underdogami w swoich pojedynkach.
Shogun Rua - Antonio Nogueira 1 1.50
Panowie po 10 latach stają do rewanżu. Pierwsze starcie na Pride wygrał Shogun. Tutaj krótko: Shogun po dwóch nokautach staje przed szansą powrotu do gry o najwyższą stawkę. Wyglądał całkiem nieźle w starciu z Hendo, ba moim zdaniem nawet wygrywał tę walkę aż do momentu H-Bomb. Nogueira walczy z kiepską częstotliwością, niewiadomo jak otrząsnął się po nokaucie z rąk Rumble&#39;a. Moim zdaniem Shogun jest jeszcze w takim wieku, że spokojnie może walczyć o najwyższe cele, a po porażce z Nogueirą to już tylko koniec kariery mu zostaje.
wszystkie typy - @unibet
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Z braku czasu nie miałem okazji napisać nic odnośnie tej gali. Moim zdaniem Palelei przegra. Ja widzę scenariusz, w którym Silva obali Hulka i skończy ground&amp;pound. Bigfoot jest szklany, ale Soa to nie Mir czy Arlovski. Ja nie skreślałbym Brazylijczyka, rozumiem argumenty podawane choćby przez Pudziana, ale dla mnie to typowe 50/50, stąd za drobne stawiamy Antonio. Kurs 3.07. ✅✅✅✅ KO 2 runda

Typ na over 1.5 w walce Rondy jak najbardziej popieram. Kurs 3.90.
Ponadto patrząc na kursy, wchodzę również za drobne w Taleba. Ja nie widzę tu takiej różnicy jak pokazują kursy,walka powinna być wyrównana. Kurs 3.75. ⛔⛔⛔⛔ Sub 2 runda
 
K 0

kpsopot

Użytkownik
Evolutive zdeycodowanie.
Ale rzeźnia na koniec. No sędziowie mają problem. Dla mnie 29-28 Vieira.
30-27? aha...
No najlepsze, ze dwoch dalo 30-27. 29-28 jak najbardziej, ale druga runda dla Lopesa.
Oczywiście. skontrowałem tak, że wyszedłem na taki sam plus jak z tamtego kuponu w sumie.
Teraz lutuję Bruno+Shogun.

Bruno - decyzja. 29-28 mój typ.

No trudno, szukalem niespodzianki ????

to teraz Nogueira + Ronda KO/Tko ???? ostatni bet na sen ????
Tfu, Shogun nie Nogueira.
Moim zdaniem Ronda ją zleje jak psa w 1 rundzie, a to co gada w wywiadach to należy włożyć między bajki. To nie ta półka. Ona tylko z Cyborgiem może miec problemy. Reszte polyka.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Evolutive zdeycodowanie.
Ale rzeźnia na koniec. No sędziowie mają problem. Dla mnie 29-28 Vieira.
Vieira 29-28 dla mnie również. Sędzia który widział 30-27 oglądał inną walkę chyba.
PS. kontrowałeś? ????
Bruno - Franca to dla mnie typowy no bet, ze wskazaniem na Franca. Bruno sporo przybierał do walki, poza tym jest mocno jednopłaszczyznowy. Zasięg na korzyść młodszego Brazylijczyka.
Jak już się bawić - Franca TKO.
Wprawdzie nie przez TKO tylko Suba ale ✅✅✅
Teraz Shogun wygra przez TKO, a Ronda TKO lub Sub w końcówce drugiej lub początkiem 3 rundy czyli powyżej 1.5 rundy :&gt; Wywiad wywiadem, jeśli Ronda nie zechce skończyć przez poddanie (a liczę, że to co mówi, to zrobi), nie będzie jej łatwo ubić w stójce w 1 rundzie Brazylijki.
 
K 0

kpsopot

Użytkownik
To tak samo jak Mamed mówił, że z Manhofem nie pójdzie w parter tylko będą sie prali. Jak było wszyscy wiemy. Ronda ją skończy najszybciej jak się da, nie będzie narażała się na jakiegoś lucky puncha. I nieważne czy to będzie parter czy stójka.
Shogun spłynie w 2 rundzie easy.
Ale Shogun to ma zdrowie ???? już sam się przewracał, a tu proszę. Legend.
Dobra to teraz Ronda Ko i ide spac ????
Mogę czekać nawet 3, byle KO ???? to wtedy wyjdę fajnie z tego UFC ????
Ale nie wierzę w to, żeby tyle walczyły. Stawiam pierwsze max2min.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Obstaję przy swoim, powyżej 1.5 rundy. Wynik po walce.
Shogun da radę ✅✅✅ jednogłośna decyzja.
@kpsopot
To poczekasz ponad półtorej rundy, hehe.
Ronda to potwór...
Dobranoc :&gt;
Proszę o usunięcie zbędnego spamu pozostawionego przeze mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom