>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 191: Johnson vs Dodson II

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja pograłem ciekawy tripel, myślę że powinien wejść bez większych problemów:
Joe Riggs - Ron Stallings ⛔ wał roku
Ross Pearson - Paul Felder ⛔
Frank Mir - Andrei Arlovsky under 1,5 rund
ako: 3.04 w betsafe
Wszystko ładnie opisane przez poprzedników, nie mam nic do dodania. Dołożyłbym do tego Rumble&#39;a, ale mam na innym kuponie więc tutaj akurat nie dodawałem. Uważam że kupon dość bezpieczny, mimo że to UFC i wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki za Wasze kupony, jak zwykle zapraszam do dzielenia się przemyśleniami i emocjami tu lub na hydeparku (poza pierdołami o ustawianiu walk ;) ).

ed: widzę że podwoiłem typy szslona, przepraszam!
 
V 12

varg2

Użytkownik
Arlovski - Mir, walka zakończy się w rundach 1-2 - kurs 1.33 unibet

Co do zwycięzcy tej walki zdania są chyba podzielone mniej więcej po równo, natomiast większość, z tego co zauważyłem, stawia na under 1,5 rund. No i chyba słusznie, bo po tych panach ciężko się spodziewać długiej walki. Najbardziej chyba jest prawdopodobny jakiś nokaut w pierwszej rundzie, obaj zawodnicy radzą sobie w stójce, więc to bardzo możliwe że któryś z nich załapie coś w szczękę i padnie. Frank jest również bardzo dobrym parterowcem, pewnie będzie próbował sprowadzić walkę na ziemię, ale czy mu się uda? Andrzej nigdy nie przegrał przez poddanie. Cóż, walka będzie pewnie ciekawa choć prawdopodobnie krótka. Myślę, że po kursie 1.33 można śmiało wbijać w taki zakład.

do tego:
Felder - 1.20
z boksu Kameda - 1.73

ako 2.76 unibet


Gdybym jednak miał stawiać na zwycięzcę w walce Arlovski - Mir, to Arlovski runda druga przez KO/TKO.

Arlovski, runda 2 - kurs 6.00
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Dorzucam do puli jeszcze under rundowy w walce Janka z murzynkiem.
Under 2.5 @ 2.4 b365
Jankowi zdarzało się już wygrywać w pierwszych dwóch rundach. Andersonowi również.
Czystego wina nie będę grał bo moim zdaniem Anderson jest w stanie naruszyc Błachowicza zwłaszcza jeśli Polak za bardzo się podpali przed pojedynkiem. UFC jest, okazja jest. Mam nadzieję, że Jan zachowa zimną głowę i ładnie wypunktuje Andersona i ok 2 rundy gdzieś tam go powykręca i murzyn odklepie.
W kazdym badz razie, Janek nokautować potrafi. Anderson też, zwłaszcza ze wywodzi się z Roufusport MMA Academy. Może nawet kiedys podawał ręcznik Pettisowi ????
 
bielnikk 0

bielnikk

Użytkownik
Już nie ma co się napinać, chłopak po prostu nie nadaje się do tej dywizji i tyle. Jak widać, TKO z Lafitim to był po prostu jeden cios dobrze trafiony który dał mu hype. Ale nie rozumiem co się dzieje z zawodnikami Ankos Zapasy Poznań, ostatnio to samo było z Borysem, 3 min zero mocny. I boję się z tego powodu o Helda który ma iść do Ankos. Dajcie już Jankowi spokój na pewno nie poszedł tam żeby przegrać, wierzę w to, że dał z siebie 100%. Za wysokie progi i tyle.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Corey Anderson 2.30
Nie w braku umiejętności jest problem, ale w tych &quot;dobrych wujkach&quot; w otoczeniu Błachowicza, zamiast wylać mu kubeł zimnej wody żeby brał się w garść, szukają wymówek. Była kompromitacja z Manuwą i zamiast pokornie brać się do roboty, zaczęto znowu pompowanie balonika &quot;UFC tak bardzo ceni Janka że chce mu dać walkę z Rumblem&quot;. Zweryfikował go Anderson, przeciętniak jak na półciężką i zrobił to w brutalnym stylu, Janek nie miał nic do powiedzenia. I to się nie zmieni, bo zamiast szukać zmian, a widać że zawodnicy Ankosu od dłuższego czasu dają dupy jeśli chodzi o kondycję, dalej będą laurki i podbijanie własnego ego, niedługo będzie KSW i znowu wrócą bajki typu &quot;Borys Mańkowskie do UFC&quot;, &quot;Janek to światowa czołówka&quot;.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Nie w braku umiejętności jest problem
Dokładnie. Ostatnio zle nastawienie, za malo agresji i brak jakiejkolwiek checi parcia do przodu. Dzis na poczatku to samo. Zbyt statyczny i spiety byl Polak, a potem braklo szybko paliwa i po zabawie. Sprowadzil Andersona i mial boczna przez pare sekund. Jakby utrzymal dluzej i poobijal Andersona - moglobybyc inaczej.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Komplet wyników:

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrzowski kategorii muszej:
125 lbs: Demetrious Johnson pok. Johna Dodsona przez jednogłośną decyzję (2 x 49-46, 50-45)

Karta główna:

265 lbs: Andrei Arlovski pok. Franka Mira przez jednogłośną decyzję (2 x 29-28, 30-27)
205 lbs: Anthony Johnson pok. Jimiego Manuwę przez nokaut (uderzenia), 0:28, runda 2
205 lbs: Corey Anderson pok. Jana Błachowicza przez jednogłośną decyzję (2 x 30-25, 29-26)
115 lbs: Paige VanZant pok. Alex Chambers przez poddanie (balacha), 1:01, runda 3

Karta wstępna:

155 lbs: Ross Pearson pok. Paula Feldera przez niejednogłośną decyzję (28-29, 30-27, 29-28)
135 lbs: John Lineker pok. Francisco Riverę przez poddanie (duszenie gilotynowe), 2:08, runda 1
135 lbs: Raquel Pennington pok. Jessicę Andrade przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:58, runda 2
145 lbs: Tiago Trator pok. Claya Collarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29)
185 lbs: Joe Riggs pok. Rona Stallingsa przez dyskwalifikację (nielegalne kopnięcie), 2:28, runda 2
155 lbs: Joaquim Silva pok. Nazareno Malegarie przez niejednogłośną decyzję (28-29, 2 x 30-27)​
 
Do góry Bottom